Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
    Чакай,приятелю GAD,не съм стрелял аз.Пушките са мои наистина,но аз стрелям само по бирени капачки.
    Бре, нали написах, че не визирам никой !!!!!
    Ето, написах го още веднъж!!!
    Мнението ми е принципно и се персонализира,
    само в конкретни случаи и т'ва обясних, а и защо!!!
    Не искам да развалям темата!!!!
    Стига да е за въздушни пушки,
    а не "как да трепем с въздушни пушки",
    щото притежанието на такава пушка, не дава право,
    да трепеш, к'вото ти падане,
    че е и незаконно...!
    А, иначе, въздушната пушка е идеалното средство,
    за обучение, тренировка и усъвършенстване,
    на прецизната стрелба!!!
    Хеле, ако имаш един спортен Хенел...!!!

    Коментар


    • #17
      Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

      Аз имам Shadow на Gamo с оптика. Доволен съм, но мисля че следващото нещо ще е с бутилка и самозарядно. Иначе не можеш да стреляш в темпо...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

        Ако искаш да сложиш бутилка и самозарядно,не трябва ли да се преправи изцяло пушката?
        И един въпрос-може ли да се измери тази начална скорост по някакъв начин?
        Сигурно си доволен,Гамо прави едни от най-добрите пневматични оръжия-поне в Европа.
        Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
        имат право да гласуват на избори.

        Коментар


        • #19
          Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

          Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
          И един въпрос-може ли да се измери тази начална скорост по някакъв начин?
          Има едни уреди, за измерване началната скорост при маркерите в пейнтбола, ще свършат работа....!!!!
          Справка Обера, Събин, Патрик и който си каже!!!!!

          Коментар


          • #20
            Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

            Хлорограв се казва уреда,измера скороста в метра в сек,
            ако някои го интересува нещо за пневматиката,да пита ще му отговоря
            Поздрави

            Коментар


            • #21
              Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

              Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
              Хлорограв се казва уреда,измера скороста в метра в сек,
              ако някои го интересува нещо за пневматиката,да пита ще му отговоря
              Поздрави
              Абе не беше ли ХРОНОГРАФ?
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #22
                Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                моятa кисне на стената.. нямам сачми (и ме мързи да купя). май е някакъв kросман с CO2, семи автоматична. ~200м/с в добър ден..

                Коментар


                • #23
                  Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                  oo дае така се казваше,
                  ми хлорографа за кво е за мерене на хлор ли,хахахахе
                  (мога ли да помня сичко)

                  Коментар


                  • #24
                    Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                    Преди 4 дни стрелях с една китайска въздухарка 5,5 зареждаше се с дърпане на един лост под цевта хареса ми се много стрелянето по разни мишени докато скарата до теб цвърчи та реших да си взема и аз нещо за забавление въпроса ми е ако го ползвам само за забаваление китайските стават ли и другото какво ви е мнението за ИЖ-38 и става ли за моите цели казаха ми да търся пушка която се зарежда с лост а не с чупене щото били по добри това вярно ли е. Вобще зададох куп въпроси но мисля че ще можете да отговорите благодаря предварително.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #25
                      Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                      Преди 4 дни стрелях с една китайска въздухарка 5,5 зареждаше се с дърпане на един лост под цевта хареса ми се много стрелянето по разни мишени докато скарата до теб цвърчи та реших да си взема и аз нещо за забавление въпроса ми е ако го ползвам само за забаваление китайските стават ли и другото какво ви е мнението за ИЖ-38 и става ли за моите цели казаха ми да търся пушка която се зарежда с лост а не с чупене щото били по добри това вярно ли е. Вобще зададох куп въпроси но мисля че ще можете да отговорите благодаря предварително.
                      Огледай продукцията на GAMO и ще видиш че най-сериозните се зареждат именно с чупене на цевта а не с лост. Така че просто гледай параметрите и качеството на изработка. Ако все пак искаш да те радва дълго и да нямаш проблеми насочи се към някоя по-реномирана фирма.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #26
                        Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                        аз имам една китайска-35 лева май беше..но много съм изненадан колко точно стреля ..като за тия пари направо си е много добре..е болтчетата и се саморазвиват чат пат и други дреболии но..

                        Коментар


                        • #27
                          Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                          Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                          аз имам една китайска-35 лева май беше..но много съм изненадан колко точно стреля ..като за тия пари направо си е много добре..е болтчетата и се саморазвиват чат пат и други дреболии но..
                          Ти пък болтчета... Моята Shadow на GAMO потроши две оптики за въздушни пушки и накрая и сложих от флоберка и така държи...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #28
                            Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                            и аз съм сменил две китаики и сам доволен от тях,като м\сек няма какво да очакваш кои знае какво,но са здрави,при това доста,само едни болчета има да завиваш постоянно,но китаиските пушки са слаби,точни и здрави,прави около 130-160 м\сек

                            Ако искаш качество за малко повече пари земи си руска пушка баикал 521(150лв) и те не са кои знае какви базуки,но са качественни,имат и резервни части в комплекта,прави 170-180 м\сек

                            ако искаш много силна пушка,супер вид,със супер мерници земи си хатсан 125,няма да съжеляваш,имах у себе си и такава за малко ,супер мощна,много точна,трудно се зарежда с чупеща цев,обачеее мама та си трака,става за лов убира ми точките макар че е турска и е на ниска цена (219 лв) прави 260-280 м\сек

                            ако си зимаш пушка земи си 5,5 .22 калибър задължително!!!

                            Коментар


                            • #29
                              Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                              Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
                              и аз съм сменил две китаики и сам доволен от тях,като м\сек няма какво да очакваш кои знае какво,но са здрави,при това доста,само едни болчета има да завиваш постоянно,но китаиските пушки са слаби,точни и здрави,прави около 130-160 м\сек

                              Ако искаш качество за малко повече пари земи си руска пушка баикал 521(150лв) и те не са кои знае какви базуки,но са качественни,имат и резервни части в комплекта,прави 170-180 м\сек

                              ако искаш много силна пушка,супер вид,със супер мерници земи си хатсан 125,няма да съжеляваш,имах у себе си и такава за малко ,супер мощна,много точна,трудно се зарежда с чупеща цев,обачеее мама та си трака,става за лов убира ми точките макар че е турска и е на ниска цена (219 лв) прави 260-280 м\сек

                              ако си зимаш пушка земи си 5,5 .22 калибър задължително!!!
                              Колега, много ми хареса изложението ти!!!
                              Правиш много добро и полезно сравнение на марките,
                              личи си, че разбираш и ме изкефи!!!!
                              Само, с малка питанка 22кал.=5.5мм.???!!!
                              Да не се обидиш само, не се заяждам и съм добросърдечен,
                              не ми гледай НИК-а!!!!

                              Коментар


                              • #30
                                Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                                На повечето въздухарки 5.5 мм.наистина пише 22кал.
                                Може би просто малко реклама,все пак по-така някак си
                                звучи
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X