Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части втора употреба за Дайхацу

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части втора употреба за Дайхацу

    Привет колеги собственици на Дайхацу. Предлагам ако някой има информация за налични части от разглобявано в момента Дайхацу Фероза или Роки да споделя тук местоположението и друга полезна информация по случая. Пускам така темата понеже всички, които имаме автомобил от горепосочената марка знаем колко трудно и рядко се намират части втора употреба.
    И нека аз първи споделя: във Варна в моргата в КООП търговията има части от Фероза. До колкото видях имаше преден мост, десен стоп, таблата със светлините за задния рег. номер и др.
    Митко

  • #2
    в днешния позвънете имало обява за обърната фероза за 2500 лв.
    Bertone freeclimber 1.8 115hp

    Коментар


    • #3
      не я намирам нещо за жалост
      Митко

      Коментар


      • #4
        Кофти, на мен ми трябва ляв стоп

        Коментар


        • #5
          Приветствам темата като отскорошен собственик на Роки F70. Засега нямам особена нужда от много части освен дясно огледало (не е проблем да сложа от друг автомобил) и задна седалка, която имам но се съмнявам дали е оригинална, защото е преправяна. Виждам, че KickBull има същия модел Роки. Ако може да снимаш задната седалка и как е закрепена за купето ще съм ти много благодарен. В менюала има бегла картинка само.

          Поздрави

          Коментар


          • #6
            Ribaro и мойта задна седалка беше някаква измислена(може и да е оригиналната не знам), но на мен не ми хареса и я махнах. Отпред сложих черни спортни кожени седалки и в понеделник ще ходя при едни автотенекиджии да ми монтират бившите предни седалки като задни. После сятам да монтирам и колани отзад. Като го направя ще снимам и ще сложа тук снимките да видиш аз как съм разрешил ситуацията.
            Митко

            Коментар


            • #7
              Между другото да си кажа аз какво ми трябва, пък току виж на някой му се намират излишни, знае от къде да си намеря или пък се сеща за заместител от друга марка:
              -външна дръжка за задната врата
              -два стопа(че мойте са доста поочукани)
              - два предни мигачо-габарити
              Митко

              Коментар


              • #8
                KickBull вчера видях едно роки на околовръстното над подвис, твоето ли беше.
                Bertone freeclimber 1.8 115hp

                Коментар


                • #9
                  Моето е Фероза.Трябваше ми помпа за хидравликата и от НИПАРТС веднага я намериха.Много бяха любезни момчетата.GSM-0897888250
                  VENI-VIDI-VICI!

                  Коментар


                  • #10
                    sapporo няма да е било мойто. Вчера цял ден бях на работа и го бях паркирал пред Балкан Стар
                    Митко

                    Коментар


                    • #11
                      А между другото да попитам по колко листа ресьорни имате отпред и отзад? Че по мойта кола някой е проявявал фантазия и е оставил само два отпред и три(като че ли по-дебели) отзад. А аз искам да я възстановя както си е била оригинална.
                      Митко

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от KickBull Преглед на мнение
                        А между другото да попитам по колко листа ресьорни имате отпред и отзад? Че по мойта кола някой е проявявал фантазия и е оставил само два отпред и три(като че ли по-дебели) отзад. А аз искам да я възстановя както си е била оригинална.
                        И на моя е с два отпред, така е и според упътването. За отзад виждам 4 листа в книжката , на моя не се сещам колко са. Най-добре си дръпни сервизното ръководство и всичко ше ти се изясни. Аз вече поправих няколко импровизаций на предишните собственици и майстори благодарение на него.

                        Има го тук: http://www.warfs.org/content/view/16/47/

                        всяка част е отделен файл.

                        Коментар


                        • #13
                          KickBull, можеш ли да снимаш защитната скара под раздатката как е захваната и каква форма е точно, тъй като моята я няма. Искам да си направя някаква, но бих искал да е като оригиналната.
                          Благодаря ти предварително. То е ясно, че ще се тормозим взаимно доста .

                          Коментар


                          • #14
                            ribaro нямаш грижи. Ще снимам скарата при първа възможност. И не се притеснявай за тормоза- мисля че е напълно нормално да споделяме опит и знания.
                            Митко

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X