Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

    Тия руски дето се продават тук не са със стоманени цеви. Забранено е да се внасят такива.

    Както казах и по-горе хубавите реплики на истинско оръжие са за витрината, а не да се носят. Това е и единствения смисъл от тях. Колкото за това дали оръжието ти прилича на истинското или не няма значение. И в двата случая, ако те застрелят на другия и копче няма да му кажат. Никой не може да изисква от него да може да разпознае турско газово менте от истински пистоет за части от секундата. Видял е пистолет - стрелял е напълно законо при неизбежна самоотбрана.
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • #17
      До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

      Американските улични ченгета така и правят. Носят в багажника газови пистолети. Като гръмнат някой му бутат такова в ръката, и тогава викат прокурора.
      Да. По едно време имаше разправия да не ги ли правят например шарени. Така че да се вижда отдалече какво е. Веднага обаче опряха до нерешими проблеми. От една страна стават като детски играчки, и нещастията с деца вече ще са неминуеми. От друга, някви дебили веднага започнаха да произвеждат червени, зелени и на виолетови точки бойни пистолети. Щот било дизайн, висша мода и дрън-дрън. На народа му харесвало. Не знам в кои щати приеха закон със забрана за производство на шарени пищови, но до колкото знам вътрешно гилдията се разбра поне това безумие да се избегне. Та уж има негласно споразумение да не се произвеждат поне шарени оръжия.

      Коментар


      • #18
        До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

        Те някои и сами си лакират и газовите и бойните. Кефят се да са им сигнално синички или отровно зелени примерно. Обаче то дори някой да разпознае безпогрешно ГСОто пак може да реши да стреля с бойния и пак копче не могат да му кажат... Пък то като се замислиш не са малко и гаменчетата дето махат муфата в цевта и пълнят патрони със сачми. То вярно, че шанса да му се пръсне в ръцете е близак до този да изстреля съчмите, но ако все пак успее? Така че и шарен да е пак не е гаранция, че е безопасен.
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #19
          До: Re: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

          Първоначално публикуван от cop187 Преглед на мнение
          Бях тръгнал да цитирам тоя ония ама то няма смисъл.Трябва всички мнения да постна))
          Та момчета в голяма залуда сте относно Байкал.Славата на този пистолет идва от това, че първите модели на ГСО - Байкал са произвеждани от заготовки за макаров (нали ги знаете руснаците ако може нищо да не пипат най-добре), което ще рече, че без проблеми ГСО-Байкал се преработва на 9мм Макаров
          .И какво сте взели да ми сравнявате ГСО-Б(Байкал) с разни турски стоки.(направо дразните или те са си конкурентни а?)
          Наистина трудно може да сравни човек Mauser HSc Mod. 90-Произведен в заводите на Mauser-Werke Oberndorf Maschinenbau (Германия)-където се произвеждат и бойните модели оръжия на Mauser още от втората световна война, а даже и преди това и нещо сделано в Руссия в заводите на ИЖ.

          Да не задълбаваме много в ТТД на единия и на другия но
          Калибър: 9mm PAK
          Дължина: 165 mm
          Тегло: 590 g
          Пълнител: 7
          200лв. за MAUSER
          май е по добре от

          Калибър: 8 мм PAK
          Дължина: 161 mm
          Тегло: 730 g
          Пълнител: 8
          250лв. за ИЖ

          А относно качеството на Немеца няма какво да кажа историята говори вместо мен.

          ПП
          На снимката се забелязват множество щампи които са знак за високо качество на матеряла и изработка слагани и на бойно оръжие.И не се заблуждавайте ROHM са само разпространителите не и производител на пистолета няма никъде надпис ROHM.Само Маuser.
          ами разликата в теглото между 2-вата е точно заради качеството на метала т.е руския е от оръжеина стомана а немския сплави на дурал и цинк и баикал не се преправя на 9мм а на 7,65 )

          Коментар


          • #20
            До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

            Ето една интересна "играчка" http://www.gsu.hit.bg/index.html
            Танки грязи не боятся!

            Коментар


            • #21
              До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

              И кво сега ми го набиваш в кофата? Гледах го. Нямам пари да му помогна на човека. С друго не виждам какво - той и без това е измислил всичко правилно.
              Мамка му и време и държава. За Бала на педерасите за последния петък от месеца - милион. За някой такъв - брадвата в главата и да мре.
              Да ги е.................................

              Коментар


              • #22
                До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                По-добре не казвай в кои, че ще ги изядят. Я виж има ли ПСМ и колко струва.
                Да ти потърсИме направо готов а
                Нали били вече само с разрешително бе а
                Ама много неудобен за ръката бееее.....

                Коментар


                • #23
                  До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Я виж има ли ПСМ и колко струва.
                  По 250 лева са газовите копия на Макаров-Иж 79-8,79-9 и Псм
                  Всичките са от стомана-магнита се лепи навсякъде по тях-не са от Цам

                  Коментар


                  • #24
                    До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                    Ще прибереш ли един ПСМ?
                    Додето се видим ще намеря пари.

                    Тия не са за удобство, ми са от класа Отърви кожа. Оръжие на последния шанс. Или да се застреляш като хората. Ако ти се полага по звание и длъжност.

                    Коментар


                    • #25
                      До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Ще прибереш ли един ПСМ?
                      Додето се видим ще намеря пари.

                      Тия не са за удобство, ми са от класа Отърви кожа. Оръжие на последния шанс. Или да се застреляш като хората. Ако ти се полага по звание и длъжност.
                      Имаш ЛС.

                      Коментар


                      • #26
                        До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                        аз имам 1 ekol dicle полу-автоматик маи турски бяха за сега съм доволен както каза някои
                        "плаши кучетата" 9мм но мн тежък...1.200гр с патроните г/д та си търся кубур...още си търся
                        Прикачени файлове
                        S10 & Frontera

                        Коментар


                        • #27
                          До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                          Първоначално публикуван от Sofeto Преглед на мнение
                          аз имам 1 ekol dicle полу-автоматик маи турски бяха за сега съм доволен както каза някои
                          "плаши кучетата" 9мм но мн тежък...1.200гр с патроните г/д та си търся кубур...още си търся
                          Още ли си търсиш ?

                          Коментар


                          • #28
                            До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                            да да търся си но съм от стз...
                            S10 & Frontera

                            Коментар


                            • #29
                              До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                              ДАвъртиш педалите и с едната ръка да гърмиш А ако паднеш с колелото и се нараниш по лошо отколкото ако те ухапе кучето Да го вадиш е така да се правиш на герой Стефан е прав като нищо ще стреснеш някой друг герой който пък си носи боен истава една
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • #30
                                До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                                Направо съм потресен от глупаста на някой хора точно преди пет минути в магазина влезе господин и ме попета за картечен газов пидтолет. Показах му а тои започна да ми обяснява разликата между картечен и автоматичен пистолет.
                                Автоматичен пистолет бил пистолет които като изстреля последният патрон блокът заставал в краино положение а картечен пистолет бил пистолет които като изтреляш последният патрон блокът не заставал в краино положение а се връщал.
                                Това било разликата
                                П.П и ми посъветва да прочета малко повече че не разбирам нищо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X