Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб offroad-fishing

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Клуб offroad-fishing

    Първоначално публикуван от danail_chorio Преглед на мнение
    при нас удобни и подходящи са велека и младежка река там пъстървата серазвива чудесно
    Само дето лятото харпунджиите ще и е...т мамата,нямаш си идея как ги обезрибиха тия две реки.........и много други
    SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
    0878299791

    Коментар


    • #92
      Здравеите колеги , по даване на мнения все още сам новобранец но от една година сам във форума , всъщност влязох тук малко преди да си взема лада нива от магазина . Форума е страхотен , че за рибата , сафрида излезе във Варна , оня ден и вчера взехме по 3-4 кг, яде рано сутрин от 6.00 до 8.00 часа. Днеска нещо не искаше, половин килограмче , ама за биричка стига. ще пробвам да кача снимки

      Ето и малко снимки
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Тихомир; 12-05-09, 10:18.

      Коментар


      • #93
        До: Клуб offroad-fishing

        Ами аз ,като гледам и да идваме той вече е свършил при тоя наплив от народ.Да ви е сладко,блазе ви ,че има в момента.А сега не е ли дребен,дето му викат граца.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • #94
          До: Клуб offroad-fishing

          Вярно че посвърши и в морето и в къщи , нахвърлихме се върху него като гладни котараци, днеска не съм излизал . Не е дребничък , хубав сафрид излезе, надявам се пак да се завърти.

          Коментар


          • #95
            До: Клуб offroad-fishing

            Записвам се.
            Няма ли да има някакви отличителни знаци. Примерно на лепенките за членство в Offroad форума да има и риба и още една с глиган.
            Mitsubishi Pajero 2800+
            Stop the earth I want to get down

            Коментар


            • #96
              До: Клуб offroad-fishing

              Идеята е много добра и ми допада - Аз лично мога да поомогна със супер място + интересно но добре обработено трасе до него: м. Бърдуче на язовир Доспат. Които желае мога да пратя малко снимки а също има и в
              Panoramio - barduche, като техника имам 2 Ровера: Defender 110 TD5 2005 + DISCOVERY 3 TDV6 HSE
              SKYPE: zagatto8111, ICQ: 4346547, E-MAIL: zagatto@abv.bg

              Ciao!

              Коментар


              • #97
                От: Клуб offroad-fishing

                Привет на всички. Ако сте създали клубче и приемате нови членове,участвам. Моите обекти са - р.Тунджа(целогодишно),Марица и Дунав по няколко пъти в годината. Предимно шаран и сом гоня аз

                Коментар


                • #98
                  От: Клуб offroad-fishing

                  Първоначално публикуван от Anarchy66 Преглед на мнение
                  Привет на всички. Ако сте създали клубче и приемате нови членове,участвам. Моите обекти са - р.Тунджа(целогодишно),Марица и Дунав по няколко пъти в годината. Предимно шаран и сом гоня аз
                  Ми добре дошъл .Кат гледам темичката от 10 години не е писано по нея. Може да споделим един офриболов това лято. Наслука на всички Колеги
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • #99
                    От: Клуб offroad-fishing

                    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                    Ми добре дошъл .Кат гледам темичката от 10 години не е писано по нея. Може да споделим един офриболов това лято. Наслука на всички Колеги
                    До,наистина май не се влиза в темата. Аз съм навит,само да започне активния сезон след забраната,че за сега ходим,но безрезултатно..поздрави и наслука

                    Коментар


                    • От: Клуб offroad-fishing

                      Някой има ли инфо за яз.Доспат?
                      Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

                      Коментар


                      • От: Клуб offroad-fishing

                        Мн е студено за яз.Доспат,колега. Освен дребосък,едва ли нещо друго ще излезе. Питай в групата Риболов във фейсбук ако имаш,ако не мога аз да поразпитам. Там са събрани рибари от цяла бг поне.

                        Коментар


                        • От: Клуб offroad-fishing

                          Колеги,ако някой има време и мерак..
                          Тази събота съм на река Тунджа,в близост до вец устрем..перфектно по прогноза време,ще заложа на новите си попълнения от дънни въдици и с гола доза късмет,дано има улов..
                          Ако някой има желание, нека драсна едно съобщение

                          Коментар


                          • От: Клуб offroad-fishing

                            За река Искър около Червен бряг, накой?
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X