Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мусът - технически характеристики

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Мусът - технически характеристики

    мусове има и вообще не се замисляй,не можеш да си представиш колко главоболия спестяват,а аз колко вътрешни гуми съм спукал само един господ знае

    Коментар


    • #47
      До: Мусът - технически характеристики

      аз използвам за стойка алуминиева 15 ка джанта от кола обърната с дълбокото нагоре
      ..доста улеснява нещата но с по истинска ще е детска игра просто
      Последно редактирано от Тануцо; 23-01-10, 14:00.

      Коментар


      • #48
        До: Мусът - технически характеристики

        Карам с мусове и гласувам с две ръце за тях !!! Много багаж и време спестяват ! като бях с вътрешни гуми, ми се случи в планината да спукам предната...по-точно направо пръснах и външната , но гадното беше че се смрачаваше , и драмата беше пълна! който може да отдели 200-300 лв. направо да си купува , НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ! предимствата им са повече от недостатъците !!
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар


        • #49
          От: Мусът - технически характеристики

          Ето една любопитна информация от британски форум за мусовете на GT

          but we also produce softer for the extreme enduro rider like ,Bolton,Jarvis and many moor that required softer compound but can be only use 6 hours max,so we do not sell this compound tio nobody unless requested.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #50
            От: До: Мусът - технически характеристики

            Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
            Карам с мусове и гласувам с две ръце за тях !!! Много багаж и време спестяват ! като бях с вътрешни гуми, ми се случи в планината да спукам предната...по-точно направо пръснах и външната , но гадното беше че се смрачаваше , и драмата беше пълна! който може да отдели 200-300 лв. направо да си купува , НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ! предимствата им са повече от недостатъците !!
            Само дето мусът издържа един сезон след което става на г..з.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • #51
              От: Мусът - технически характеристики

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Ето една любопитна информация от британски форум за мусовете на GT
              +1. Така е. Попаднах веднъж на такъв, дето от една Стара Загора стана на райета и парцали. Взех го от Германия по случайност от едно място. Много мек беше още при монтажа, ама тогава още не бях навътре в мусовете.

              Другата крайност в мусовете: вчера ходихме с Ади до Петър Ценков. До остатъците от КанАма се търкаляха 1 комплект гуми с мусове на Марк Кома, от един ден само. Бръкнах да пипна муса и се изненадах - твърд страшно! Въпреки това имаше сцепени участъци. И гумите бяха супер твърди на Мишлен, на 50% бяха и те... Така че - и мусовете са според конкретното състезание. В Аржентина ендуро-муса за Ерзберг ще се разпадне на първия половин час - при високата температура и 150 км/час няма шанс. За ударите в камъните да не говорим.
              Mitsubishi L200 DobbleCab

              KTM XC 450 RW 2009
              KTM 350 SX 2011

              Коментар


              • #52
                От: Мусът - технически характеристики

                На световното в Севлиево, не малко пъти съм виждал мусове на 1 машн които ги вадят почти разпаднали се и нацепени зверски. Не знам твърди ли са, меки ли са, но колегата по-горе казва че издържат 1 сезон. Може би да, при возене на трасе сигурно, може и 2 дори
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #53
                  От: Мусът - технически характеристики

                  Сега се сещам, за едно заключение от Чинела, точно за мусовете.....

                  За 'смъртта" на моите джанти спомогнаха и мусовете - извод, за изхвърляне.
                  Gas Gas ec 250

                  Коментар


                  • #54
                    От: Мусът - технически характеристики

                    Монтаж-демонтаж, стъпка по стъпка

                    http://lmca.ffm.free.fr/mecanique/de...e%20page1.html
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #55
                      От: Мусът - технически характеристики

                      Може ли, някой по-просветен да каже, какви са признаците за износен или негоден мус? Питането ми е свързано с това, че ми припадна един мус, но ми се вижда някак си по-малък на диаметър от цолажа, посочен на него и стои един такъв, все едно е "спаднал", иначе на стискане е жилав.
                      Gas Gas ec 250

                      Коментар


                      • #56
                        От: Мусът - технически характеристики

                        Трябва да изглежда като надута вътрешна гума, да не е нацепен, накъсан, прищипан, свит и т.н. което го отклонява от нормалния му вид. Също така горния му слой трябва да е лъскав а не да се рони и отделя парченца. Ако не е в трагично състояние, може да се среже и да се добави още едно парче 10-20см което може да го втвърди допълнително и да изкара още малко. Много е важно да е добра обмазана външната гума и муса с лубрикант , защото иначе триенето е голямо и започва да се разкъсва.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #57
                          От: Мусът - технически характеристики

                          .....да не е нацепен, накъсан, прищипан, свит и т.н....
                          Не е нацепен, уронен, накълцан, но явно има нещо негодно в него, защото на диаметър е колкото 16-17цола джанта, а на него е посочено 19цола.
                          Gas Gas ec 250

                          Коментар


                          • #58
                            От: Мусът - технически характеристики

                            Първоначално публикуван от ИСКРЕН Г. Преглед на мнение
                            Не е нацепен, уронен, накълцан, но явно има нещо негодно в него, защото на диаметър е колкото 16-17цола джанта, а на него е посочено 19цола.
                            Ako не ти трябва, на мен ми трябва едно парче около 20 см,напиши ми на лични.
                            П.П.иначе ако е малък,не става да го разтегляш.Трябва да му надиш парче.Моя е скъсан по диагонал и ще го срежа и ще му донадя парче.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Мусът - технически характеристики

                              Вчера си взех мус на goldentyre за 164лв. направих една разходка към 2,3 часа,за сега имам много-хубави впечатления,купих първо заден,за да пробвам и ми харесва,като спукам предна гума,взимам веднага и преден,ако някой го интересува от къде съм го взел на такава цена ще отговоря на лично,да не правиме реклами.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Мусът - технически характеристики

                                Здравейте колеги, и аз карам с мусове но предния взе да сдава багажа и трябва да се смени, та въпроса ми е откъде може да се купят от България

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X