Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Travian

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Travian

    Не е логическа ама все пак е игра
    Преди време бах пускал подобна тема сега зимата отново дойде и имаме много свободно време !

    Ей сега си направих регистрация в Класика 211/-125 Gotham city !
    Ще се радвам ако има наоколо хора от тук
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

  • #2
    До: Travian

    А, линк към играта! Звучи ми непозната.

    Коментар


    • #3
      До: Travian

      www.travian.bg
      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

      Коментар


      • #4
        До: Travian

        Благодаря!

        Коментар


        • #5
          До: Travian

          Тази игра я играх в два сървара вече и ми омръзна. Не е лоша, но много хора не разбират как се играе и какъв е смисъла в нея. Повечето се стремят да придобият много градове и ресурси, защото така са свикнали в нормалния живот. Има и такива, които правят огромни войски, за да нападат други и да ги грабят до съсипване. Явно смятат, че единствения начин да си добре е като мачкаш и унищожаваш другите поголовно.
          За мен тази игра беше начин да видя, как хората реагират при нападения, как някой от тях се активизират и обединяват със случайни хора, а други псуват и заплашват на лични бележки и рано или късно се самоунищожават сами. Доста мога да говоря за играта, но едвали ще е интересно за повечето тук.
          [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

          Коментар


          • #6
            До: Travian

            Wsy[nost смисала е да се развиваш зада можеш да направиш първи чудото !
            В последния сървър имах 2 акаунта единия с 47 града а другия с 23 !
            Точно това е смисъла да си номер 1 както във всяка друга игра !

            За теб явно е било един вид социологическо проъчване
            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

            Коментар


            • #7
              До: Travian

              В тази игра, ако не намериш подходящите играчи с които да се обединиш и да си със 100 града пак можеш да дадеш фира. А чудото се строи от мноооооого хора, добре организирани и дисциплинирани.
              [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

              Коментар


              • #8
                До: Travian

                toва ми е добре ясно !
                в 3 сървъра клана на който съм бил член е бил първи със чудото
                Хубавото на тази игра е , че няма "късмет" или "шанс" при атаките
                Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                Коментар


                • #9
                  От: Travian

                  Аз съм играм 2-3 сървъра и според мен това е най-добрия начин да изгубиш 1-2 години от живота си. Поваче няма да се захващам с нея
                  O898595418 - Митко

                  Коментар


                  • #10
                    От: Travian

                    И аз да изровя някоя по стара тема, вчера свърши 2 сървър и наистина отнема много време. Това е първия и последния път когато играя тази игра, но наистина е хубава и те кара да мислиш логично. А колко нощи жертвах, защото точно клана разчита на мен. Но ми отнемаше по 5-6 часа на ден.
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Travian

                      Хъмм, интересна тема, незнаех, че има хора от форума които я играят, аз я играх в съвър 2, никчето ми беше: bob4oo, но нещо клана ни се разпадна и до никаде не стигнахме, имахме 2 чудеса..Та от 2 стола, накрая на земята, както се казва Що не вземем да направим един клан..."Ofroad-bulgaria"
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #12
                        От: Travian

                        Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
                        Аз съм играм 2-3 сървъра и според мен това е най-добрия начин да изгубиш 1-2 години от живота си. Поваче няма да се захващам с нея
                        Бягайте далеч!!!Аз се осъзнах на 6-ия месец.По-добре си намерете някакво реално хоби.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • #13
                          От: Travian

                          Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                          Хъмм, интересна тема, незнаех, че има хора от форума които я играят, аз я играх в съвър 2, никчето ми беше: bob4oo, но нещо клана ни се разпадна и до никаде не стигнахме, имахме 2 чудеса..Та от 2 стола, накрая на земята, както се казва Що не вземем да направим един клан..."Ofroad-bulgaria"

                          А тогава мога да се присъединя.
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Travian

                            Първоначално публикуван от str8_4ce Преглед на мнение
                            А тогава мога да се присъединя.
                            То добре да го направим, ама нали трябва да сме малко повечко и по силнички
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • #15
                              От: Travian

                              Как умират 200000 брадви,60000 рицаря и 20000 катапулта за 1 секунда ?
                              http://www.youtube.com/watch?v=EQqel...eature=related

                              така става когато попаднеш на 4 000 000 дефенс
                              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X