Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

    Т.е само брандирани ?

    Коментар


    • #92
      От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

      В US са решили да брандират с популярното има SPOT телефона GSP-1700.

      За България в момента актуалните тарифи за стелитен телефон са:

      Voice & Data 100 plan - 100 минути предплатени телефон или интернет - 34.99 евро на месец без ДДС
      Месечното плащане става през интернет.

      Активацията на телефона е 120 лв с ДДС

      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #93
        От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

        Ако не ги изговоря натрупват ли ми се,че нещо плащаме по около 70 долара за 50 минути с натрупване от години вече?
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #94
          От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

          Извинявам се ако в темата по-назад има отговор на въпроса ми (четох я , но не открих). Цената на за международната услуга е 99 евро. Обаче се цитира нещо само за ползване в БГи услуги от форума. Та въпроса ми е има ли вариант за по-малка годишна такса, ако се ползва само за БГ (и то само в случай на спешност).
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • #95
            От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

            Системата на СПОТ е глобална, еднаква за целия свят. Регистрация без трекинг е 99 евро за година, с включени 200 SMS. Трекинга е 39 евро допълнително. Това са цени без ДДС.

            В момента има промоция, СПОТ2+регистрация+трекинг за 211 евро, без ДДС
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #96
              От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

              Разбрах, благодаря за отговора. Сериозно се замислям за такава джаджа.
              Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

              Коментар


              • #97
                От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                Ще се родиш!!!

                Моя като не го ползвам 5 дни и почват да ми звънят с въпроси добре ли съм.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #98
                  От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Ако не ги изговоря натрупват ли ми се,че нещо плащаме по около 70 долара за 50 минути с натрупване от години вече?
                  Да, ако тарифата е с натрупване, минутите се натруват и трябва да се използват в рамките на година (обаче не знам точно как са направени договорите в US).
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар


                  • #99
                    От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                    По случай включванета на цялата мрежа от сателити второ поколение "Globalstar", осигуряваща много качествена и надеждна връзка по целия свят, фирмата предлага специална промоция - 2 месеца безплатен абонамент, за всички, който закупят телефон и се регистрират до м. декември 2013г.
                    Тарифния месечен план "Access" включва 5 безплатни минути, цена за следващите минути 0.60 евро, при месечна такса 10 евро. Цените са без ДДС
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                      Веско здравей,

                      Благодарности за детайлните обяснения досега в темата.

                      Обаче, аз лично пак не разбрах всичко...

                      Би ли пуснал тук примерна оферта с всички таксички, регистрации, активации и т.н. за да може примерно бай Пешо дърворезача от Салаш да се ориентира колко аджаба струва всичко, тотал, крайна цена, тоест с колко пари ще се раздели за да получи продукта А с услугата Б и т.н.

                      Аз лично искам примерно да знам за сателитен телефон, със СМС под 50 съобщения на месец, с Интернет(как се плаща трафика) и ако сателитния телефон няма Спот функция колко стува Спот устройство и примерно една оферта за Спот'а...

                      Питам защото за десетина дни из България само с лека кола установих, че има 10001 уникални девствени места с много неща за разглеждане и скитосване а дори и къмпингуване където няма никакъв обхват за мобилен телефон, камо ли и интернет, а добавя ли влизане по пещери или гмуркане примерно тогава ми се иска да имам връзка със света и институциите недай си боже ако се наложи...

                      Второто приложение на сателита и спота мисля да е за скитосване на Северна Европа, за съжаление и там не винаги има телефонно покритие.

                      Предварително благодаря!
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                        Дай аз да ти кажа нашите цени тук които са почти еднакви с цените из света.Телефонен обхват и в Мексико има ма едно Ок сьм спокойно...... ми е 5 кинта почти та гледай сега.


                        СПОТА е 150 долара машинката,на промоция 100.За други 100 долара годишна такса мога да пращам безброй ОК сьобщения,те пьк пристигат като поща на някой имейл и/или като текс сьобщение на даден телефон.На кратко - машинката 100 и всяка година по още 100 и кликат по 50 пьти на ден ако щеш,няма лимит.Вече ако искаш застраховка Тьрсене и спасяване и разни други екстри таквата набьбва.

                        Сателитния телефон ни е около 2000$ с куфара,резервните батерии,зареждачките.....Месечна такса плащаме около 75 като това включва 50 минути телефонни разговори,но са с натрупване та ако нямам зор тоя месец и не ги говоря на следващия имам 100.На телефона мога да получавам неопределен брой текстови сьобщения без това да ми афектира минутите,и 100 смса да ми пратиш днес / всеки един по макс 160 знака / това не ме касае,не ми бьрка от минутите.


                        Това най-кратко.Незаменима далавера ако ти трябва евтина врьзка сьс света и тоя свят иска да знае кьде си и как си,а ти искаш от света да ти праща прогноза за времето да речем или как се джурка кебаб.Е трябва да звьннеш на брат си примерно и да му обясниш по сателитния какво се тьрси - как се джурка кебаб бе?Той ти намира как става джуркането и почва да ти мята смси които пристигат след около минута и половина.За сьщото време пристига и всяко едно кликане на СПОТа.

                        Майтап или не това се избива за месец в нашата работа,това да знам кьде е и да му давам прогноза в средата на океана,че да подьржа макс. скорост по най-сигурния за тях маршрут............е няма такава благинка ако не броим кебапа.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                          Мерси много за съветите и отговора.

                          На мен по-горните са ми в клас хоби, тоест не мога да очаквам възвръщаемост, не че не си ценя живота но все пак инвестицията е значителна и към момента примерно ми е действителна нуждата от интернет из пущинаците и разбира имърджънси връзката, сега като се замисля и ОК смсите са благинка, особено за координатите на изпращача...

                          И сега разбрах, че си трябват и двете неща отделно - Спота и сателитен телефон, отново благодаря за пояснениеро, че явно в началото се бях заблудил...
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                            Най-добре да се прочете сайта на Глобалстар, там има всико доста подробно.

                            Но мога да дам пример:

                            Телефон GSP-1700, освен телефон и SMS, има USB изход за директна връзка с компютър, 980 лв.
                            Регистрация на телефона в системата - 100 лева.
                            Най-ниския план (с най-малко предплатени минути) е Access, включва 5 минути разговор или интернет, цена за следващите минути 0.60 евро, при месечна такса 10 евро.
                            Всичко това без ДДС.
                            Заплащането на разговорите и месечните такси е с банкова карта, през интернет.

                            В момента има ex-demo СПОТ1, които са стояли в магазините, но не са регистрирани и ползвани, за 176 лева с ДДС.
                            СПОТ2 е 350 лв, с ДДС, ако се вземе с абонамент и трекинг, се добавят още 269 лева.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                              Как мога да си променя плана на спота ?

                              Не ми трябва автоматичният тракинг (80лв година).

                              За прекратяване на абонамента трябвало 30 дни преди края на годишният абонамент да им пиша, иначе автоматично си взимат паричките.

                              Коментар


                              • От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                                Как мога да си променя плана на спота ?

                                Не ми трябва автоматичният тракинг (80лв година).

                                За прекратяване на абонамента трябвало 30 дни преди края на годишният абонамент да им пиша, иначе автоматично си взимат паричките.
                                Аз си прекратих абонамента 10 дни преди изтичането за един ден. Писах и ми върнаха мейл и това беше. Спота беше в Малйзия с Близнаците и го спрях след това, значи някъде преди Нова година. Сега може и да са сменили условията.
                                Всичко става по мейла с техния Съпорт.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X