Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов колега

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов колега

    Здравейте, и аз от скоро / 6 месеца / се сдобих с Ферозка. Пипнах тук там и ето я. Доколкото разбрах от Вас, карбораторните не са добри, а мойта е точно такава . Защо ?

    Забравих снимката
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от CarTest™; 10-12-09, 17:44.
    Идеята ражда мисъл, мисълта ражда мечта, а мечтата създава характер !

  • #2
    До: Нов колега

    Честито колега с зраве да си я караш дай подробна информация за багжника на който за захванати вантите как се закрепя,снимки и тн.

    Коментар


    • #3
      До: Нов колега

      Ами , добре дошъл в отбора колега! Ти не публикува ли снимка преди известно време? Спомням си , че те поздравих за оригиналните хавайски мотиви.
      И какво от това , че е карбураторна?! Нали те кефи. Не се връзвай на приказки!
      Ферозката ти изглежда много добре. И аз си търся джанти като твойте. Пожелавам ти много приятни мигове с нея.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        До: Нов колега

        Честито и от мен. Със здраве да я караш и много да те радва. Конкретно на въпроса: не е по-лоша от всяка друга Фероза. Просто повечето от нас не харесват карбуратор , а най-големия кусур е, че е доста сложен и по всяка вероятност са малко хората, които биха се наели да го ремонтират и настройват след това.
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • #5
          До: Нов колега

          Честито и от мен.Пожелавам хиляди безаварийни и кални километри.
          А,джипчето е прекрасно.Поздрави.
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • #6
            До: Нов колега

            да ти е честито и много да те радва от много преспи да те изкарва, че там в Добрич не са млко, а за карбуртора не му се шашкай, ако видиш много зор- качвай една газова и си го отсвирил, ма всепак ако намериш някой разбирач подържай си го, аз в София мога да ти кажа един ма ти е малко далечко ма има много варненски ферози - все някоя ще карбураторна, и собственика не може да не се е подсигурил с познавач, така , че ще подсказва
            Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

            Коментар


            • #7
              До: Нов колега

              Благодаря за пожеланията. Относно багажника, ще се постарая да направя снимки до дни и да ги покажа. Всичко което виждате съм си го правил сам. Багажника ми излезе 40 лв. Купих тръби и заварявах. Хванат е отзад над стоповете, на гредата посредата с два болта и на веждите над вратата. Правих го по лодката ми - Зодиак 360. Малко по късно и снимки . Вдигнах я с 5 см, като отпред натегнах торсиона, а отзад сложих допълнително един лист на ресора. Фолиото с един приател - 4 -5 бири ми излезе
              Идеята ражда мисъл, мисълта ражда мечта, а мечтата създава характер !

              Коментар


              • #8
                До: Нов колега

                Ей как се множим тези пациенти с Ферозки в кръвта.
                Да те слуша тя теб и ти нея.
                Честито от мен и моята Ферозка.

                Коментар


                • #9
                  До: Нов колега

                  Първоначално публикуван от Slavi 10 Преглед на мнение
                  Здравейте, и аз от скоро / 6 месеца / се сдобих с Ферозка. Пипнах тук там и ето я. Доколкото разбрах от Вас, карбораторните не са добри, а мойта е точно такава . Защо ?

                  Забравих снимката
                  Честито.

                  Сега за карбуратора - двигателя си е съвсем същия, барабар с всичко след него, тъй че в това отношение е все тая, обаче.
                  1. 10-ина кончета по-малко
                  2. На практика няма кой да ти оправи карбуратора, ако нещо се скапе, а и няма резервни части за него.

                  Ако обаче си с АГУ, става съвсем все тая.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нов колега

                    Разбрах за карборатора. Благодаря. Ето и малко снимки на багажника. Тези "издутини" по него са изолации за ПВЦ тръби, облепени с черно тиксо за омекотяване -пак заради лодката . Багажника беше хванат само отзад и отпред над вратата, но с лодка и нормално натегнати ванти веждите подадоха. Вратите чак опираха. Затова дупчих посредата.Смъкват се коланите и дръжкките, има малко " прозорче " отвътре на колоната, през която се бърка за да сложиш гайките. Ако мога да помогна с нещо съм насреща.
                    Прикачени файлове
                    Идеята ражда мисъл, мисълта ражда мечта, а мечтата създава характер !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нов колега

                      Честито колега,аз съм карбураторен Ферозчо.Не ги слушай тези инжекционни конспиратори,отиди на някое истинско елкон-че,оправи центровките,смени палец и дистрибуторна капачка,купи си един метър вакуумчета и ги смени,филтърче за бензина и ползвай колата на бензин редовно за палене,а пък карай на газ.Там май мощта се изравнява с инжекцията.Адмирации за функционалния багажник имаш от мен,освен това отвън е като светулка.Безпроблемно ползване. Послеслов:виж моя багажник
                      Прикачени файлове
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Нов колега

                        Честито и от мен и дълго да си я караш без проблеми
                        По-добре господар в ада, отколкото слуга в рая.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X