Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки на потребителя iassen

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Снимки на потребителя iassen

    На теб ти липсва щракането, а на мен снимките ти. Ще чакам с нетърпение още много снимки .. както винаги.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • От: Снимки на потребителя iassen

      Това ми дава стимул. Надявам се да се подредят нещата. Нещо миналия месец всичко стана на пух и прах и двата ни големи дрона се разбиха. Новият, който си купих се оказа дефектен два пъти. Два пъти ми се развали гимбала, откраднаха ми едно gopro, строших обектива на другото, децата хванаха скарлатина, колата ми се счупи, малкия дрон ми го потрошиха в самолета, заедно със зареждачката, фото раницата ми се скъса, с разни проекти имах проблеми, фейсбука като си отворя сутрин и като видя какво става по света и в БГ лошо ми става...
      Но! Това са изпитания разни и гледам да ги преодолявам едно по едно без да им се връзвам много, а и ъпгрейднах техниката покрай тия неща. Купих още един Панасоник GH4 на оферта и с двата ми е много по-лесно. Намерих Gopro в eMag за под 800лв... Вече имам пълен комплект осветление, снимах и първата ми реклама. От утре я пускат по телевизиите за динозавъра Додо- една играчка. Децата се оправиха. Избутах стрес проектите. Дай Боже да си влязат нещата съвсем в релси. Само с планетата не знам какво правим...


      Ето още едно видео с много градско летене в 4К

      Последно редактирано от iassen; 23-11-15, 11:17.

      Коментар


      • От: Снимки на потребителя iassen

        Това е една рекламка, която направих с мои и купени кадри за една руско-италианска фирма. Странно, че искаха да е с кадри от София

        Коментар


        • От: Снимки на потребителя iassen

          Извинявай за спама , ама я разкажи , как така някакъв сигнал ти е свалил дрончето ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Снимки на потребителя iassen

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Извинявай за спама , ама я разкажи , как така някакъв сигнал ти е свалил дрончето ?
            Имах поръчка да заснема двете летища в Бургас и Варна. Летях първо в Бургас. Специално чакахме да си отиде някаква летяща лаборатория - правителствения джет, който тестваше с радиосигнали някакви неща., тръгна си, имахме прозорец летях, снимах на високо и далече, нямаше проблеми. Втория прозорец отидохме на южния край на пистата, който е към Бургас и от където се задават самолетите и както си летях почна да се клати и не поема команди и БАМ на земята на парчета. Добре, че не се счупи апарата и обектива. Задействах застраховката още на място. То там не може никой да влезе, търсят те за бомби яко, но всичко ок. Не бях сигурен какво стана, защото до сега съм имал смущения в сигнала, но за секунда и се оправя и то предимно на камерата. След 3-4 дни отидох във Варна с малкия ми дрон и там още на първото излитане, както си седях над тревата и правя панорама изведнъж тръгна напред към паркиралите самолети. Аз давам назад, то си отива напред с пълна газ. Добре, че го пусна сигнала и успях да го овладея и прибера. Стига толкова, довиждане и така. На софийското летище също летяхаме за едно мащабно учение и всичко беше ок, с изключение на това, че от време на време стабилизацията на камерата изпадаше във странни вибрации... Но не случайно новите дронове не запалват около летище. Имат GPS блокировка. Току що получих съобщение, че дрона ми е оправен и пътува насам. Ще го снимам, като литне. Не е като стария. По-висок клас е, но пък не се сгъва, само разглобява. DJI S800 Evo е. Предишният беше s900 и ми извади душата докато наглася да снима горе-долу добре.

            Коментар


            • От: Снимки на потребителя iassen

              Не исках да спамя , ама нямаш място за лични ... , разбирам , че си купуваш готови решения , които са куци според мен . Примерно един дрон ( самолет за геодезически цели ) , когато изгуби сигнал от оператора има програма автоматично да спира работа и да се връща на предварително зададено място. Баджанака ми се запали по този тип уреди и си програмира сам неговите , мисля , че пак им слага такива програми , отделно и някакъв контролер слага , който може да приземи аварийно машината без намеса от оператор.
              Помисли по тези въпроси , знам че си застраховаш техниката , ама ще спечелиш технологично време
              Весели дни
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Снимки на потребителя iassen

                Разбира се. Тези хеликоптери са доста модерни и имат много неща. Може да лети без един двигател, връща се сам и се приземява от където е излетял, имам автопилот на дрона и друг за камерата, лети сам по gps, сам се върти около обекти, предава full HD на 1.5км, показва ми всичко на екрана... Ама намеси ли се някой супер мощен радар на подходящата честота... няма оправяне, ако не те пусне сам. Иначе ако е за снимане , а не за хоби си е по-добре готов контролер с ъпдейти и модули... Малкият ми дрон е правен целия и е минал през няколко контролери, но няма смисъл да се бори човек и с това. Достатъчни са другите проблеми.

                Ето малко от днес:










































                готови сме за коледа

                Коментар


                • От: Снимки на потребителя iassen

                  Благодаря за споделеното братле!
                  Клипчетата са ти страхотни и направо проявявам благородна завист , че работиш това което те кефи.Малко хора съумяват да си изкарват хляба с нещо което им харесва и дори им е хоби!
                  За проблемите, не се кахъри, винаги след лошото идва доброто и мисълта за него трябва да ни държи, успокоява и да ни дава сили за лошите моменти.
                  Поздрави и продължавай да ни радваш с готини снимки и клипчета!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • От: Снимки на потребителя iassen

                    Присъединявам се към завистта на Любо и към неговите благодарности!!! Продължавай напред и нагоре!
                    По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                    Коментар


                    • От: Снимки на потребителя iassen

                      Благородно ти завиждам,,, казвал съм ти го, че като порасна искам да снимам като теб.
                      За снимането на протеста трябва да се въведат някакви правила за летене /поне да знаем от коя страна да се разминаваме/ "весело" е особено ако не си сигурен другите в коя посока ще отпрашат
                      А за летенето над летища NAZA на DJI затова и забраняват летенето над летища /освен за възможният сблъсък със самолет/ Явно радарите си оказват влиянието, то и аз имам падане за което нямам обяснение но там и радари няма ...
                      Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                      Калоян Кирилов
                      LZ2ZGT

                      Коментар


                      • От: Снимки на потребителя iassen

                        Спокойно , скоро ще забранят летенето с подобни уреди
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Снимки на потребителя iassen

                          Не могат да го забранят но ще го лицензират....
                          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                          Калоян Кирилов
                          LZ2ZGT

                          Коментар


                          • От: Снимки на потребителя iassen

                            Благодаря ви за коментарите и окуражаването. За сега всичко закрепих, коптера дойде и работи и всичко останало също е ок. Само държавата и Европа вървят назад ми се струва...
                            Чакам и аз да влязат в сила закони за летенето с дронове. По принципи сега се иска разрешение от ГВА и РВД, но трябва да има закон за големите дронове-лицензиран пилот, гражданска и разрешение. За сега е анархия, докато няма инциденти.

                            Ето малко снимки:















                            новите старини





                            Бойко и Цветелина на чадър






















































                            Е го новия дрон. Снима екстра, не е като старото дърво.






                            южния парк






                            и правителствена болница с площадка за хеликоптер






                            южния

                            Коментар


                            • От: Снимки на потребителя iassen

                              Със здраве да си го ползваш новият дран, и вси така да ни радваш с много снимки.

                              Коментар


                              • От: Снимки на потребителя iassen

                                Благодаря. Ето и първата му поръчка:



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X