Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб offroad-fishing

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Клуб offroad-fishing

    На яз.Шарково вече не ми се ходи много рибари много бракониери абе от всичко по много.А и този пръстен от водорасли който все едно е посаден по ивицата на брега много дразни.Миналата година го обиколихме с лодка целия и наблюденията ми за водораслите са че са навсякъде.Ударите на по големи екземпляри свършват до там до този пръстен.Много нерви строшихме докато разберем че крехки на повърхността тези гадове имат страхотна здравина на един метър под водата и страхотна коренна система.Иначе е красив язовир но тези водорасли не позволяват нормален риболов.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • #77
      До: Клуб offroad-fishing

      Яз.Камчия си е друга бира там достъпа е по труден и си има особенно обаяние планината те кара да се чувстваш жив.Хубавото изкарване там е гарантирано когато си в добра компания.Ще поддържам темата и когато се стопли времето непременно ще организираме един прекрасен оффроуд риболов там.Поздрави на всички фенове.
      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

      Коментар


      • #78
        До: Клуб offroad-fishing

        Прав си за Шарково, колега (и градски), за съжаление навалицата и мрежарите просто унищожиха чара и красотата на това място. Що се отнася до водораслите, няма да ти казвам колко шарковци съм докарал и посял в тях, колко нерва съм строшил, не е истина! Честно казано, ще ми се целия язовир да го обхванат водораслите, поне така ще се спре масовото му цедене с мрежите.. е, и ние няма да можем да ловим.

        А за Камчията, там съм бил само веднъж преди доста години и помня, че беше много красиво място. С удоволствие бих си опреснил спомените :-) А, сезона тепърва предстои наистина, ще се ослушвам постоянно по тази тема и ще се старая и аз да я държа жива.

        Коментар


        • #79
          До: Клуб offroad-fishing

          Първоначално публикуван от _Mitaka Преглед на мнение
          Прав си за Шарково, колега (и градски), за съжаление навалицата и мрежарите просто унищожиха чара и красотата на това място. Що се отнася до водораслите, няма да ти казвам колко шарковци съм докарал и посял в тях, колко нерва съм строшил, не е истина! Честно казано, ще ми се целия язовир да го обхванат водораслите, поне така ще се спре масовото му цедене с мрежите.. е, и ние няма да можем да ловим.

          А за Камчията, там съм бил само веднъж преди доста години и помня, че беше много красиво място. С удоволствие бих си опреснил спомените :-) А, сезона тепърва предстои наистина, ще се ослушвам постоянно по тази тема и ще се старая и аз да я държа жива.
          Браво бе Митак градски сме а не се знаем.Ако искаш да се запознаем тел 0887518051 сега в събота и неделя съм свободен ако искаш се обади да се видим.
          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

          Коментар


          • #80
            До: Клуб offroad-fishing

            Пишете ме и мен,имам няколко гьола из Родопите-ама чок гюзель-сомоса,щукандо,кленчаци-по килце.

            Коментар


            • #81
              До: Клуб offroad-fishing

              Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
              Пишете ме и мен,имам няколко гьола из Родопите-ама чок гюзель-сомоса,щукандо,кленчаци-по килце.
              Твои лични ли? Да не забравиш лятос да ме поканиш да ги видя кач гюзел са!

              Коментар


              • #82
                До: Клуб offroad-fishing

                Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
                Пишете ме и мен,имам няколко гьола из Родопите-ама чок гюзель-сомоса,щукандо,кленчаци-по килце.
                Покани ме и мен колега, да поспортувам малко със щеката.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #83
                  До: Клуб offroad-fishing

                  Писах в другата тема, но май там не се влиза много:

                  Мисля ,че дойде време да помислим за зарибяването.

                  Давйте идеи за река или друг водоем за зарибяване.

                  Аз лично съм привърженик на балканската пъстърва, имам идея от къде да се вземе. Цената е около 20 стотинки за бройка.

                  Ако искате да си направим една среща на която да обсъдим начинанието?

                  Поздрави!
                  sigpic

                  Коментар


                  • #84
                    До: Клуб offroad-fishing

                    Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
                    Писах в другата тема, но май там не се влиза много:

                    Мисля ,че дойде време да помислим за зарибяването.

                    Давйте идеи за река или друг водоем за зарибяване.

                    Аз лично съм привърженик на балканската пъстърва, имам идея от къде да се вземе. Цената е около 20 стотинки за бройка.

                    Ако искате да си направим една среща на която да обсъдим начинанието?

                    Поздрави!
                    Аз съм навит, лошото е че по варненско няма къде. Но бих участвал.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #85
                      До: Клуб offroad-fishing

                      Другата седмица, след празниците да се съберем и да решим какво ще правим?
                      sigpic

                      Коментар


                      • #86
                        До: Клуб offroad-fishing

                        Аз също сам за стига да не е късно
                        при нас удобни и подходящи са велека и младежка река там пъстървата серазвива чудесно
                        888982949

                        Коментар


                        • #87
                          До: Клуб offroad-fishing

                          Колеги, ако някой желае мога да му съдействам относно настаняване и риболов на яз."Ал. Стамболийски"

                          Коментар


                          • #88
                            До: Клуб offroad-fishing

                            Първоначално публикуван от РИБАРЯ Преглед на мнение
                            Колеги, ако някой желае мога да му съдействам относно настаняване и риболов на яз."Ал. Стамболийски"
                            Сподели условията - става ли за семейство с 2 малки момиченца?
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • #89
                              До: Клуб offroad-fishing

                              Първоначално публикуван от РИБАРЯ Преглед на мнение
                              Колеги, ако някой желае мога да му съдействам относно настаняване и риболов на яз."Ал. Стамболийски"
                              Колега къде е това настаняване на младен или към стената.Благодаря
                              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                              КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Клуб offroad-fishing

                                идеята е много добра, с удоволствие и възможност - участвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X