Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ФРОНТЕРА"1994г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "ФРОНТЕРА"1994г.

    С какви предимства и недостатъци разполага "ФРОНТЕРАТА" 94г. в сравнение с други марки джипове???

  • #2
    Порови ху-у-убаво из архивите на форума. Има много писано за Фронтера.
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

    Коментар


    • #3
      Изчел съм достатъчно мнения,но винаги има противоречия.А ти ако имаш мнение по въпроса моля пиши,без значение какво е то просто пиши....

      Коментар


      • #4
        Sorry, нямям мнение, карам Tracker. Но ако приемаш съвети, ще ти дам един. Ако ти харесва много някоя жипка, вземи я и разбери дали си бил прав. Инач всеки ще ти даде различно мнение. Един ще ти каже, че LandRover е най жестоката машина, друг - Toyota. А за какво ти трябва Fronterata? Само за offroad? Колко сериозен offroad? За градско и offroad? Само за градско и малко offroad?
        Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

        Коментар


        • #5
          Наистина, защо не разгледате дискусиите за Фронтера досега?
          Ако смятате, че има противоречия в тях, кое Ви кара да мислите, че мненията в тази тема няма да са противоречиви? Все пак ще Ви пишат същите хора, дали мнения и препоръки и в старите теми.

          Можете да прочетете за Фронтера тук:
          Opel Frontera

          Коментар


          • #6
            "Yaro",благодаря за съвета ,наистина не се съобразих относно въпроса ми .Грешката от моя страна няма да се повтори.Нека продължим напред с невероятния форум,който наистина е създаден прекрасно и служи на всеки потребител.

            Коментар


            • #7
              Имам въпрос за нещо странно по двойното на "Фронтерата"Получава се следното:Влизам в кал или сняг поставям лоста на двойно предаване и след около 3-5метра се връща в нормалното си положение тоест изключва ,без удар или с някакъв звук,а когато включа и бавните - няма никакви проблеми - цепи калта или снега без грешки.Ако някой има мнение какво точно става и каква е вероятната причината за това,моля пишете.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                Имам въпрос за нещо странно по двойното на "Фронтерата"Получава се следното:Влизам в кал или сняг поставям лоста на двойно предаване и след около 3-5метра се връща в нормалното си положение тоест изключва ,без удар или с някакъв звук,а когато включа и бавните - няма никакви проблеми - цепи калта или снега без грешки.Ако някой има мнение какво точно става и каква е вероятната причината за това,моля пишете.

                http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8450

                Струва ми се познато

                Коментар


                • #9
                  Мисълта ми беше:Проблемно ли е това или да си я карам в това състояние,и възможно ли е да строши и нещо друго ако наистина на "Фронтерата" и има нещо?

                  Коментар


                  • #10
                    няма и нищо, износена е една муфа, деведесе процента са така

                    Коментар


                    • #11
                      Re: "ФРОНТЕРА"1994г.

                      Ето я и моята "Фронтера"
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        Re: "ФРОНТЕРА"1994г.

                        Ммммм,калничка,мдаааа,екстра си е
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #13
                          Re: "ФРОНТЕРА"1994г.

                          Че ако няма кал за какво ми е?
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от STEF BMW; 16-02-07, 12:23.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: "ФРОНТЕРА"1994г.

                            Колеги в главината ,там където са хъбовете трябва или не трябва да има грес.Ако се слага пишете какво количество?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X