Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

    Да питам и аз нещо за дрз400см варианта.Значи см версията която е с 47мм обърната вилка, дали ще има поведението като на рмзх той пак е с такава предница???Естествено с други гуми и настройки на окачването.Дали разликата е в пружуните само и нивото на маслото в коловете,и самия вискозитет на маслото.Благодаря на отзовалите се.

    П.П. Демек става ли ,за по сериозен оффроуд в този си вид Матора!!

    Коментар


    • #92
      От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

      Здравей СМ варианта на ДРЗ е със предница от РМЗ 250.
      Като настройки е значително по по-твърда от нормалната прдница на SиЕ предвид, че е направена за шосейно каране.
      За сериозен оффроад ще става ако си над 100кг.
      Идва доста тежък, това е най тежкия вариант на ДРЗ.
      Казвам го от личен опит аз съм 70кг и доста ми е неудобно по пътеки.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S1050887.jpg
Прегледи:1
Размер:260.7 КБ
ID:5250861

      Коментар


      • #93
        От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

        Ехо, малко да ъпнем темата, че раздела ни нещо умира Колеги споделете мнение, как изкарахте сезона, някакви яки преживявания, нови снимки на ДРЗ-те. Ето го и моя красавец с леко променена визия от миналия сезон. В момента съм дал и седалката му за тапициране Натиснете снимката за да я уголемите

Име:110626-1637.jpg
Прегледи:2
Размер:176.1 КБ
ID:5318497Натиснете снимката за да я уголемите

Име:110430-1519.jpg
Прегледи:2
Размер:181.5 КБ
ID:5318498Натиснете снимката за да я уголемите

Име:110430-1518.jpg
Прегледи:2
Размер:149.4 КБ
ID:5318499
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #94
          От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

          Да се включа и аз в съживяването на темата,и да сложа една две снимки на мотора.Миро,след претапицирането на седалката да не забравиш да сложиш отново снимки.Относно сезона май продължава докато има слънце.Днес също предстои лека разходка.И един въпрос;ползвам задния венец от ендуро каплите/47зъба/на каплите за супермото.Искам да го сменя с по-малък.В наличност имам чисто нов 41зъба,при който веригата идва дълга/112 звена е и не искам да я скъсявам,за да мога да карам и ендуро/.Намислил съм да взема 44 зъба заден ,а предния да си ми остане 15зъба като запазя размера на веригата/заводско е така S модификацията,а SM е 15/41.Според вас има ли смъсъл или да си карам 15/47.Иска ми се малко да се увеличи скоростта на пътя.Не съм състезател,возя се за удоволствие.Поздрави на всички.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002.jpg
Прегледи:1
Размер:167.5 КБ
ID:5320533Натиснете снимката за да я уголемите

Име:003.jpg
Прегледи:1
Размер:158.9 КБ
ID:5320534

          Коментар


          • #95
            От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

            Първоначално публикуван от evelin d Преглед на мнение
            Да се включа и аз в съживяването на темата,и да сложа една две снимки на мотора.Миро,след претапицирането на седалката да не забравиш да сложиш отново снимки.Относно сезона май продължава докато има слънце.Днес също предстои лека разходка.И един въпрос;ползвам задния венец от ендуро каплите/47зъба/на каплите за супермото.Искам да го сменя с по-малък.В наличност имам чисто нов 41зъба,при който веригата идва дълга/112 звена е и не искам да я скъсявам,за да мога да карам и ендуро/.Намислил съм да взема 44 зъба заден ,а предния да си ми остане 15зъба като запазя размера на веригата/заводско е така S модификацията,а SM е 15/41.Според вас има ли смъсъл или да си карам 15/47.Иска ми се малко да се увеличи скоростта на пътя.Не съм състезател,возя се за удоволствие.Поздрави на всички.[ATTACH=CONFIG]385116[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]385117[/ATTACH]
            Евелине сам си отговорил на въпроса. Заден пиньон 47 за супермото е ужас, но не и за ендурото или иначе казано с една верига не можеш да караш и супермото и ендурото. Да прав си че на ДРЗ СМ му дават заводски 41 заден пиньон, но аз карам с 38 и ми е добре. Мотора ти изглежда доста готин и се радвам, че навремето не го продаде Толкова много неща му направи, така че ще му вземеш още една верига и ще си свиркаш Това с качването на пиньон 44 за да не скъсяваш веригата, според мен няма да ти свърши работа, разликата ще бъде много малка!
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #96
              От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

              Потвърждавам и аз. До преди месец бях с 15/47, заради ходенето ми до морето с мотора. Общо взето е доста кофти комбинация за супермото, най-малкото защото става екстра за офф роуд (освен затънтените шубраци и дерета). Разликата с 14/47 се усеща само на 1ва и на 5та, така че послушай Хелик и вземи друга верига за 15/40 или 15/41 примерно.

              Нашия колега Машината го кара неговия на супермото с 15/40 за градско и 16/40 за по-дълъг път. 16 зъба на предния пиньон не са стандартни за модела, но се напасват като се махне дъгообразния предпазител пред предния пиньон. Лично на мен и 15/41 би ми било достатъчно.

              П.С. Скоростта на пътя с 15/47 ще ти 90 км/ч. комфортна...на 100-110 км/ч. двигателя си бачка във високи обороти и не е комфортно поне за мен.
              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

              Коментар


              • #97
                От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                Колеги в духа на пролетните температури навън и с цел по-бързо събуждане от дълбокия зимен сън, и от обхваналата ни летаргия, публикувам няколко нови снимки на моята машинка, направени днес. Специално за Евелин са двете снимки на новата /тапицирана/ седалка Остана ми само да сменя маслото и да подновя гражданската, и новия сезон може вече да пристига
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Helik; 26-02-12, 14:53.
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • #98
                  От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                  Ха такаааааа.Седалката изглежда чудесно,а на маслото не му се чуди ,а го сипвай смело Агипа/отлично е/.Днес пак се поразходих,но след 10км ми замръзнаха ръцете/кофти ръкавици/.Но нали знаете,излизаш само за едно кръгче ,а си казваш:Абе я да отида до еди каде си.....мераааааак.След 2-3 дни го дават да се постопли,ще се кара повече.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                    Първоначално публикуван от evelin d Преглед на мнение
                    Ха такаааааа.Седалката изглежда чудесно,а на маслото не му се чуди ,а го сипвай смело Агипа/отлично е/.Днес пак се поразходих,но след 10км ми замръзнаха ръцете/кофти ръкавици/.Но нали знаете,излизаш само за едно кръгче ,а си казваш:Абе я да отида до еди каде си.....мераааааак.След 2-3 дни го дават да се постопли,ще се кара повече.
                    На мен ръцете ми няма да замръзнат, защото за разлика от теб, аз карам мотора само в гаража, като гражданската ми отговорност е на път да се превърне в гаражна отговорностДокато открия сезона Вие там на морето, ще сте направили вече по една смяна на маслото Чакам снимки от предстоящото каране
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                      Днес официално открихме сезона . Желая много без аварийни километри на всички и да Ви слушат машинките.Ето една снимка на моя мотор, в моментния му вид
                      Прикачени файлове
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                        И понеже от известно време сам си пиша в темата, време е да я "ъпнем" малко с две-три снимка от вчера. Коментара оставям на Вас Ако някой познае това място, ще има
                        Прикачени файлове
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                          Колега мястото немога да го позная защото не съм от София , а за ДРЗ-то мога да ти кажа само , че си личи ,че е перфектно. Поздрави

                          Междо другото кажи нещо и ти за ДРЗ , че смятам и аз да взимам.
                          Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                          Коментар


                          • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                            Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
                            Колега мястото немога да го позная защото не съм от София , а за ДРЗ-то мога да ти кажа само , че си личи ,че е перфектно. Поздрави

                            Междо другото кажи нещо и ти за ДРЗ , че смятам и аз да взимам.
                            Благодаря за мнението колега. Това което мога да ти кажа е, че ДРЗ-та е единствения мотор, който толкова време се задържа при мен, а и нямам намерение скоро да го сменям Купувай смело и със сигурност ще останеш доволен
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                              Благодаря за полезния за мен отговор колега.
                              Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                              Коментар


                              • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                                Аз имам елементарен въпрос относно DRZ 400 SM. Пратих на един приятел от Италия такъв на части,да си го сглоби сам, но се оказа с липса на електроника.Тук не намирам нищо втора употреба, ако може някой да ми даде информация, къде в България може да се намери такова животно, ще бъда много благодарен.Не знам дали ще стане от друг модел,може би има разлика в електрониките на супермото и ендурото, че едното е със стартер, но това са мои догатки.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8e1244b8bae4aefa.JPG
Прегледи:1
Размер:140.4 КБ
ID:5368477

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ba452a01b7530b2a.JPG
Прегледи:1
Размер:128.8 КБ
ID:5368478
                                Beta 450 RR-Factory
                                0039 3206052599

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X