Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подводен риболов и гмуркане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Подводен риболов и гмуркане

    здравейте ,от скоро съм тук и като ви гледам се радвам че има и по моята болест с кой да си по лафя за втора година се гмуркам и направо нямам търпение да идва пак пролет че да с топна ,за сега сериозни успехи нямам ама за отчайване и дума не може да става,гмуркам се на всякъде около Бс ,и ако не бяха проблемчетата около работа сигурно нямаше да изляза от водата абе щом става върос за риба пишете ме сега мисля за нов неопрен,ще ми препоръчате ли нещо добро и на добра цена ?

    Коментар


    • #17
      До: Подводен риболов и гмуркане

      ама моите запитвания защо не излизат ??????????

      Коментар


      • #18
        До: Подводен риболов и гмуркане

        Както съм писал от няколко години замених харпуна с фотоапарат.
        Ето линк към две тазгодишни клипчета. В това от Черно море има едни шашнати рибоци които не всеки ден можеш да снимаш. Другото от Йониско море го слагам за да споделя разочарованието си отвидимостта флората и фауната там. Може да не съм уцелил мястото и момента но очакванията ми бяха много по-големи.
        Черно море края на юни -
        http://htftp.offroad-bulgaria.com/Iv...CERNO_MORE.wmv

        Йонииско море началото но юни -

        http://htftp.offroad-bulgaria.com/Iv...IISKO_MORE.wmv

        Коментар


        • #19
          До: Подводен риболов и гмуркане

          Здравейте,
          Нямам никакъв опит в подводния риболов,но имам голямо желание да опитам през следващия сезон.
          Някой пробвал ли е подводен риболов в язовир или река?

          Коментар


          • #20
            До: Подводен риболов и гмуркане

            Аз не съм но след 2-3 дни само да ми свършат смените мисля да отразя едно Пасарелче или Искърско гмуркане па да видим става или не - ако не става ще гмурим по-на студени води където е по-бистро

            Иначе , риболова в затворени водоеми е забранен в БГ, щото сме умници, то и с лък е забранено дори лова...

            Но по Гърция например колегите се разцепват или по-скоро ги разцепват шараните и щуките ))

            Ако има желаещи да свиркат, ще гмурим заедно и зимата
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #21
              До: Подводен риболов и гмуркане

              Ми аз също гмуркам и смятам да пробвам сега зимата във водоемите,но си далечко,аз съм от Бургас.Дано се е избистрила водата вече,а може и на моренцето да пробвам,че в последно време все ангажименти и не оставаше време.Предполагам няма да ми е студено ,неопрена ми е 6.5мм.Айде на всички колеги на слука и равен брой.

              Коментар


              • #22
                До: Подводен риболов и гмуркане

                Я малко да up-нем темата със следващото въпросче! Аз също закратко бях харпунджия докато не ми дожаля за животинките и раздадох каквото имам. Сега само си разглеждам покрай скалите и удоволствието от това е не по-малко.
                Я сега да ви покажа моят трофей и да чуя вашите мнения!?

                П.С. шаранчето ми беше първто и последно попадение в сладка вода
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от derhunter; 27-06-14, 15:05.
                "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                А+
                LZ1DRZ

                Коментар


                • #23
                  До: Подводен риболов и гмуркане

                  Това на лявата снимка лаврак ли е?
                  sigpic

                  Коментар


                  • #24
                    До: Подводен риболов и гмуркане

                    Ахам, натурален,11 кг
                    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                    А+
                    LZ1DRZ

                    Коментар


                    • #25
                      До: Подводен риболов и гмуркане

                      Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                      Ахам, натурален,11 кг
                      Оченцето му - бяло! Не виждам дупчицата ... Разкажи повече за този лаврак
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #26
                        До: Подводен риболов и гмуркане

                        Дупката му е от другата страна през хрилния капак и през лявото око /което липсва/
                        сега ще погледна дали имам снимка, на която се вижда по-добре
                        "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                        А+
                        LZ1DRZ

                        Коментар


                        • #27
                          До: Подводен риболов и гмуркане

                          Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
                          Оченцето му - бяло! Не виждам дупчицата ... Разкажи повече за този лаврак
                          Колегата подхожда със съмнение в думите ми. Ще видя как ще се развие дискусията и ще изплюя камъчето.

                          п.с. За тези,които си мислят,че е ловен с мрежи-не не е. С харпун е
                          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                          А+
                          LZ1DRZ

                          Коментар


                          • #28
                            До: Подводен риболов и гмуркане

                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Подводен риболов и гмуркане

                              Я да затоплим пак темата, че новият сезон дойде.
                              Аз като се замисля първият си курс го изкарах преди 28 години (на 14) и до момента не съм спрял да се кефя под водата. Няма значение дали с харпун или без. За съжаление обаче разликата в броя и вида на рибата, а и на морското дъно и вода от тогава са твърде фрапиращи и то в посока на все по-зле. Лошото е, че миналата година се прибрах от Гърция с много тежък отит и изгълтах всички антибиотици от аптеката . А като капак о 5 месеца ми пропищя и едното ухо и докторите се опитват да ми забранят гмуркането, ама ако ги послушам по-добре да лягам отсега да мра. Темата е безкрайна- пишете, питайте, споделяйте, каквото мога ще помагам, пък и ще се уча от другите колеги.
                              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                              LZ1YBB

                              Коментар


                              • #30
                                До: Подводен риболов и гмуркане

                                Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                                Я да затоплим пак темата, че новият сезон дойде.
                                Аз като се замисля първият си курс го изкарах преди 28 години (на 14) и до момента не съм спрял да се кефя под водата. Няма значение дали с харпун или без. За съжаление обаче разликата в броя и вида на рибата, а и на морското дъно и вода от тогава са твърде фрапиращи и то в посока на все по-зле. Лошото е, че миналата година се прибрах от Гърция с много тежък отит и изгълтах всички антибиотици от аптеката . А като капак о 5 месеца ми пропищя и едното ухо и докторите се опитват да ми забранят гмуркането, ама ако ги послушам по-добре да лягам отсега да мра. Темата е безкрайна- пишете, питайте, споделяйте, каквото мога ще помагам, пък и ще се уча от другите колеги.
                                Здравейте,на този етап мога само да питам. При гмуркане с неопрен ушите предпазени ли са?Когато опитвам при 2 до 3 метра ми се пълни едното ухо, ама зверски се пълни. Или ако не неопрен с какво мога да си запазя ушите?
                                ОФА 2.0 Спорт "96
                                Боян 0898642831

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X