Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

    Първоначално публикуван от emo.666 Преглед на мнение
    По Дунава е фраш от патки и гъски .Наслука!
    Къде по Дунава??? Видин-Силистра,защото при нас не са много/Тутракан/,има доста лебеди и пеликани,а гъските прелитат мноооого високо.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • #17
      До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

      Няма ли колеги около тецовете: Марица изток, Гълъбово, та да кажат там как е.
      В Ямболско към Елхово, там как е?????????
      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

      Коментар


      • #18
        До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

        Колеги,кажете как е по морето.В края на седмицата/петък/мисля да ходя на северното черноморие.Синоптиците казват,че времето се разваля

        Коментар


        • #19
          До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

          Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
          Колеги,кажете как е по морето.В края на седмицата/петък/мисля да ходя на северното черноморие.Синоптиците казват,че времето се разваля
          Северното черноморие е "залесено" с перки (електрогенератори), ще мечтаеме вече за прелетни...
          В момента има едно ято 2-3000бр. между селата Карвуна и Сенокос, но имат видимост и се вдигат от километри.
          Пътищата са блатясали.
          Като цяло положението не е добре.
          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

          Коментар


          • #20
            До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

            Някой няма ли по-актуална информация?

            Коментар


            • #21
              До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

              По южното черноморие почти нищо днеска даже ме домързя да изляза

              Коментар


              • #22
                До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

                Тази вечер по късно тръгваме за Дуранкулак! Времето ще е перфектно за гъска утре! Вятър + сняг Като се върна ще пиша каква сме я свършили
                Колеги които са ходили в сряда казаха че имало доста гъски...ама да видим утре...като знам какъв студ ще е - не ми се мисли...

                Коментар


                • #23
                  До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

                  Умната! Вънка е виелица и адски студ.

                  Не препоръчвам на никого да пътува за Дуранкулак през нощта!!!
                  И защо ли си мисля, че няма да е истински лов... Разчистен е само главният път, ще се наредите по него и дори да отстреляте нещо, после какво? Кой ще се навира по двуметрови преспи да търси гъските...
                  Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                  Коментар


                  • #24
                    До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

                    Около БУРГАС има милиони.Утре ги почваме. Духа яко.В понеделник резултата.

                    Коментар


                    • #25
                      До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

                      Положението е много зле...Стигнахме едва до Албена...Всички пътища са затворени...След Кранево се борихме близо два часа навън на -15 градуса и страшен вятър да вадим колега с джип хвърлил се в канавката - просто нямаше път - имаше страхотни преспи...Гъски видяхме само 2-3 ята МНОГО високо - което беше странно впредвид времето навън...и се прибрахме безславно.Снимки няма тъй като просто си беше борба за оцеляване навън. Имаше доста колеги с джипки които доста помогнаха - все още има добри хора. Надявам се някой да е имал слука!

                      Коментар


                      • #26
                        До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

                        Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                        Положението е много зле...Стигнахме едва до Албена...Всички пътища са затворени...След Кранево се борихме близо два часа навън на -15 градуса и страшен вятър да вадим колега с джип хвърлил се в канавката - просто нямаше път - имаше страхотни преспи...Гъски видяхме само 2-3 ята МНОГО високо - което беше странно впредвид времето навън...и се прибрахме безславно.Снимки няма тъй като просто си беше борба за оцеляване навън. Имаше доста колеги с джипки които доста помогнаха - все още има добри хора. Надявам се някой да е имал слука!
                        Днес имахме голяма слука-бурен вятар,-14 и много гьски.Снимки след малко.

                        Коментар


                        • #27
                          До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

                          Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                          Положението е много зле...Стигнахме едва до Албена...Всички пътища са затворени...След Кранево се борихме близо два часа навън на -15 градуса и страшен вятър да вадим колега с джип хвърлил се в канавката - просто нямаше път - имаше страхотни преспи...Гъски видяхме само 2-3 ята МНОГО високо - което беше странно впредвид времето навън...и се прибрахме безславно.Снимки няма тъй като просто си беше борба за оцеляване навън. Имаше доста колеги с джипки които доста помогнаха - все още има добри хора. Надявам се някой да е имал слука!
                          Защо ли имам чувството, че някои още не ми вярват
                          Ако успея да запаля , утре съм на лов... на гъсоци без бележки
                          Умната, значи.
                          Майтапа на страна, забравете тази седмица североизточна България.
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • #28
                            До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

                            Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                            Защо ли имам чувството, че някои още не ми вярват
                            Ако успея да запаля , утре съм на лов... на гъсоци без бележки
                            Умната, значи.
                            Майтапа на страна, забравете тази седмица североизточна България.
                            Еи Радецки ние не караме Нива, ама и ние пушим цигари Кент и хапваме бонбонки тик так от днес 7патки и 3 юрдека само аз колегите повече от мен ,аз наблягах на масата ....защо ли
                            [FONT=Comic Sans MS]
                            [/FONT]

                            Коментар


                            • #29
                              До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

                              Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                              Еи Радецки ние не караме Нива, ама и ние пушим цигари Кент и хапваме бонбонки тик так от днес 7патки и 3 юрдека само аз колегите повече от мен ,аз наблягах на масата ....защо ли
                              Цонко моят колега днес се накефиха каза че има много гъска.Аз ходих на разходка малииии много лебедки.

                              Коментар


                              • #30
                                До: КЪДЕ СА ГЪСКИТЕ

                                Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                                Еи Радецки ние не караме Нива, ама и ние пушим цигари Кент и хапваме бонбонки тик так от днес 7патки и 3 юрдека само аз колегите повече от мен ,аз наблягах на масата ....защо ли
                                Две Мицубишита, един Ровър и един Нисан за днеска вадих.. с нивата.
                                Хора, и аз искам на топло.... и мойта жена иска патка...
                                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X