Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чантичка за инструментите

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Чантичка за инструментите

    Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
    Аз само веднъж съм имал сериозен проблем с мотора и това стана точно когато нямах и една отверка.
    То тогава още караше Ямаха, нали?!
    С ХРа и веднъж няма да ти се случи.
    Аз защо мислите, че си карам само с Кемъл бак-ка

    Коментар


    • #47
      До: Чантичка за инструментите

      Пфу! Спамери!
      Не оставяте и 1 тема ненаторена...
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #48
        До: Чантичка за инструментите

        Ей, с тая тема ме подсетихте, че като карам си нося само телефоните в джоба и завързан за задния калник спрей за гуми, та си закупих пълен набор чантички за мотор на MOOSE RACING и ще го накича отвсякъде - предни калници, задни калници ...

        А комбинацията "черна кожа - неръждавейка - миниатюрни ключалки" са част от класиката - всеки уважаващ себе си "чопърист" има таквиз чантички по мотора си

        Коментар


        • #49
          До: Чантичка за инструментите

          Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
          Добре де, никой ли не знае за какво е тая кука под отверката в комплекта на Ацербис?
          Моля ви се, вече трета нощ сън не ме хваща. Каквото и да погледна само куката виждам. От както излезе онзи пост не съм вдигал повече от 40 с колата- все куки ми се привиждат. В главата ми само звучи музиката на Куку бенд. Жена ми казва, че от известно време придобивам синкав оттенък и около главата ми летят куковидни въпросителни.
          Направих си макет и ръчках навсякъде по мотора, ама не мога да намеря предназначението й. Най-смислената ми хипотеза е, че в труден ендуро момент, може човек да си жертва вътрешните гуми и между близки две дървета да си направи своебразна мото- прашка, като закачи мотора за нея с помощта на КУКАТА и се изтреля към свободата.
          От друга страна мълчанието по въпроса ме навежда на мисълта, че става дума за конспирация. Някои субекти от бледо-сивата икономика имат интереси от прикриването на истинското предназначение на куката и създават корупционни кръгове, като на пример "кръгът на Кукараците". Ако истината не излезе наяве в най-скоро бъдеще, ще бъда принуден да сезирам лично Цветан Цветанов, макар и не изключвам варианта именно той да седи зад всичко това в ролята на кука номер 1 в държавата.
          Положението е критично. Не стига, че постепенно се изгърбвам и вкукинявам, ами се и замислям дали да не стана член на Куклукс клан. Може би те ще ме посветят в тайната. Или пък това е знак, че трябва да основа нов религиозен култ - "Просвещение на всевишната КУКА". Вярвам, че всички други инструменти са излишни пред мистичното проявление на великата КУКА...

          О! Велика КУКА, разкрий ми се
          Аз мислех, че се бъзикаш с въпроса за куката. Ако е това което си мисля - на другия край има малка кука която служи за откачане и закачане на пружините на аспуха, на пачия крак, на спирачката или някоя друга за която не се сещам.
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #50
            До: Чантичка за инструментите

            И приспособленията за набиване на фитили при безкамерните гуми са подобни "куки"
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #51
              До: Чантичка за инструментите

              Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
              То тогава още караше Ямаха, нали?!
              С ХРа и веднъж няма да ти се случи.
              Аз защо мислите, че си карам само с Кемъл бак-ка
              Така е,но тогава не ми беше виновна Ямахата , а смотаните ръчички(лоша спойка).
              ПП.Не е хубаво да дърпаш дявола за опашката.
              Сори за спама,но не можах да се сдържа...
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • #52
                До: Чантичка за инструментите

                Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                ПП.Не е хубаво да дърпаш дявола за опашката
                Прав си.
                Обаче темата стана много Рокерска и има нужда от разведряване...

                Коментар


                • #53
                  До: Чантичка за инструментите

                  Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                  Аз мислех, че се бъзикаш с въпроса за куката. Ако е това което си мисля - на другия край има малка кука която служи за откачане и закачане на пружините на аспуха, на пачия крак, на спирачката или някоя друга за която не се сещам.
                  Или иначе казано ето това
                  Иво Георгиев
                  Gworkshop

                  Коментар


                  • #54
                    От: Чантичка за инструментите

                    Колеги ето какво си купих вчера за 3 евро (чисто нова) с замисъла да бъде чантичка за инструменти! Аз лично мисля че става! Вместимост 5 литра (или поне така пишеше) И мисля че ще е доста удобна за тази цел! Даже обмислям дали да не си купя още една,изглежда доста здраво направена и е от хубав материал подобен на непромокаем Gore Tex! Води се планинска чанта!
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #55
                      От: Чантичка за инструментите

                      Моята чантичка съм я монтирал на задния калник, възможно най-близо до седалката за да се влияе възможно най-малко от вибрациите, доволен съм с двойно подсигуряване е - цип и тиранти, лошото е че трябва да сменя ципа с някакъв по-марков защото от калта оригиналния много бързо се съсипа...

                      Коментар


                      • #56
                        От: До: Чантичка за инструментите

                        Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                        Аз ползвам на Ацербис
                        Отскоро и аз съм с такава чантичка и засега нямам никакви оплаквания, много е удобна и практична, има достатъчно място! С тази разлика, че при теб цената й е много по-добра, отколкото тук в България...
                        KTM Fen

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: Чантичка за инструментите

                          Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
                          Отскоро и аз съм с такава чантичка и засега нямам никакви оплаквания, много е удобна и практична, има достатъчно място! С тази разлика, че при теб цената й е много по-добра, отколкото тук в България...
                          Kолега няма ли да споделиш поне колко струва тук...или може би е тайна?! А и друго от къде може да си я закупи човек, евентуално? Благодаря.
                          Поздрави: Николай Георгиев
                          KTM 400 EXC

                          Коментар


                          • #58
                            От: До: Чантичка за инструментите

                            Първоначално публикуван от mercy Преглед на мнение
                            Kолега няма ли да споделиш поне колко струва тук...или може би е тайна?! А и друго от къде може да си я закупи човек, евентуално? Благодаря.
                            Абсолютно за никого не е тайна. Купих я от Еди, това е най-скъпия вариант, има и други...
                            http://www.edimotocenter.com/selfPro...1=wearproducts
                            KTM Fen

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: Чантичка за инструментите

                              Благодаря колега, пожелавам ти да я използваш все по рядко! Чичко Еди си е бутик, много са тези парички за чантичка за кръста, освен, ако няма някой и друг инструмент вътре в нея!? А може би, ние не изкарваме достатъчно напоследък..
                              Поздрави: Николай Георгиев
                              KTM 400 EXC

                              Коментар


                              • #60
                                От: Чантичка за инструментите

                                Тази чантичка на Ацербис и в Англия струва доста парички (50 лири).В САЩ я гледам за 45$.Не знам при БобиМХ как е цената, но мисля че всеки може да провери.

                                Иначе предполагам си струва.UFO също имат подобен модел за 80тина лв беше преди време.
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X