Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чантичка за инструментите

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Чантичка за инструментите

    По 25 евро са тук и са супер удобни,май ако купиш повече, има и договаряне.А з има 3 ,2 на марката ГАС ГАС и една Ацербис. Тя е и най-удобната, защото е широка в зоната на кръста. Имам и 2 раници тип Кемалбаг и те са много удобни.
    Последно редактирано от viki terzieva; 18-12-09, 08:32.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #17
      До: Чантичка за инструментите

      Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
      По 25 евро са тук и са супер удобни,май ако купиш повече има и договаряне.Аз има 3 ,2 на маркатаГАС ГАС и една Ацербис тя е и най удобната защоот е широка в зоната а кръста.Имам и 2 раници тип Кемалбаг и те с амного удобни.
      И аз съм най-доволен от тоя тип чанти, много са удобни и събират всичко необходимо. Моята е на УФО и е от супер здрав плат, много години я имам и е като нова. Навремето я купих от Данчо от Ст. Загора и съм много доволен
      Иво Георгиев
      Gworkshop

      Коментар


      • #18
        До: Чантичка за инструментите

        Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
        Аз ползвам на Ацербис
        А тази кука за какво е ?

        Коментар


        • #19
          До: Чантичка за инструментите

          Купете си една раничка като моята и няма да шиете или сътворявате




          Сега тия джобчета се вижда са празни,но в нея/раницата/ мятам и един малък комплект Force.Гидорийка,камъни,шестограни,отверки и тн в него....в големия джоб слагам каквото ми скимне....от водата до храната,а отпред това цялото е джоб

          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Тануцо; 19-12-09, 10:51. Причина: правопис

          Коментар


          • #20
            До: Чантичка за инструментите

            Извинявам се, ако въпроса ми е малко глупав, но все пак тук не става ли въпрос за по-нисък център на тежестта?
            Т.е. с чантичка на кръста + по-лека раница (по-лека, защото част от нещата са в чантичката на кръста) е по-добре, отколкото с по-тежка раница (и съответно без нищо на кръста), тъй като центъра на тежестта на водача е по-високо, а и е по-изморително за водача?
            Hristo Draganov
            http://htftp.domainbg.com/HD/

            И аз искам България чиста ! ! !

            Коментар


            • #21
              До: Чантичка за инструментите

              Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
              Аз ползвам на Ацербис
              Колега всичко ли е заедно с чантичката или е празна.. и също шишенцето с нея ли върви ? Мерси.
              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

              Коментар


              • #22
                До: Чантичка за инструментите

                Ето една идея, която мисля да реализирам и на моя трактор. Може да се разкрои от алуминиева ламарина и после на аргон. Хубавото е, че е много ниско и събира много инструмент.
                Поздрави!
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  До: Чантичка за инструментите

                  Първоначално публикуван от Филип Георгиев Преглед на мнение
                  Ето една идея, която мисля да реализирам и на моя трактор. Може да се разкрои от алуминиева ламарина и после на аргон. Хубавото е, че е много ниско и събира много инструмент.
                  Поздрави!

                  На Сузито може да е допълнително имплантирана, но на Доминаторите, или поне по-старите, си е там заводски
                  Колега HD, прав си, но все пак повечето от нас изполдват ендурата за разходки а не за състезания, тъй че този фактор ми се струва пренебрежим
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #24
                    До: Чантичка за инструментите

                    Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                    но все пак повечето от нас изполдват ендурата за разходки а не за състезания, тъй че този фактор ми се струва пренебрежим
                    Така е разбира се, но все пак дали няма да се усеща разлика, ако цял ден се "разхождаш" с раница, пълна и с инструменти
                    Както и да е, аз дори нямам мотор, но все пак мисля, че с отделна чантичка на кръста е по-добре и по-малко изморително, па макар и с разходкаджийско темпо ...
                    Но пък ако си само с раница и не те изморява, защо пък не - в крайна сметка всеки сам си решава как е най-добре за него.
                    По-нататък ако ми остане време ще ушия една подарък на баща ми
                    Hristo Draganov
                    http://htftp.domainbg.com/HD/

                    И аз искам България чиста ! ! !

                    Коментар


                    • #25
                      До: Чантичка за инструментите

                      С такава чантичка на кръста е мнго по ненатоварващо отколкото с раницата

                      Коментар


                      • #26
                        До: Чантичка за инструментите

                        Чантичката идва с две шишенца ,едното предполагм е за масло а другото е за вода.Не идва празна това имах в предвид.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Чантичка за инструментите

                          хм съвета за Долни Богров беше доста добър. там даже ако имаш късмет има едни брезентови,нещо като навиващ се калъф за инструменти, военни (въобще не съм сигурен точно за какво са били ползвани в армията и как да го нарека точно) много близки на вид до идеята на Стефан. имат няколко джоба за ключове,няколко универсални и т.н. супер здрав и най-важното- аз го взех за 2 лева оттам. е ползвам го да си нося инструменти за резачката, но е перфектно и за твойта цел.кордурата има един недостатък според мен - като прибереш неизчистен (омаслен) ключ и не попива.брезента е екстра за мърлявщини ;-). а и "това" за което говоря се навива и завръзва.също има и нещо като тик-так (е не точно, а от типа на някой от чергилата на камиони и джипки).въобще този пазар там си е находище понякога ;-). всеки трябва да го провери.имат какви ли не екс военни неща. а те не са за подценяване.пък и цената е приятна ;-). и в краен случай имат брезентови "командирски" (не ги бъркайте със такива за противогаз) чанти там които също след малко интервенция биха били подходящи. да казвам ли цена? да, пак е 2 кинта.
                          висете отпуснато

                          Коментар


                          • #28
                            До: Чантичка за инструментите

                            Стана ми интересно това за Богров. Хич не ми е близко, но бих се разходил някоя неделя ! Може ли точни ГПС координати ?
                            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                            Toyota Land Cruiser KDJ 125

                            Коментар


                            • #29
                              До: Чантичка за инструментите

                              Първоначално публикуван от Филип Георгиев Преглед на мнение
                              Ето една идея, която мисля да реализирам и на моя трактор. Може да се разкрои от алуминиева ламарина и после на аргон. Хубавото е, че е много ниско и събира много инструмент.
                              Поздрави!

                              Зависи през какви места ще се минава, но има реален шанс така монтирана кутийка да стане на фльонга, при удар от камък или друго препятствие по пътеките....
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Чантичка за инструментите

                                Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                                Колега HD, прав си, но все пак повечето от нас изполдват ендурата за разходки а не за състезания, тъй че този фактор ми се струва пренебрежим
                                Да но съгласи се с мен че е крайно неприятно да ти дрънкат по гърба инструменти и отверки!!!
                                Чантичката си е екстра, безупречно.Аз съм ползвал и съм много доволен,но има няколко отрицателни неща.
                                Първо всичко в нея трабва да е достатучно уплътнено и да не мърда, в противен случай се къса чантата от вибрациите.
                                Второ не е удобно когато е висока,прекрачването на мотора става доста по трудно и може да се получи падане при опит да скочиш от мотора и ти се закачи крака в чантата.
                                Това е мое мнение и го знам от личен опит и не ангажирам никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X