Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подписите на Ясен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Подписите на Ясен

    За протокола:
    Днес Ясен си смени подписа, и той гласи:
    Представители Газпрома утверждают, что Украинцы воруют газ. Но при этом говорят о них: - "Наши украинские коллеги".
    Последно редактирано от Ясен; 30-12-09, 22:58. Причина: кольо, и аз нямам руски букви, но имам копиране...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      До: Подписите на Ясен

      "Правителството заделя пари за борба с корупцията. Аз пък заделям ракия за борба с пиянството."
      Нещо такова беше и му се смях.Ясен отдавна съм го поздравил за духовитите и оригинални подписи, които слага.
      Последно редактирано от Ясен; 30-12-09, 23:00. Причина: спомних си го

      Коментар


      • #18
        До: Подписите на Ясен

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        http://www.herecomesthescience.com/2...root-of-three/

        Това е от филм, който не съм гледал и като се замисля, е любовна поезия за начинаещи математици.

        Зная, не са за мен денят и слънцето
        като едно цяло, седем три две едно.
        Такава е моята реалност,
        най-тъжна ирационалност.
        Но изведнъж, изниква пред очите ми
        един друг квадратен корен от три!
        В тих танц на възсъединение,
        взаимно правим умножение
        Връщаме нещо, познато на всички
        обикновеното, простото, цяло число

        Превод на поезия за 10 минути - толкова. Ако бях гледал филма и бях разбрал контекста, можеше и по-добре да стане.
        Абе това е любовното обяснение на единия герой към заженилата се негова любима.
        ...и успява да си я върне.
        Корен квадратен от 3 е 1,7321... и е нещо объркано и неточно в света на калкулаторите. корен от 3 по корен от 3 е равно на три. Това е просто число. А филма е лека комедия с криминален привкус. Ако ти падне гледай го.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #19
          До: Подписите на Ясен

          ИМХО, (Имею Мнение, Хрен Отспоришь)

          Топтун ми го припомни. Като сме тръгнали да правим колекция, аз като висша инстанция, одобрявам и помагам

          Коментар


          • #20
            До: Подписите на Ясен

            Истинное Мнение Хрень Оспориш.

            Коментар


            • #21
              До: Подписите на Ясен

              Спомням си друг негов подпис:

              Злобно ругался кошачьим матом

              п.п. ЧНГ
              С "Фармахим" - непобедим
              Дизел - само дънки!

              Коментар


              • #22
                До: Подписите на Ясен

                Ясен с нов подпис:
                "В момента 90% от населението се събира между категориите идиот и дебил. Изчезне ли телевизията, тези хора ще бъдат само нормално глупави. Не знам дали искам толкова много конкуренция на пазара на личности..."

                Май е вярно...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #23
                  До: Подписите на Ясен

                  Пак имаме нов подпис.

                  "Наблюдаваните от Zaarin сгъстени форми на торсионното поле, предизвикващи изчезване на храна от работилници и гаражи, могат да се наблюдават например в гаража на дядо Владо - около 20 разноцветни полета с енергия между 0.5 и 5 килограма. Проверено - храната изчезва в момента в който не я гледаш (Или даже ако я гледаш, но си далеч). Единствена следа от нея остава повишената енергия на едно или няколко от торсионните полета"

                  Уф, написах го. Ясене, слагай по-кратки подписи, бе, подозирам, че го правиш нарочно за да ме тормозиш
                  Последно редактирано от Ясен; 08-01-10, 08:12. Причина: правопис и точност
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Подписите на Ясен

                    Аз тая тиква я мислех за възглавничка.
                    Интересна тема!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Подписите на Ясен

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Уф, написах го. Ясене, слагай по-кратки подписи, бе, подозирам, че го правиш нарочно за да ме тормозиш
                      Не разбирам защо го преписваш. Копирай бе, Кольо. Компютрите са за това.

                      Това с торсионните полета аз съм го съчинил преди време. Пускам го в подписа, за да отбия поредната атака от фенове на безплатната енергия, безплатната бира и безплатния обяд.
                      Последно редактирано от Ясен; 08-01-10, 08:13.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Подписите на Ясен

                        Не знам защо, но предпочитам безплатния обяд с безплатна бира, разбира се...Енергията ще си дойде сама.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #27
                          До: Подписите на Ясен

                          Мине, не мине ден, два, и Ясен е с нов подпис. Явно ме пробва дали чета редовно форума
                          Та ето го днешния:
                          Мнение на kania
                          Ако само с една тиква ще се мине да я изпращам ама кой ще я превъща в УАЗ?


                          Това го копирах. Ама кой да се сети преди това, колко пъти съм казвал, че съм индианец с компютрите...
                          Последно редактирано от Кольо; 08-01-10, 23:54.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Подписите на Ясен

                            Важното е, че фея-вълшебница също намерихме. По-скоро фей, но няма значение, ще спасим Пепеляшко. В случая Стефан.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Подписите на Ясен

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Важното е, че фея-вълшебница също намерихме. По-скоро фей, но няма значение, ще спасим Пепеляшко. В случая Стефан.
                              Снайперист,уцелил правилния раздел и то без поправителен изстрел-чист спамър.
                              Пак ме остави самичък да си бера негативите/уж бяха общи/...
                              Стефан,Стефан-ама...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Подписите на Ясен

                                То па едни негативи...

                                Засега единствения негатив е, че ТИ трябва да направиш нещо за ботката. Няма повече да говоря, защото е от затворените теми. Но ти си знаеш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X