Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    мисля че когато някой е отговорил вече след теб ти не можеш да променяш и триеш, а преди това може. Това е с цел да се спазва хронологията на мненията, иначе ще стане объркване. Поне аз така си мисля.
    LZ1PER

    Коментар


    • #17
      Добре де, ама как да си поправя мнението в персонална информация Това след каот някой е отговорил ти да не можеш да редактираш не е много добре, ами ак оси допуснал правописна грешка и я видиш по късно???
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #18
        Можете да си редактирате мненията свободно само до 10 минути след като сте ги пуснали. След това още няколко часа също можете да ги редактирате но ще има и надпис "редактирано"... След изтичане на това време не можете да редактиране мненията под никаква форма. Това е нарочно направено за да не може някой в последствие да си промени мнението и така всички след него да са писали напразно... А за грешките и тяхното отстраняване мисля че няколко часа са достатъчни...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          Да бе, сеа па на стари години ше си променям мнението ... Ама ше те викам тебе да оправяш сички букви, които не съм улучил от първия път))))))))))))))
          Мани това, кажи ГЛАВНОТО! Как да забраня гнилите комикси? Направо ше се отпиша от форума. Джигера ме боли от тях. И скърца. Кат че пет години пия само бира. Скръъъъб!

          Не така, чакай да го редактирам додето още може. Ей така: СКРЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪБ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Коментар


          • #20
            въпрос

            и аз да питам как мога да поставям човечетата в текста, като кликна на някое от тях и то се намества на заглавието >????

            Коментар


            • #21
              емотиконите се махат така
              първо от тук http://forum.offroad-bulgaria.com/pr...do=editoptions

              долу в Разни Опции тряба Интерфейс на редактора за съобщения
              да е избран Стандартен редакотр или разширен интерфейс

              после при писане на съобщение в Допълнителни опции слагаш отметка на Забрани емотиконите в текста


              Прикачени файлове

              Коментар


              • #22
                Да. Намерих го. Благодаря!
                А как да го накарам да запомни завинаги забраната?

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
                  и аз да питам как мога да поставям човечетата в текста, като кликна на някое от тях и то се намества на заглавието >????
                  Ами отиваш на НАСТРОЙКИ-РЕДАКТОР ОПЦИИ-ИНТЕРФЕЙС НА РЕДАКТОРА НА СЪОБЩИНИЯ-и в първото прозорче му задаваш -РАЗШИРЕН ИНТЕРФЕЙС. след това потвърждаваш от долу промяната и........готово.По същият начин можеш и ДА ГИ ПРЕМАХНЕШ ако искаш,че..........Гледам едни искат КОМИКСИ други не ги искат....това е .Успес с анимацията.
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • #24
                    Не мога да пусна анкета някъде има ли инфо как става.
                    Не виждам и допълнителните бутони при пускане на нова тема -- img -- URL ......

                    Коментар


                    • #25
                      Настройките на профила. Я пробвай сега...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #26
                        Пак не стана но ми даде жокер

                        Настройката е тук


                        и това е резултата

                        Коментар


                        • #27
                          Но още не мога да пусна анкета
                          Слагам човка на Да, публикувай анкета в тази тема и после .....????нищо на става

                          Коментар


                          • #28
                            Краси значи кламерчето е за прикачените файлове които може и да са картинки. Прикачени към самото съобщение. А това с планината е за картинки на външен сървър като нашето FTP да кажем.

                            За да пуснеш анкета трябва ти да си открил нова тема, иначе няма как. Опитай сега да откриеш една нова тема и виж по-долу от редактора полето

                            "публикувай анкета"...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #29
                              Аха, извинявай пропуснал съм второто ти съобщение. Сега ще проверя и ще пиша...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #30
                                Еми всичко си работи. Напиши каквото искаш, отметни полето за анкета и попълни броя отговори и натисни бутона изпрати... След това е екрана за анкетата...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X