Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

    Честито!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Нека да е на късмет! добре започва новата година и нека бъде все така
    SUBARU TRIBECA '08

    Коментар


    • #32
      До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

      От мен имате първия пътепис за 2010.

      Стояне вкарай и темите с АТВ-Пловдив, приятели и ...
      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

      Коментар


      • #33
        До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

        Честито на групата. Да ставаме все по-сплотени и организирани.
        Последно редактирано от stojan_defender-a; 30-12-09, 08:31. Причина: Уточнение
        Иван
        ivanp98[at]mail.бг

        Коментар


        • #34
          До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

          Честито и от мен !
          Радвам ви се много,защото все едно гледам как минавате по пътя по който ние вече вървим 2 години!!!
          Най -важното е сега....да не стане ..."всяко чудо за три дни"....
          Най-важното е да съхраните всичко и занапред,да сте още по-сплотени и задружни!
          Поздрави и на добър час!!!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #35
            До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

            Поздрави за новата придобивка !

            Коментар


            • #36
              До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

              Честито!
              Сега, когато вече си имате подфорум, да не се увлечете в писане и да забравите горите...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #37
                До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                Честито и приятно посрещане новата 2010 г.на всички

                Коментар


                • #38
                  До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                  Ей - гордата група - Честит подфорум !
                  Време беше - поздравления!
                  Последно редактирано от stojan_defender-a; 02-01-10, 16:17.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                    Честито!!!! Браво на вас много се радвам!! И бъдете все така организирани и многоброини!!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                      Честито и от мен!!!
                      ..." И НЕКА КАЛТА БЪДЕ С ВАС"

                      Коментар


                      • #41
                        До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                        Препоръчвам на всеки, който него е направил досега, да се запознае с правилата, които е приел да спазва при регистрацията си
                        Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                        Моля внимателно да се запознаете с правилата в този портал, защото с акта на регистрация вие безусловно ги приемате и се съгласявате с тях!

                        1. Всяко отделно съобщение на тези форуми изразява личното мнение на съответния автор, а не на ръководството на портала, администраторите или модераторите като изключим съобщенията, пуснати от тези хора. Абсолютно забранено е участието в дискусиите с повече от едно потребителско име. Такова действие е достатъчно за получаване на БАН!

                        2. Вие приемате да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите и/или правилата за добро поведение и морал. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите, както и уведомяването на вашия интернет доставчик.

                        3. В този портал се допускат съобщения на български език, които са написани само на кирилица. Съобщения на български с латиница са допустими само в изключителни случаи, когато се касае за извънредна ситуация и то по изключение. Всички съобщения на български написани с латиница, които не бъдат преценени като изключително важни ще бъдат изтривани безусловно!

                        4. Приемате и се съгласявате, че администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват или отключват всяка тема и мнение по всяко време, ако намерят за уместно, без да е необходимо да обясняват причините за своето действие или бездействие.

                        5. Приемате и се съгласявате, че всяка информация, която въведете, е собственост и се третира съгласно правилата на портала като това важи и за всички останали услуги, които са свързани с портала: FTP, Email и т.н.

                        6. Ръководството на портала, администратора и модераторите ще направят максималното за защитата и предпазването от всякакъв род атаки и хакерски прониквания, но не носят отговорност, ако бъде открадната, променена, компрометирана или изтрита каквато и да е част от информацията върху сървърите.

                        7. Използването на портала за търговски цели под каквато и да е форма без изрично предварително разрешение е категорично забранено без значение формата и начина. Всички подобни опити ще бъдат санкционирани и достъпът на потребителя ще бъде временно или постоянно забранен.

                        Правилата за участие в портала с търговска цел са тук:
                        Участие в портала с търговска цел

                        8. Всички опити за насочване на обръщения към други места в интернет под каквато и да е форма, които не са съгласувани с администраторите ще бъдат санкционирани. Това включва и използването на връзки към други сайтове като подпис, включени скрито в текстово съобщение или изпратени като лично съобщение на друг потребител.

                        9. Ако вашите публикации тук включват цитати, снимки, други авторски материали или части от материали, предмет на авторско право, които не са написани от вас и не са ваша собственост, то те трябва да отговарят задължително на т.8. и да имат цитирана връзка към първоизточникът.

                        10. Изпращането на лични съобщения до друг потребител с рекламно съдържание, търговска цел или каквато и да е друга цел, която не е свързана с лична кореспонденция по тематика от порталите се забранява без значение какви са мотивите.

                        11. Този портал използва cookies, за да записва информация на вашия компютър. Тези cookies не съдържат никаква информация за вас; използват се само за да подобрят функционалността на форумите.

                        12. Право определена акция или инициатива да бъдат представяни като официални и от името на OFFRoad-Bulgaria.com имат само тези които са одобрени по съответният ред от Общественият съвет към портала!...
                        От тук
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • #42
                          До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                          Честито на всички колеги от Пловдив и Района
                          "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                          "LZ1WAN"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                            Аз съм новорегистриран участник.,но да е честито и от мен.Въведете ме в нещата. Имам си една болка на джипа,но не знам къде да си я кажа.Помогнете.Моля за извинение ако съм прекалил с писането.
                            [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                            [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                            Коментар


                            • #44
                              От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                              Здравейте, за мен беше удоволствие да бъда част от Пловдивската група и една от основателките й. Но така или иначе всеки върви по своя си път. От година вече не пиша във форума, а напоследък и рядко влизам. Последното съобщение до мен го видях с две седмици закъснение. Това беше и поводът за тези редове.
                              Тъй като не мога да изпълнявам пълноценно задълженията си като отговорник на групата (не, че са големи, де ) моля някой сърцат и наличен тукашен офроудър да поеме щафетата от мен.
                              Бъдете здрави и все така ентусиазирани!
                              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                              Omnia vincit amor !

                              Коментар


                              • #45
                                От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                                то вече има втори рожден ден групата, та може да си честитим и него. ЧЕСТИТО.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X