Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техническа литература и документация за металообработващи машини

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

    http://dox.bg/files/dw?a=793f8c7fd0 -3та/последна част/.Другата седмица,колегата почва документацията на центъра.

    Коментар


    • #17
      До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

      Гледам за центри пишете. А има ли някой програмата за смяна на инструмента за MС 32, че ми е неясно това макропрограмиране.
      0888543685 Валери

      Коментар


      • #18
        До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

        Въпросите към колегата,Центъра иначе е МС32,

        Коментар


        • #19
          До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

          Първоначално публикуван от vgrig Преглед на мнение
          Гледам за центри пишете. А има ли някой програмата за смяна на инструмента за MС 32, че ми е неясно това макропрограмиране.
          Мога да те запозная с оператора на нашия за него няма тайни в тая машина той е един от конструкторите и е отговарял в ЗММ за началното им пускане . Всичко може на нея .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

            Привет на всички.
            Линка за документацията за ПН-161 даден от furry не работи за това направих нов работещ тук: http://dox.bg/files/dw?a=568af97696
            Поздрави на всички .

            Коментар


            • #21
              До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

              Много хубаво ама тия тъпанари пак са го изтрили! Абе защо вашите не ги трият а тоя фаил се убиха. Няма ли някой по надежден хостинг?

              Коментар


              • #22
                До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                http://www.castingarea.com/education/nt/tm01.htm Един опростен учубник по технология на металите.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                  Здравейте!

                  Много полезна тема сте направили!

                  Трябва ми някаква документация за кръгъл шлайф ШКУ 251 - ЗММ София. Имам проблем с напречното подаване, някакъв луфт има.

                  Имам и аз книжки на различни машини, макар и не много, но като изчетох - няма някой, който да търси такива. Ще следя темата и ако излезе нещо, което го имам, ще го сканирам и ще го пусна.

                  Поздрави!
                  Без блокажи си за никъде. :D
                  Без лебедка, хептен...

                  0887 731062 - Цецо

                  Коментар


                  • #24
                    До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                    Първоначално публикуван от furry Преглед на мнение
                    Много хубаво ама тия тъпанари пак са го изтрили! Абе защо вашите не ги трият а тоя фаил се убиха. Няма ли някой по надежден хостинг?
                    Ето къде се крие проблема:
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                      Първоначално публикуван от furry Преглед на мнение
                      Много хубаво ама тия тъпанари пак са го изтрили! Абе защо вашите не ги трият а тоя фаил се убиха. Няма ли някой по надежден хостинг?
                      ето поправих ме се колега furry. така вече докато го има моя акаунт в abv.bg ще го има и налично ръководството тук http://dox.bg/files/dw?a=9cfdfa41be
                      Поздрави

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                        Търся всякакви документации за C11MT и ФУ251 (за фрезата най-вече електрическата част).

                        Някой нещо?


                        ПП: Ей ви ФУ321 на PDF:
                        FU321.pdf

                        Предполагам че по отношение на електроинсталция ФУ251 е същата или много подобна на ФУ321, но за съжаление настоящата книжка е снимана в доста ниска резолюция, която за другите неща е ОК, обаче точно буквите по електрическите схеми не се четат. Много моля ако е възможно някой да ги щракне с подобаваща резолюция. Ще черпя.
                        Последно редактирано от sparkybg; 25-05-10, 13:46.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Търся всякакви документации за C11MT и ФУ251 (за фрезата най-вече електрическата част).

                          Някой нещо?


                          ПП: Ей ви ФУ321 на PDF:
                          [ATTACH]210677[/ATTACH]
                          sparky,има един учебник-Рязане на металите и металорежещи машини,
                          ако можеш да го намериш,в него има доста добро описание.
                          Ето го:Съжалявам не мога да кача снимките.
                          Преди като натисна бутона управление на прикачени файлове,отваряше моя компютър,
                          сега ми показва снимките които съм качил в форума!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                            Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                            sparky,има един учебник-Рязане на металите и металорежещи машини,
                            ако можеш да го намериш,в него има доста добро описание.
                            Ето го:Съжалявам не мога да кача снимките.
                            Преди като натисна бутона управление на прикачени файлове,отваряше моя компютър,
                            сега ми показва снимките които съм качил в форума!
                            Натисни горе в дясно "добавяне на файлове", после "маркирай файлове", и ще ти излезе прозорец с твоя компютър. Избираш, и като те върне в това екранче натисни "качване на файлове". Файла ще ти се покаже долу в ляво. Маркирай го и натисни бутончето "добави прикачен" или "добави в текста".

                            Малко и на мен ми беше неестествено в началото, ама се свиква. Според мен е ненужно усложнено, ама това е положението.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10986-.JPG
Прегледи:2
Размер:442.9 КБ
ID:5179454Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10987-.JPG
Прегледи:1
Размер:337.9 КБ
ID:5179453Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10985-.JPG
Прегледи:1
Размер:383.6 КБ
ID:5179452
                              Успях,ето снимки от учебника.
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • #30
                                От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                                Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]210692[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]210691[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]210690[/ATTACH]
                                Успях,ето снимки от учебника.
                                Мерси. Само толкова ли има в учебника? Имам в предвид, трябва ми подробна техническа документация, че да мога да си сменя например съединителя, или да бъзикам по тоците. Ако има и това, дори вече намерих къде го продават.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X