Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб offroad-fishing

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клуб offroad-fishing

    Kолеги,
    Какво мислите по въпроса, да си спретнем един клуб на офроуд-рибаря?!
    Ще си обменяме инфо за обекти, карти, тракове и кви ли не рибарски тайни и чалъми. На базата на личните си контакти, ще създадем широка мрежа от информатори, от които ще се възползваме всички!
    А, какво ни пречи, да открием сезона заедно(не, че съм го зкривал) на някой язовир? Или всеки да издаде любимото си място за риболов и да сподели някой излет с приятели?!
    Мисля, че клуба не е нужно да бъде формален и да събираме такси и т.н., но не виждам защо да не съчетаем хобитата си и да си имаме отделни мероприятия и календар, който можем с лекота да съчетаваме с мероприятията на другите клубове.
    Е, ако държите можем и клубни карти да си направим и членски внос да има,....к'вото ви душа сака!!!
    Очаквам вашите мнения,
    както и предложения за мероприятия,
    ако ви харесва идеята!
    НАСЛУКА

  • #2
    Поткрепям мнението безусловно

    Коментар


    • #3
      Съгласен !

      Коментар


      • #4
        Гласувам "ЗА" с двете ръце!

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
          Гласувам "ЗА" с двете ръце!
          Колега, приятелю!!! Знам, че знаеш разни скрити местенца в твоя край, по р. Росица например. Там за мен е "ТЪМНА ИНДИЯ", както и за доста хора от тоя форум. Я, направо предложи едно посещени към теб, а аз лично, ще се опитам да обикнеш Родопите, ако не си, Стара планина, Рила, Пирин, а може би, и българското Беломорие!!!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
            Колега, приятелю!!! Знам, че знаеш разни скрити местенца в твоя край, по р. Росица например. Там за мен е "ТЪМНА ИНДИЯ", както и за доста хора от тоя форум. Я, направо предложи едно посещени към теб, а аз лично, ще се опитам да обикнеш Родопите, ако не си, Стара планина, Рила, Пирин, а може би, и българското Беломорие!!!
            Няма проблеми. Сега в момента се обажда щука , последно преди няколко дни на едно блато до Златарица. А иначе когато кажеш можем да направим един излет.

            Коментар


            • #7
              Отлична идея
              TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
              Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
              Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
              Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

              Коментар


              • #8
                Re: Клуб offroad-fishing

                Идеята е добра но кога ще се осъществи
                Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                LZ1BGM Тел.0887482136

                Коментар


                • #9
                  Re: Клуб offroad-fishing

                  Първоначално публикуван от zipmotors Преглед на мнение
                  Идеята е добра но кога ще се осъществи
                  Ами, за сега сме един файтон хора(6), та повече ставаме за партия, от колкото, за клуб!!! Това на майтап!
                  А сериозно, някъде на пролет, като тръгне рибата.
                  Мисля, да го съчетаем с някое по-масово мероприятие, като офроуд-почистването например,
                  защото има доста рибари, които не са писали тук, но са от нашта банда.
                  Всъщност, трябва и да се опознаем лека-полека
                  така, че ми се ще да си организираме по-често риболовни излети в различни краища на страната с тази цел.
                  За сега, членството ни е виртуално и се надявам, да става все по-малко такова, а повече реално.
                  Призовавам всички рибари, да се включат в почистването,
                  защото то ще бъде на някой риболовен обект.http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8074
                  За сега не сме уточнили дата и място, но за последното имаше предложение, за яз.Искър, което е много добро, според мен.
                  При всички положения, ще се "чуе" кога, къде и как предварително и
                  достатъчно "силно" в този форум!!!

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Клуб offroad-fishing

                    отлична идея,жената вече има риболовен билет така,че двама рибари от всякъде.
                    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Клуб offroad-fishing

                      Има ли място в София кадето се събирате на по бира примерно,така поне ще се запознаем
                      Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                      LZ1BGM Тел.0887482136

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Клуб offroad-fishing

                        Дано да видя кога ще се събирате и да не ми е много далеч -ИДВАМ

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Клуб offroad-fishing

                          Първоначално публикуван от zipmotors Преглед на мнение
                          Има ли място в София кадето се събирате на по бира примерно,така поне ще се запознаем
                          Не сме се събирали, до сега, но ако трябва,
                          да направим един "не-оффроуд биринг", що да не?!!!!
                          Е, по-добре на по риба, ама може и така, за начало!
                          Добро предложение!!!

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Клуб offroad-fishing

                            Някои да организира събитието пък да видим какво ще стане
                            Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                            LZ1BGM Тел.0887482136

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Клуб offroad-fishing

                              Моля пишете в темата http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8119
                              кой какъв вид риболов практикува та ако се съберем на рибка да изберем място на което "евентуално" ще има риба за всички

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X