Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс за навигатори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Курс за навигатори

    КУРС ЗА "ОФ РОУД" НАВИГАТОРИ
    “ЪРБАН ДРИФТ ТИЙМ” и ИВАН МАРИНОВ, организират в началото на месец Февруари 2010 г. курс за навигатори във оф роуда. Всички желаещи да се запишат, могат да го направят на e-mail martin@urbandriftteam.com . Желателно е желаещите да преминат курса да разполагат с джип. Курсът е безплатен.

    Гаранция, че ще станете навигатор от веднъж няма, но поне ще Ви помогнем да започнете.
    Негативните мнения можете да си ги запазите за себе си.
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 23-12-09, 17:05.

  • #2
    До: Курс за навигатори

    Ако мога да запитам,къде ще се проведе курсът и колко дни ще бъде.
    Благодаря.
    [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

    Коментар


    • #3
      До: Курс за навигатори

      Може ли малко повече подробности относно курса. Благодаря
      Милен Милков
      Offroad-Русе

      Коментар


      • #4
        До: Курс за навигатори

        Имаме желанието да го направим на 16 и 17. Тази събота и неделя. Дано да няма много сняг.
        За сега организацията е следната в събота в 9:00 в НСА в катедрата за моторни спортове при Владо Илиев ще започнем с теоретичната част. После към 11:00 ще излезем с наличната техника по едно трасе около Бистрица.
        Ако падне много сняг може да има промени, но се съмнявам.

        Коментар


        • #5
          До: Курс за навигатори

          Определено ще са полезни подобни знания.
          Аз съм заинтересован, а и съм свободен събота и неделя, така че, ако организирате курса ще съм на линия.
          Какви данни е необходимо да изпратя на посочения мейл за да се запиша?
          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
          0898777327

          Коментар


          • #6
            До: Курс за навигатори

            Маринов,няма да пращам мейли за записване,само уточнете къде е тази катедра в НСА,часа и датата дали остават и евентуално някакъв телефон за инфо на тези,които се загубят без пътна книга ,мерси.

            Коментар


            • #7
              До: Курс за навигатори

              Ще се провежда ли курса тази седмица и може ли да се запиша без джип.
              Къде точно и в колко ще се проведе курса.

              Коментар


              • #8
                До: Курс за навигатори

                Първоначално публикуван от vasko jonchev Преглед на мнение
                Ще се провежда ли курса тази седмица и може ли да се запиша без джип.
                Къде точно и в колко ще се проведе курса.
                Колеги,говорих с Иван Маринов,курса ще се проведе утре 16.01 в 9.00 часа пред служебния вход на НСА.
                За ориентир може да ви послужи обръщалото на автобус 280,оттам по улицата надолу.След теоретичната част ще се проведе кратка разходка по пътна книга в района на Бистрица.
                Може и да участвате и без джип,ще се качите при някой колега.

                Коментар


                • #9
                  До: Курс за навигатори

                  Малко късно разбираме за това но!!! С голямо удоволствие ще се включим! Предварително благодаря

                  Надявам се да стане добър навигатор от Жената

                  Коментар


                  • #10
                    До: Курс за навигатори

                    Да благодарим на Иван Маринов за проведения курс,мисля че беше много полезен на всички участвали в него,а и разходката по състезателно трасе и каране по пътна книга вдига доста адреналина.
                    Очакваме следващия път да продължим започнатото.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Курс за навигатори

                      и от мен ХИЛЯДИ благодарности!!!

                      Прекарахме си чудесно!

                      Научихме доста!

                      И да питам....желаещи за втовата половина от трасето дали има?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Курс за навигатори

                        Има желаещи за курс.... просто наистина и аз го видях късно.
                        Кажете,ако има пак.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Курс за навигатори

                          Първоначално публикуван от tazz77 Преглед на мнение
                          и от мен ХИЛЯДИ благодарности!!!

                          Прекарахме си чудесно!

                          Научихме доста!

                          И да питам....желаещи за втовата половина от трасето дали има?
                          Ако не се прецака нещо тотално времето,може следващата или по другата седмица да го завършим.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Курс за навигатори

                            И аз да благодаря на Иван Маринов за проведеното обучение.
                            Лично за мен беше много полезно. Научихме що е то пътна книга, или както го наричат по нашенски "роуд бук" , как се разчита, как да се ориентираш по инструкциите, и как да разкажеш ситуацията на пилота максимално бързо и с малко думи.
                            Практическата част беше повече от интересна, а и съчетана с много приятна разходка. Надявам се скоро да се организираме и да преминем и втората част от трасето, за което вчера не ни остана време. А и както всички знаят - тренировките затвърдяват знанията.

                            Ето и малко снимки от карането по по трасето по "роуд бук".

                            От тук "стартирахме"



                            Всичко премина под зоркия поглед на "контролиращият" екип



                            Вече по трасето































                            Точка от трасето, преглед на етапите до момента и преброяване на екипажите - няма "загубени в превода", всички са на лице













                            Почти нямаше инциденти, с изключение на спаднала гума на Ферозата, но проблема беше бързо решен



                            Крайната точка от вчерашния етап - с. Широки дол



                            Направихме кратък разбор на наученото и на трасето





                            Получихме от местен човек "висококвалифицирана компетентна" помощ за разгадаване на роуд бука и маршрута







                            Поздрави на всички, и се надявам скоро да преборим и останалата част от трасето.
                            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                            0898777327

                            Коментар


                            • #15
                              До: Курс за навигатори



                              Ето тази антена на някой им се загуби или я прелетяха много бързо.
                              Скоро ще се организираме пак да излезем по някоя стара пътна книга.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X