Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Разгледайте последната снимка на пост 4 и пак помислете за момента на завъртане.
    Какво помага последната снимка?

    Коментар


    • #17
      До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Разгледайте последната снимка на пост 4 и пак помислете за момента на завъртане.
      Пиши ниме карай да гледам. или утре го карам във тоьота и се спасявай.

      Коментар


      • #18
        До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
        Да ок но кой ще ми го изпълни.
        Е,за в Бургас,не знам .Тука по нашийо край,все нещо може да се измисли.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #19
          До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

          Валка да те питам за рали или за траял ще я подготваш ?
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #20
            До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

            Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
            Валка да те питам за рали или за траял ще я подготваш ?
            Ако знам ще ти отговоря.Ице абе просто така искам.

            Коментар


            • #21
              До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
              Ако знам ще ти отговоря.Ице абе просто така искам.
              Ок успех

              Погледни тук може да ти хареса нещо http://www.izook.com/tech/samurai/samindex.htm
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • #22
                До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                Пиши ниме карай да гледам. или утре го карам във тоьота и се спасявай.
                Куче със салам ще плашиш....
                Тук има и други луди, ама съм зле с френския. Виж само картинките: http://209.85.135.132/search?q=cache...&ct=clnk&gl=bg

                А на последната снимка от 4ти пост е очевидно, че моста няма как да се завърти освен ако нещо не се счупи и то много жестоко..
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #23
                  До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                  Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                  Е,за в Бургас,не знам .Тука по нашийо край,все нещо може да се измисли.
                  И в Бургас има кой и той сега гледа .ама нещо не иска.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Куче със салам ще плашиш....
                    Тук има и други луди, ама съм зле с френския. Виж само картинките: http://209.85.135.132/search?q=cache...&ct=clnk&gl=bg

                    А на последната снимка от 4ти пост е очевидно, че моста няма как да се завърти освен ако нещо не се счупи и то много жестоко..
                    А нещо като цена.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                      Цената никак няма да ти хареса. Трябва да се говори, да се сметнат компонентите които ще желаеш и доколко промени ще се правят. Смята се цената на частите, а труда се смята по часове по часова ставка.
                      Аз на твое място бих си взел едно тунингово окачване на ресори и нямаше да се занимавам. Даже се продаваше едно такова във форума доколкото си спомням.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Цената никак няма да ти хареса. Трябва да се говори, да се сметнат компонентите които ще желаеш и доколко промени ще се правят. Смята се цената на частите, а труда се смята по часове по часова ставка.
                        Аз на твое място бих си взел едно тунингово окачване на ресори и нямаше да се занимавам. Даже се продаваше едно такова във форума доколкото си спомням.
                        Искам пружини.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          Искам пружини.
                          Пружината си е хубаво нещо но преди да го започнете този проект е добре да поразгледаш повечко варианти.Капаните са доста.Като например тази откровенна недомислица на снимките в началото. Ако това нещо ти го направи някой и ти го подкараш в гората съм сигурен че после ще търсиш майстора с много лоши помисли и намерения. Изобщо избягвай конструкции на които линковете са хванати за ушите на бившите ресори,защото мвесто да увеличиш хода ще го намалиш,ако изобщо оживее такава глупост. А и виж поразпитай патили/ Андро 160/ да ти разкаже за приключението " Смяна на окачване". Ако беше толкова просто отдавна да съм го направил.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #28
                            До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                            И на мен не ми харесва. За да се използват старите уши и болтови връзки, има маса компромиси. А пружината монтирана така е някакъв абсурд. Постоянно ще се стреми да върти моста надолу:
                            Я дай повече инфо.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                              Я дай повече инфо.
                              Както каза Хънтъра, капаните са доста.
                              Преди всичко, проблемите тръгват от особенностите на рамата и мостовете при ресьорното окачване. Проектирани са за ресьори. Например - където трябва да бъде пружината, отгоре е гредата на рамата. Затова и са я монтирали така, което също е компромис.
                              За мен джипките са хоби. Близнаците са твойте хора. Те могат да ти направят проект и да го изпълнят.
                              Между другото, не пречи да пуснеш схеми и снимки на Самурая. На рамата с агрегатите и мостовете и ще го мислим.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #30
                                До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                                Както каза Хънтъра, капаните са доста.
                                Преди всичко, проблемите тръгват от особенностите на рамата и мостовете при ресьорното окачване. Проектирани са за ресьори. Например - където трябва да бъде пружината, отгоре е гредата на рамата. Затова и са я монтирали така, което също е компромис.
                                За мен джипките са хоби. Близнаците са твойте хора. Те могат да ти направят проект и да го изпълнят.
                                Между другото, не пречи да пуснеш схеми и снимки на Самурая. На рамата с агрегатите и мостовете и ще го мислим.
                                Ето това искам което е на снимката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X