Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чантичка за инструментите

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Чантичка за инструментите

    Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
    Стана ми интересно това за Богров. Хич не ми е близко, но бих се разходил някоя неделя ! Може ли точни ГПС координати ?
    сори нямам му Джипиес координатите. лесен е за намиране. на самия път към Варненската магистрала е. има една голяма къща (продават цветя и дръвчета в нея) за ориентир, зад нея е пазара и се вижда от пътя точно преди мостчето. това в посока излизане от София. малко след параклиса.
    висете отпуснато

    Коментар


    • #32
      До: Чантичка за инструментите

      Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
      Стана ми интересно това за Богров.
      Да не вземеш да отидеш кога и да е?!
      На Богров пазар има само в неделя

      Коментар


      • #33
        До: Чантичка за инструментите

        Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
        Купете си една раничка като моята и няма да шиете или сътворявате
        Сега тия джобчета се вижда са празни,но в нея/раницата/ мятам и един малък комплект Force.Гидорийка,камъни,шестограни,отверки и тн в него....в големия джоб слагам каквото ми скимне....от водата до храната,а отпред това цялото е джоб
        На мен тая раничка по-ми харесва и според мен е по-удачен вариант, защото можеш да сложиш не само нЯкой ключ и нещо за моторчето така и храна и вода ...... това си е лично мое мнение защото др за кръста дет е нищо др освен за мотора не можеш да сложиш пък като земеш и раница то става доста тежко ......
        Последно редактирано от Тануцо; 20-12-09, 05:29. Причина: ПРАВОПИС

        Коментар


        • #34
          До: Чантичка за инструментите

          Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
          Аз ползвам на Ацербис



          Обьрнете внимание как са разположили инструментите - хоризонтално . не вертикално!
          Не слагайте остри неща вертикално!
          Луд умора няма , само се поти !

          Коментар


          • #35
            До: Чантичка за инструментите

            Ами чука къде стои?
            Аз си нося спрей за гуми и никога не съм пукал гума, нося и ключ за свещи и резервна свещ и никога не съм сменял свещ извън гаража. Явно много ви е страх и си носите всичките инструменти, че да не ви настигне каръка
            П.П. Майтап няма, като бях на 18 и карах ИЖ, на багажника винаги имаше завързана мешка с всякакви инструменти и ЧУК.

            Коментар


            • #36
              До: Чантичка за инструментите

              Чантичката си е чантичка, а раницата си е раница. Едното неможе да замести другото. Затова и много хора карат с двете.
              За дълги преходи е ясно че трябва да имате и раница, било за дрехи, резервни гуми, помпи и т.н.
              Но за няколко часово каране, чантичката е незаменима.
              Сваля тежестта много ниско долу и не се усеща тежест от това което носите. Удобна е и бързо може да я свалите и извадите нещо при нужда. Има си место за 500мл. вода която не мирише на блато както от кемъл бак-а
              В моята събирам най необходимите инструменти които са ми оригинално от КТМ (няма да ги изброявам) 1 бутилка вода, 200мл пластмасово шишенце от водка за маслото , лепенки за вътрешни гуми с лепило и дъждобран на фокс който става и против студ ако я закъсате някъде.

              Отделно от това не ви се схващат рамената от презрамките на раницата и не ви е мокър гърба от потта която неможе да се изпари.

              За мен чаничката е повече от удобен вариант.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #37
                До: Чантичка за инструментите

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Явно много ви е страх и си носите всичките инструменти, че да не ви настигне каръка
                Хе-хе! Верно!
                Аз само веднъж съм имал сериозен проблем с мотора и това стана точно когато нямах и една отверка.Все имам чувството , че ако оставя нещо в къщи,точно то ще ми потрябва...
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • #38
                  До: Чантичка за инструментите

                  Добре де, никой ли не знае за какво е тая кука под отверката в комплекта на Ацербис?
                  Моля ви се, вече трета нощ сън не ме хваща. Каквото и да погледна само куката виждам. От както излезе онзи пост не съм вдигал повече от 40 с колата- все куки ми се привиждат. В главата ми само звучи музиката на Куку бенд. Жена ми казва, че от известно време придобивам синкав оттенък и около главата ми летят куковидни въпросителни.
                  Направих си макет и ръчках навсякъде по мотора, ама не мога да намеря предназначението й. Най-смислената ми хипотеза е, че в труден ендуро момент, може човек да си жертва вътрешните гуми и между близки две дървета да си направи своебразна мото- прашка, като закачи мотора за нея с помощта на КУКАТА и се изтреля към свободата.
                  От друга страна мълчанието по въпроса ме навежда на мисълта, че става дума за конспирация. Някои субекти от бледо-сивата икономика имат интереси от прикриването на истинското предназначение на куката и създават корупционни кръгове, като на пример "кръгът на Кукараците". Ако истината не излезе наяве в най-скоро бъдеще, ще бъда принуден да сезирам лично Цветан Цветанов, макар и не изключвам варианта именно той да седи зад всичко това в ролята на кука номер 1 в държавата.
                  Положението е критично. Не стига, че постепенно се изгърбвам и вкукинявам, ами се и замислям дали да не стана член на Куклукс клан. Може би те ще ме посветят в тайната. Или пък това е знак, че трябва да основа нов религиозен култ - "Просвещение на всевишната КУКА". Вярвам, че всички други инструменти са излишни пред мистичното проявление на великата КУКА...

                  О! Велика КУКА, разкрий ми се
                  Последно редактирано от iassen; 22-12-09, 03:23.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Чантичка за инструментите

                    Все си мисля, че е нещо свързано с веригата .. Не знам, вие ще кажете.
                    Последно редактирано от viki terzieva; 22-12-09, 07:55.
                    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                    Mercedes w212 E350 4matic
                    Ducati Monster 600
                    O888795575

                    Коментар


                    • #40
                      До: Чантичка за инструментите

                      Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                      Добре де, никой ли не знае за какво е тая кука под отверката в комплекта на Ацербис?
                      Е сега ще ти отговоря. Елементарно е. Ако блъснеш в гората сърна или заек, окачваш куката на някое дърво, а от другата страна животното. ТАка куката ще спомогне, за по лесно дране на дивеча. Видя ли ? Елементарно е
                      Въпросът е какво има от другата страна на куката ? Ако е търбушон, значи е за отваряне на вино

                      П.П. Абе къде се намира това Самокоз , което си написал в профилът ти ? Предполагам че е близо до Всичко коз, който се намира над Безкоз ????????
                      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 22-12-09, 08:42.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Чантичка за инструментите

                        Привет колеги ! аз правих преди време често чантички и куфарчета сцепиално за мотоциклети... изработвах ги от черна кожа , малко неръждавейка и миниатюрни ключалки .
                        ако някои го интересува..мога да помогна. размера за чатичката няма голямо значение за изработката .
                        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                        ********************************
                        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                        Honda Shadow VLX 600 - 1999
                        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                        Влади

                        Коментар


                        • #42
                          До: Чантичка за инструментите

                          Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
                          Привет колеги ! аз правих преди време често чантички и куфарчета сцепиално за мотоциклети... изработвах ги от черна кожа , малко неръждавейка и миниатюрни ключалки .
                          ако някои го интересува..мога да помогна. размера за чатичката няма голямо значение за изработката .
                          Незнам защо, но така обяснено ми се завърнаха едни спомени за чантичка от колело Школник, в която се събираха няколко ключета и дрънкаха през преминаването на бордюрите
                          П.П. Колега забравил си включен мигача

                          Коментар


                          • #43
                            До: Чантичка за инструментите

                            Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
                            Привет колеги ! аз правих преди време често чантички и куфарчета сцепиално за мотоциклети... изработвах ги от черна кожа , малко неръждавейка и миниатюрни ключалки .
                            ако някои го интересува..мога да помогна. размера за чатичката няма голямо значение за изработката .
                            А можеш ли да постнеш снимки или схеми.

                            Интересува ме такова нещо, ,че раницата тежи и ограничава свободата на движение ... и и и много "-"-и има.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              До: Чантичка за инструментите

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Въпросът е какво има от другата страна на куката ?
                              Евалата Жоро, доктрината на култа се съдържа в отговора на точно този въпрос. Нашите сътрудници от Кукоревския университет вече се занимават с него чрез теоретични и експериментални трудове. Няма да спрем преди да открием истината!

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              П.П. Абе къде се намира това Самокоз , което си написал в профилът ти ? Предполагам че е близо до Всичко коз, който се намира над Безкоз ????????
                              Почти позна! 30 градуса по целзий в посока североюг се пада от Безкоз.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Чантичка за инструментите

                                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                                ... Абе къде се намира това Самокоз ... ? ...
                                Някъде около Яхиново май беше, Чинела би трябвало да го знае...
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X