Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    ..............................................................................


    Митак, ти тепърва ще ознаеш що за хора сме. Даже смело мога да кажа: Ще мине време и ще разбереш каква грешка си направил с магазина в Плевен. Искренно се надявам да не съм лош пророк и да не съм бил прав, но все пак аз живея с тези хора и малко или много ги познавам .
    Aз като ти разправях, да ти намерим една виличка при нас, ама ти не, в Плевенско да е
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • #32
      До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      Aз като ти разправях, да ти намерим една виличка при нас, ама ти не, в Плевенско да е
      Я намерете и на мене една....може и да не се казва Виличка, към имената нямам претенции..

      Коментар


      • #33
        До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

        А Аз чакам снимки от дерето

        Коментар


        • #34
          До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

          Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
          А Аз чакам снимки от дерето
          Ще има брат. Вчера си сглобих мотора.След два месеца чакане за части. В събота ще сглобя един Троян и след това ще съм в дерето. ДА речем през седмицата.

          Коментар


          • #35
            До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Я намерете и на мене една....може и да не се казва Виличка, към имената нямам претенции..
            Има една Станка, ама тоя ТАНК заема целия двор, няма да ти хареса!
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #36
              Сапунка "Плевенчанка" - донеси!

              кое дере.и аз искам дерета.дай в неделя да се видим някъде по баирите бе бат гош
              Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

              Коментар


              • #37
                До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                Ъуго на видители колко му трябва на чиляк??До фчера никои не щя да кара до Гарванов дол!! И Жоро реши да фърли малко бензин в огъня и стана тя кват стана мераклии много че и сърдити!!! Наи добре си е оня с гоздеите ,чопли си семки и пет пари не дава за някакви си форуми!!!!!
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #38
                  До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                  Вдигам и насреща Красимир Джантов ( единственият плевенски ендурист във форумът освен мен ).Жоре и аз съм от Плевен,нищо че не съм в градъ сега.Лично аз не съм съгласен с ендураджиите,но няма значение.сам си го казвал че карат заради гъзрията не заради кефа.Вече има и други Жоре не сте само двама.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                    Спред мен темата отиде много на никъде,поправете я че пак ша стане само спорове караници и пр.
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      В събота ще сглобя един Троян
                      Троян или Троянския балкан. Освен ако визитата ти не е тайно дело. И на мен ми се ще да пробвам новата "фортунка"
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • #41
                        До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                        Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                        Троян или Троянския балкан. Освен ако визитата ти не е тайно дело. И на мен ми се ще да пробвам новата "фортунка"
                        Троян, ама до къде ще стигнем незнам. Незнам и колко сняг има по билото и дали изобщо може да се кара, ама ще идем и ще видим. Плановете са за Дерменка - Добрила, ама знае ли се. Ще има момчета които за първи път стъпват в балкана, така че може и да си се въртим само около Чифлика

                        Коментар


                        • #42
                          До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          Троян, ама до къде ще стигнем незнам. Незнам и колко сняг има по билото и дали изобщо може да се кара, ама ще идем и ще видим. Плановете са за Дерменка - Добрила, ама знае ли се. Ще има момчета които за първи път стъпват в балкана, така че може и да си се въртим само около Чифлика
                          Няма да се качите нагоре до Беклемето.Баира е голям и предполагам ще е кално.Според мен ще окапете още на първите поляни над Чифлика.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                            Не само кал, на 1500м снега още си стои, а на сенчестите места и по - ниско. Сега си мисля, че е рисковано да се минава през билото/особено сам(миналата седмица вече имах приключение)/, но ако организацията е сериозна може да се дотътря/знае ли я някой тази дума/ с пикапа
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • #44
                              До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Няма да се качите нагоре до Беклемето.Баира е голям и предполагам ще е кално.Според мен ще окапете още на първите поляни над Чифлика.
                              Знам че е така, но ти спорил ли си с РЕнди. Той каза, че без проблеми ще стигнем до Добрила, а там са 1800 и кусур метра. Немога да изпусна шоуто , въпреки че съм сигурен на 100% че денят ще ни мине още на първата поляна.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                                И аз искам да даойда няма да е за изпускане.Но мога да ви пожелая само приятно изкарване и много снимки да видим
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X