Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна стръв за лисици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Зимна стръв за лисици

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Аз само за кеф. Не ми се дере тая смрад.
    Наистина ловът на хищници е най-емоционалният при условията в Европа. Но е жалко да се батисва полкова ценен материал, какъвто са дивечовите кожи. Колкото до смрадта при дране, то такава няма. Само трябва да се спазват общоизвестни правила за безопасна работа.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #17
      От: Зимна стръв за лисици

      Да, ако съм го думнал с 22LR в главата, става. Но напоследък се случва по-често с Х39 и смрадта не можеш да я избегнеш. Пък и не намирам нищо ценно в кожата от чакал например, поне аз де. Преди време един приятел, препаратор, му ги слагах в чувал и той ги оправяше. После и на него му омръзна и сега просто за удоволствието. Няма по-голям кеф, лично за мен, от лова на хищници.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #18
        От: Зимна стръв за лисици

        Да, кожите от чакал не са особено качествени, но от тях се правят по-евтини палта или подови постилки пред камината. Лисиците са по-ценни, но тези от Южна Европа не могат да се сравняват със северните райони. Но кожите от бялка са много добри.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X