Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Комисия Ендуро при БФМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Комисия Ендуро при БФМ

    Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
    ... но другата седмица ще организираме среща с всички клубове и ще уточним въпроса.
    Кога ще бъде срещата?
    Кой са поканени на нея?
    Какъв е плана на тази среща / какво ще се обсъжда?

    Коментар


    • #32
      До: Комисия Ендуро при БФМ

      Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
      Абсолютно си прав. Ама ще ти кажа защо го правят така. Защото има тарикати, които си я правят представят я и след това я анулират и си вземат парите. И след това недай си Боже да стане нещо сериозно и федерацията била виновна и т.н. Затова те си връзват гащите по този начин. Ако не се лъжа и холандската федерация прави такива застраховки.
      Не мисля че някой ще анулира полица струваща 200 лв.Особено пък нашите които са групови.Не михаресват 2 неща в случая:

      1.Обичам да имам право на избор що се касае до застрахователи (в случая ако договоря спонсорска застраховка срещу реклама, тя не важи, а трябва да се бръкнем с поне 200 лв на състезател)

      2.Мисля че трябва да остане възможността за застраховка и лиценз само за 1 състезание, такива са над половината участници в РШЕ 2009.
      offroad фен
      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

      Коментар


      • #33
        До: Комисия Ендуро при БФМ

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Аз пък имам един единствен въпрос към КЕ, колко клуба досега са подали заявки за провеждане на кръг от РШ.???
        За Шумен знаем, останалите ме интересуват и дали тази година ще има пак в Югозападна България.??
        Понеже някъде прочетох, че състезанията ще бъдат 6 или 7, а досега не съм чул друг освен Калин за Шумен.
        Вижте какво пичове,КЕ в момента дефакто няма! Когато се съберем клубовете ще изберем нова КЕ.В момента е ясен само председателя на КЕ,който се наложи да поеме поста поради самоотвод на досегашното ръководство, продиктувано от разминаване на възгледите за развитие на ендурото с ръководството на федерацията.Това наложи, с цел да бъде запазен ендуро шампионата в рамките на БФМ, Калин да поеме поста Председател на КЕ.Нека не му пречим и го оставим да си върши работата.Моите критики са към някои странни решения относно лицензирането,които съм сигурен че са спуснати отгоре, а не са негово дело.Бъдете толерантни и му дайте картбланш да работи, за да се проведе стойностен РШЕ.
        Последно редактирано от Гълъбин Колев; 13-01-10, 17:33.
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #34
          До: Комисия Ендуро при БФМ

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Кога ще бъде срещата?
          Кой са поканени на нея?
          Какъв е плана на тази среща / какво ще се обсъжда?
          На срещата ще бъдат поканени представители на всички клубове, които са организирали състезание до сега, и които са имали състезатели в последните две години.
          Темата ще бъде РШЕ 2010. Ще проведем нещо като семинар, в който ще разясним правилника, изискванията, които трябва да покрие всеки желаещ да организира кръг и как виждаме нещата с бъдещето на РШЕ най-общо казано.
          Датата и мястото тепърва трябва да уточним...
          К. Кулев

          Коментар


          • #35
            До: Комисия Ендуро при БФМ

            Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
            На срещата ще бъдат поканени представители на всички клубове, които са организирали състезание до сега, и които са имали състезатели в последните две години.
            Темата ще бъде РШЕ 2010. Ще проведем нещо като семинар, в който ще разясним правилника, изискванията, които трябва да покрие всеки желаещ да организира кръг и как виждаме нещата с бъдещето на РШЕ най-общо казано.
            Датата и мястото тепърва трябва да уточним...
            Благодаря за отговора. Това е правилния начин за развитие на ендурото, според мен!

            Коментар


            • #36
              До: Комисия Ендуро при БФМ

              Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
              На срещата ще бъдат поканени представители на всички клубове, които са организирали състезание до сега, и които са имали състезатели в последните две години.
              Темата ще бъде РШЕ 2010. Ще проведем нещо като семинар, в който ще разясним правилника, изискванията, които трябва да покрие всеки желаещ да организира кръг и как виждаме нещата с бъдещето на РШЕ най-общо казано.
              Датата и мястото тепърва трябва да уточним...
              Аз бих помолил тази среща да се обяви по-рано, за да се съобразят датите с възможностите за присъствие.
              Наши състезатели започват международните състезания още в началото на февруари...

              Коментар


              • #37
                До: Комисия Ендуро при БФМ

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Аз бих помолил тази среща да се обяви по-рано, за да се съобразят датите с възможностите за присъствие.
                Наши състезатели започват международните състезания още в началото на февруари...
                Срещата трябва да стане в рамките най-много на следващите 10 дни. Няма време и всяко допълнително забавяне, за и без това безкрайно закъснелия вече календар ще е с отрицателни полседствия за качеството на работата ни. Искаше ми се да направим срещата дори тази неделя. Неприятното е, че ако я обявим така в последния момент може би ще хванем хората неподговени и не е съвсем коректно. А следващия уикенд сме ангажирани със семинара на UEM...
                Вариантите са три.
                Този уикенд;
                Следващата седмица в работни дни (мисля, че е най-неподходящо)
                Края на месеца- 30/31ви.
                Ще решим в рамките на днешния ден и ще обявим.
                К. Кулев

                Коментар


                • #38
                  До: Комисия Ендуро при БФМ

                  Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                  Срещата трябва да стане в рамките най-много на следващите 10 дни. Няма време и всяко допълнително забавяне, за и без това безкрайно закъснелия вече календар ще е с отрицателни полседствия за качеството на работата ни. Искаше ми се да направим срещата дори тази неделя. Неприятното е, че ако я обявим така в последния момент може би ще хванем хората неподговени и не е съвсем коректно. А следващия уикенд сме ангажирани със семинара на UEM...
                  Вариантите са три.
                  Този уикенд;
                  Следващата седмица в работни дни (мисля, че е най-неподходящо)
                  Края на месеца- 30/31ви.
                  Ще решим в рамките на днешния ден и ще обявим.
                  Кулев, направи го в петък преди семинара в София, така или иначе повечето хора ще са в София...
                  На 30-ти в Търново има среща на всички действащи автомобилни състезатели и доста председатели на клубове, които развиват и двата спорта ще са там...остава вариант за 31-ви...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Комисия Ендуро при БФМ

                    Петък е делничен ден, а и защо ще са там повечето? Ако си имал предвид общото събрание на БФМ, то е на 19-ти февруари.
                    31-ви все повече изглежда като най-подходяща дата...
                    К. Кулев

                    Коментар


                    • #40
                      До: Комисия Ендуро при БФМ

                      Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                      Петък е делничен ден, а и защо ще са там повечето? Ако си имал предвид общото събрание на БФМ, то е на 19-ти февруари.
                      31-ви все повече изглежда като най-подходяща дата...
                      Аз съм за 31-ви, до колкото знам и Десо е свободен, т.е. няма концерти тогава

                      Коментар


                      • #41
                        До: Комисия Ендуро при БФМ

                        Колеги,
                        на срещата на ендуро клубовете на 31.01. във Велико Търново ще трябва да направим Общо събрание на клубовете, на което да освободим старата комисия и да се избере нова. Това е редно да стане от клубовете, чиито състезатели са взели участие в шампионат 2009 и които така или иначе ще са основната част на РШЕ 2010.
                        Събранието ще е кратко, затова то ще се състои на същото място в 11:00 часа.
                        На базата на състезателите, взели участие в РШЕ 2009 според крайното класиране, клубовете имат следната делегатска квота:

                        Crazy job - 4 делегата (35 състезатели)
                        MG Racing - 2 делегата ( 22 състезатели)
                        Crazy fox - 2 делегата (15 състезатели)
                        МРК Боляри - 2 делагата (16 състезатели)
                        Екометал рейсинг тим - 2 делегата (15 състезатели)
                        РИСК Габрово - 2 делегата (19 състезатели)
                        Еди Моторс - 2 делегата (23 състезатели)
                        Севтополис - 1 делегат (10 състезатели)
                        МСК Шумен - 1 делегат (7 състезатели)
                        Моторел - 1 делегат (5 състезатели)
                        4Х4 Адвенчър - 1 делегат (9 състезатели)
                        Хард Райдърс - 1 делегат (10 състезатели)
                        Екстрийм райдърс - 1 делегат (6 състезатели)
                        Моторекс- Мотобум 1 делегат
                        BG Extreme - 1 делегат

                        Останалите клубове нямат необходимият брой състезатели за квота.
                        Състезателите, които не са посочили принадлежност към клуб също не са взети предвид.

                        Не искам да се спекулира със слухове около това Общо събрание, аз моето мнение съм написал най-отгоре и държа на него.
                        Решението за събранието е съгласувано с КЕ и с председателите на клубовете.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #42
                          До: Комисия Ендуро при БФМ

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          На базата на състезателите, взели участие в РШЕ 2009 според крайното класиране, клубовете имат следната делегатска квота:
                          ---------
                          4Х4 Адвенчър - 1 делегат (9 състезатели)
                          Само за протокола... имаме 22 лицензирани състезатели...с годишни лицензи, не еднократни

                          Коментар


                          • #43
                            До: Комисия Ендуро при БФМ

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Само за протокола... имаме 22 лицензирани състезатели...с годишни лицензи, не еднократни
                            Доколкото разбирам е на база взели участие , а не на лицензирани!Не знам кое е по-правилно!
                            offroad фен
                            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                            Коментар


                            • #44
                              До: Комисия Ендуро при БФМ

                              Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                              Доколкото разбирам е на база взели участие , а не на лицензирани!Не знам кое е по-правилно!

                              Ами прецени сам!

                              Плащаш цял лиценз, ходиш на всяко състезание!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Комисия Ендуро при БФМ

                                Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                                Доколкото разбирам е на база взели участие , а не на лицензирани!Не знам кое е по-правилно!
                                Абсолютно всички са участвали, вижда се и от награждаването...само призьорите ни са 11 броя
                                Жоро ги е пропуснал, защото са писали различните отбори, които има клуба...примерно "Поларис Рейсиг Тим", "Мебеликс АТВ Тим", "Адвенчър Джуниор Тим" и имам няколко в други отбори...
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-01-10, 09:50.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X