Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско е... всъдеходът Викинг....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Руско е... всъдеходът Викинг....

    Каква е тази машина ?
    И какви са тези гуми ?
    Питам тук , защото е руска работа , но модератора ако трябва да го премести . Не знам дали не е пускано вече ?
    Но си заслужава да се види .
    http://www.youtube.com/watch?v=Uf5m2cKu0IU

  • #2
    До: Руско е ... ама дали е УАЗ ....

    http://www.autoreview.ru/archive/2004/21/viking/

    Плаващия УАЗ се е казвал Ягуар, и не е произвеждан.

    Коментар


    • #3
      До: Руско е... всъдеходът Викинг....

      това много ме кефи

      Коментар


      • #4
        До: Руско е... всъдеходът Викинг....

        Бива -бива, само малко по мощен двигател да бяха сложили.
        Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

        Коментар


        • #5
          До: Руско е... всъдеходът Викинг....

          Много пъти е ставало дума - не може. По-големия мотор веднага значи по-тежък, и по-големи резервоари. Вече не плава, или му е съвсем трудно, пък трябва да остане място и за полезен товар. Освен това тия неща се правят за ненаселени райони, и животът на хората се определя основно от количеството гориво, което носи.

          Коментар


          • #6
            До: Руско е... всъдеходът Викинг....

            Има много места при тях, където подобна машина би била от полза. Стига да я докарат до серийно производство (а доколкото разбрах намеренията са такива) без големи издънки.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #7
              До: Руско е... всъдеходът Викинг....

              Шапка свалям, сделал руснака... Че и на вид го докарали трепач!

              Коментар


              • #8
                До: Руско е... всъдеходът Викинг....

                Не знам дали вече не е пускано, но Лада имат достоен кандидат в тази категория, който според цитираното издание е най-масово произвежданият всъдеход с такава проходимост в света, братушките си я ползват вече години наред, би ми било интересно ако и в България внесат някоя бройка, но пък тук приложение наистина май няма къде да намери.
                http://spisanie.mobile.bg/djipove/bi...-po-ruski.html
                през 2008 г. са регистрирани 8 042 тежки транспортни произшествия като при тях са отнети 1 058 [COLOR=Red][SIZE=4]БЪЛГАРСКИ [COLOR=Black][SIZE=2]живота[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

                Коментар


                • #9
                  До: Руско е... всъдеходът Викинг....

                  Това не е Биг фут, ами Трекол (Трэкол, ако ще ходиш в търсачките). Тия гуми са съвсем меки, и всъщност деликатни, като шосейни цвички за малка градска кола. Не са дебелите два пръста бетеерски. С тях и плава, или ходи по тундрата, без да съсипва мъха, и значи всичкото място, през което минава. Лошото е че са по 600 долара парчето. Но май вече е обикновена кола за чиновниците на Север.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Руско е... всъдеходът Викинг....

                    This Is AMPHIBIOUS (правя се на англичанин, представете си моето изречение как го произнася Шерлок Холмс.)

                    Коментар


                    • #11
                      До: Руско е... всъдеходът Викинг....

                      Честита Нова Година, на всички.Мисля че и ей това си струва да се види.
                      http://www.youtube.com/watch?v=WYLQ7_YI0yM
                      Това дали не са мостове от виетнамка?Вие как мислите?
                      Поздрави.
                      Subaru Legacy 2.5
                      Suzuki GS500 E

                      Коментар


                      • #12
                        До: Руско е... всъдеходът Викинг....

                        Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                        Честита Нова Година, на всички.Мисля че и ей това си струва да се види.
                        http://www.youtube.com/watch?v=WYLQ7_YI0yM
                        Това дали не са мостове от виетнамка?Вие как мислите?
                        Поздрави.
                        За съжаление са от Виетнамка, "гениално решение" за 1.6 мотор.Тази кола заради слабия мотор има по лоша проходимост от газ-66.Все пак едното е камион а другото автомобил с гуми с понижено налягане.Ако се смени мотора ще стане много приятна.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Руско е... всъдеходът Викинг....

                          Може и да са проходими, но при страничен наклон тези машини с висок център на тежестта не ги виждам.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Руско е... всъдеходът Викинг....

                            Е...малко са от Унимог...и двигателя е турбодизелов,ама карай...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #15
                              До: Руско е... всъдеходът Викинг....

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              Е...малко са от Унимог...и двигателя е турбодизелов,ама карай...
                              В клипа на бенз ми се стори че е, гати толко немощен дизел.А в тубето некъв руснак говореше за виетнамски пък и в края на клипа на такъв ми заприлича.
                              За нивата говорим нали?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X