Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се нарязват резби на струг

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се нарязват резби на струг

    Днес свалих фланеца и му измерих всичките работни повърхнини - идеално прав е .Може би 0,005мм му е биенето,което го приемам за идеално право,все пак няма да ставаме японци да гоним микроните Но универсала пак бие 0,02мм ....

    Коментар


    • От: Как се нарязват резби на струг

      Нормално е. Тия дето бият по-малко са на едни други пари.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Как се нарязват резби на струг

        Отложих изхвърлянето на патронниците поне с десетина години . И станаха бързозатягащи Форума странно орязва снимките . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4429.JPG
Прегледи:1
Размер:463.0 КБ
ID:5769034Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4423.JPG
Прегледи:1
Размер:485.5 КБ
ID:5769035Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4430.JPG
Прегледи:1
Размер:488.9 КБ
ID:5769033
        Последно редактирано от sek.1; 04-10-17, 20:35.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Как се нарязват резби на струг

          Ти уби слона с лопата!То верно са си калпави тези патронници и нЕмам непрецакано свредло от изпускане,но това си е джелатско изпълнение.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Как се нарязват резби на струг

            Па от де се взе тая арматура при стругар

            Коментар


            • От: Как се нарязват резби на струг

              Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
              Па от де се взе тая арматура при стругар
              А,тая и аз си я използвам за производство на шпилки и подобни щуротии.Не и знам "модела",но е по-добра от 40Х и търпи сериозни напъни на гайковерти без проишествия.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Как се нарязват резби на струг

                В миналото ще остане, каквито сме били...

                Коментар


                • От: Как се нарязват резби на струг

                  Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                  А,тая и аз си я използвам за производство на шпилки и подобни щуротии.Не и знам "модела",но е по-добра от 40Х и търпи сериозни напъни на гайковерти без проишествия.
                  Обикновено е В500В или ДИН 488,ма поне една стружка да беше взел против мазоли

                  Коментар


                  • От: Как се нарязват резби на струг

                    Има си чалъм при стягане в универсала,инак си се разхлабва и троши ножки.А на колегата най-вероятно ще стяга със чукО,и му е все тая дали е ръбесто джилезото.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Как се нарязват резби на струг

                      Пък и се губи автентичността.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Как се нарязват резби на струг

                        Те мазолите се оформят още първите 5-6 месеца. След това е все тая какво ще хващаш.
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • От: Как се нарязват резби на струг

                          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                          ...А на колегата най-вероятно ще стяга със чукО,и му е все тая дали е ръбесто джилезото.
                          Защо така грубо, когато има такива хубави тръби...
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • От: Как се нарязват резби на струг

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            Ти уби слона с лопата!То верно са си калпави тези патронници и нЕмам непрецакано свредло от изпускане,но това си е джелатско изпълнение.
                            Алтернативата е да ги изхвърля или да ги стягам с чук и секач а така ще изкарат още някоя година Това е вместо накатка да не се пързалят мазите ръце От как заварих железата няма превъртяло свредло . Когато ми трябва прецизно захващане на свредлото имам цангодържател с опашка на морз 5 . Пуснал съм заявка за патентоване На времето очите на франсетата изскочиха като видяха чук със заварена тръба за дръжка и надянат маркуч и ръкохватка за електрожен от винкел и арматурно желязо
                            Последно редактирано от sek.1; 05-10-17, 04:33.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Как се нарязват резби на струг

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              На времето очите на франсетата изскочиха като видяха чук със заварена тръба за дръжка и надянат маркуч и ръкохватка за електрожен от винкел и арматурно желязо
                              Западняци какво очакваш от тях "изостанала" техническа нация.
                              Охо какви работи има да научат още от нас ама ако им покажем всичко на веднъж ще им прегреят лампите хеле пък ако лектора е някой браадчед ша съ изцъклят като настъпена жаба и ще загубят ума и дума.

                              Коментар


                              • От: Как се нарязват резби на струг

                                Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                                Западняци какво очакваш от тях "изостанала" техническа нация.
                                Охо какви работи има да научат още от нас ама ако им покажем всичко на веднъж ще им прегреят лампите хеле пък ако лектора е някой браадчед ша съ изцъклят като настъпена жаба и ще загубят ума и дума.
                                То беше голям цирк . Монтираме две чисто нови фурниро - отрезни машини Valet & Garo . Монтажа се води съвместен дойдоха с един бус 5 - 6 човека механици с инженер и почваме от разковаването на сандъците . Докато нямаше преводачка нещата вървяха добре ама на третия ден като дойде настана кашата Машината е два основни супорта подвижен и неподвижен които тежат по десетина тона . Отворили сме покрива и отгоре либхера на Кремиковци пуска машините на предварително отлятия фундамент . Първата застана на фундамента буквално за минути . Вечерта дълго поливахме в парк - хотел Москва с франсетата успешния монтаж . Тръгваме да монтираме втората неподвижния супорт се разминава с отворите за шпилките на места с половин метър . Настана една паника франсетата носят едни чертежи и по едно време дойде директора и той мъкне еди папки с чертежи . Двете машини по договор трябваше да са абсолютно еднакви ама французите променили конструкцията на единя супорт заради нова автоматика и естествено никой не ни е пратил новите фундаментни чертежи и ние сме си изпълнили до милиметър фундамента по това което са ни пратили за двете машини . Как се преработва фундамент на машина за една нощ . Не е лесно ама става . На сутрин франсетата не можеха да повярват че това е възможно и супорта застана на място . Докато течаха пробите и настройките на машините французите вече бяха усвоили напълно нашия тертип на работа и повече от до обяд покрай машините не се въртяха Накрая преди да си тръгнат ни оставиха целия инструмент който караха с тях от тогава ми е SKFската скоба за вадене на лагери . Вечерта преди да си тръгнат пак спретнахме едно юнашко напиване по повод успешния монтаж Та в общи линии с французите се работи леко бързо възприемат правилния темп и начин на работа
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X