Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

    Отнася се за курсовата ми работа по САА(синтез и анализ на алгоритми)
    искат я написана на Pascal
    А пък аз си разбирам само от C++
    Трябва ми до края на тази седмица(до неделя най късно)
    условието го качвам долу в изображения.
    Прикачени файлове
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  • #2
    До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

    Естественно ще си заплатя за услугата
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

      Ще ти помогна, само ако покажеш, че можеш да я напишеш на C++

      Коментар


      • #4
        До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

        ок до довечера или утре ще се помача да я направя( да ми е честит празника )
        Скайп или емайл ще може ли?
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

          Днес разбрах,че я искали на чисто Си/С и то го сервират нарочно след 8-ми
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #6
            До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

            Ако си разбираше от с++, както твърдиш, синтаксиса на чисто с щеше да ти е най-малкия проблем

            Основния проблем, който трябва да решиш е как "качествено" да отбележиш празника и да се знае че си "студент"

            Коментар


            • #7
              До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

              трай беее, тука има няколко човека които могат да му я напишат на салфетка в кръчма и да му обещаят, че ако не бърка при въвеждането, ще върви. Аз, например, точно така щях да я напиша на Паскал, но му поставих условие. Нека поучи и помисли малко. На Си ще ми трябва компилатор да я пробвам - все ще изпусна някоя ; или скоби.

              Коментар


              • #8
                До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

                Ха-ха! Да не си в Габровското МЕИ? Защото ако си там... голям проблем ако не дадеш задачата навреме! Аз съм си много "сериозен" и преди години отидох да искам задание един ден преди крайния срок за предаване. Доцентът се развилня, разбесня, накара ме да започна да съставям алгоритъма пред него, защото се подразни от увереността ми, че ще я направя за един ден. Като видя, че наистина ще успея, измрънка едно "Виждам, че не си съвсем тъп. Вземай я в къщи, а на изпита ще си уточним отношенията". А там имаше: "Вие къде така, колега? Днес се явяват само изрядните студенти. Идете и си починете вкъщи и заповядайте следващия път." И това три пъти по ред!
                Последно редактирано от Еmil; 10-12-09, 13:09.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

                  Ама изобщо не му помагаш, тва ми е проблема сега вместо да бъде истински "студент" тука по празниците ти го караш да мисли и да се занимава с ц++ някой си Паскаллл...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

                    Ясен много добре се ориентира с направлението на помощта от самото начало. Тази дисциплина си е 95% създаване на алгоритъма и 5% техническа работа-да се напише програма(по наше време това се пишеше на Паскал). Ако направи блок-схемата и напише програмата на C++, убеден съм, че всеки преподавател ще му прости за залитането.
                    Ще помогна с това: всичко, което искрено ненавиждах в МЕИ-то и бях убеден, че е безполезно, така че по някакъв начин не си направих труда да науча в основи, после ми се наложи да чета наново от "омразните" лекции и учебници, защото ми трябваше непрекъснато. Съвет-чети сега, защото после за четене ще губиш време, което нито е безплатно, нито е ефтино!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

                      Вземам си бележка ...от Русенския съм...най-гадното е че по САА(синтези анализ на алгоритми)цял семестър ни преподават на паскал или с++,който което му е по лесно,а накрая го изискват на чисто С...запретнал съм ръкави и се мача и с приятли и дано тръгне ...отначало ме мачеше самото условие,защото неможех да си представя и обясня...ама ще се види на крайния резултат
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

                        Най-доброто решение си взел. Аз какви срамове съм брал заради мързел... платих си курсова задача, но не я проучих. На всичкото отгоре беше с грешка в релациите(база от данни). Като отидох на изпита, доцентът ме пита какво значи един ред и аз налучках някакъв отговор. Той каза "Не, колега, това е...еди какво си. Аз не съм правил задачата, а знам, а Вие сте я правили и не знаете. Загадка... Освен това сте разработили темите и ми отговаряте на въпросите за 6, а курсовата Ви задача е горе-долу за двойка. Пак загадка... Получавате 4. Нещо против?". Излязох буквално като насран! Не ги вършете такива. После пак ще четете до втръсване.
                        Малък жокер:Виж лекциите за кръгово свързани списъци(и за заместването им с масиви). Обърни внимание на алгоритмите за изтриване на елемент при свързани списъци.
                        Последно редактирано от Еmil; 10-12-09, 15:39.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

                          Русенския, а? Че там учи ли се изобщо?

                          Чак се изкушавам да разпитам кой е дал тая задача и да го помоля направо да ви отвърти цафандурите

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

                            ааааааааааааа сакън ша развалиш времето аз заверка да взема,пък после прави каквото искаш то на изпита се е видяло,че ще ни къса ,но поне заверка да взема
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся някой колега,който може да програмира на Pascal

                              "подреден цикличен списък" - малко абсурдно ми идва това - за чии му е на някой туй чудо на информатиката ... удобното на цикличните списъци е, че много лесно се сливат и, че от всеки, може да стигнеш до всеки ...
                              гледай като правиш двоичното дърво да внимаваш с дублиращите се ключове - т.е. еднакви дати ...
                              LR Disco II, Td5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X