Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За мотористите и жените (нецензурирано)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За мотористите и жените (нецензурирано)

    "Моторът - това е най-доброто измислено от човека средство за общуване с жените. Нищо по-ефикасно не е изнамерено все още за онези, които предпочитат делата пред празните приказки. По-ефикасно от мотора действа само тлъста пачка зелени банкноти. Но публична тайна е, че предлагането на кръгла сума на обществени места се приема за обида сред женското съсловие, поне такова е общоприетото мнение. На нас ни трябва любов и романтика. Моторът притежава и двете нужни ни свойства. Например див женски възторг предизвиква моторист, който се приближава яхнал железния си кон и прокарва през зъби "е, кво, ше се повозим ли, те е.а?". Нито една нормална жена не би устояла пред такъв галантен подход. На мотора хубавото му е и това, че в процеса на возенето не е нужно да си даваш зор да плямпаш и пудриш мозъка на дамата с каквито и да било п...и-майни, дори и още по-добре - за да не и позволиш да си отваря плювалника и набутваш красивата главица в шлем, предварително инструктирайки я "...не отваряй стъклото, те е.а, и въобще избягвай да мърдаш много, ясно?".

    Тук му е времето да споменем за психологическия аспект на въпроса, както и за техническия такъв. На всяка жена и е безумно приятно веднага без всякакви разговори широко да разтвори крака, да се възкачи на мотора и да отпраши някъде на майната си, силно притискайки се към мъжкаря с цялата предна част на тялото си. Жените освен това страхотно обичат да се удрят при спиране с шлема си в ездача отпред и да се вкопчват при ускоряване пак в същия. От това те получават някакъв оргазъм ли, какво ли, не знам. Ако жената отзад нито веднъж не се удари във вас с шлема си - значи или е фригидна, или сте забравили да и наденете шлем.

    Има три сигурни техники да накарате жената да се влюби безумно във вас: спортбайкерска, ендуровска и туристическа (някои специалисти добавят още и чопърска, но поради слабото и разпространение у нас ще пропуснем тази техника в името на краткостта).

    Младото поколение избира спортбайкерската. Същността и е следната: подбира се подходяща дама и със страшна скорост и риск за живота се извозва до подходящото местоназначение (обикновено у нас, докато родата е още на работа). Докато девойката е все още неспособна да произнесе нито една смислена дума поради стреса, спортбайкера бързо и ловко и смъква гащичките и започва нежно да я ........... Майната му - който се бои от СПИН - той не е истински спортбайкер, или пък е много зле с английския.

    Ендуровската техника е за ценителите на натуралното, любителите на звездното небе и природата. При този способ трябва особено внимателно да се подхожда към подбора на съответната дама, или просто да се пие повечко предварително. Избраният фотомодел (най-малко) се извозва в гората (полето, джунглата, тундрата, пустинята) и се надупва с лице към алтернативата "...са кво, ше са е..м ли или ше тропкаш пеш към къщи?". Рядко някоя красавица ще откаже с леко сърце такова примамливо предложение.

    Туристическият начин е добър за пораснали мъже - семейни, с деца, любима жена, подозрителна тъща. Идеята на способа е да отпътувате на възможно най-далечно разстояние от дома в компанията на надеждни приятели, да изберете интересно и задушевно местенце и там, предварително запасявайки се с достатъчно количество пиячка и мадами, със все сила да си припомните полигамната и животинска природа на мъжкарите. Не е важно по какъв точно начин - важното е после да можете да се приберете до дома без трофеи."
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

  • #2
    Sofia, много добър материал! Ти да нямаш първа специалност психология? А къде оставяш изисканите джентълмени, които водят дамите в гората, берат им цветя, миришат ги заедно, а после ги оставят вкъщи разочаровани? Я питай Petar Bliznaka, няма ли такива?
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Леле! Тоя по-опасен отколкото го знаех бе! Егати изрода, неам думи от възхищение! Як гърч! Ашколсун! Една бира от мене!
      Не че имам нещо опит, ама съм чувал че не бива да им даваш да стягат каишките на каските. Щото после като да вадят главата, санитарите се нервели и ги режели, и значи съсипват каската(((

      Коментар


      • #4
        Какво да ви кажа, една статия написана от дама, достойна за всяко едно моторджийско списание включително и Офроуд - България.
        Поздравления!

        Коментар


        • #5
          сорррри, но не съм аз авторът на статията, за съжаление... нямам толкоз наблюдения в тази област. Днес ми я изпратиха по мейла, явно се разпространява масово, но не знам кой е първоизточникът...
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #6
            e, аз тъкмо те похвалих, а пък ти се издаде

            Коментар


            • #7
              Софииче искаш ли да разширим познанията ти в областа

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от mitkov
                Софииче искаш ли да разширим познанията ти в областа
                Закачай се с мен, закачай се пък ще се чудиш после откъде ти е дошло
                [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                Коментар


                • #9
                  Митков, сигурен ли си за Кроса в неделя, бе?
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #10
                    софия написа-"но не знам кой е първоизточникът..."
                    Ама аз ей сега се сетих кой е първоизточникът-първоизточникът е
                    някой....а потърпевша дето първо някой байкеррр я е метнал на моторчето и аааа
                    докъто се усети и е свалил гащичките иии после.... нежно
                    След тва пак и се е возило на мотор и ааа ендурист ееее рекла си е
                    тва ендуристите сигурно са по готини хора интелигентни и възпитани
                    ама ааа отишли някъде дето и ГПС-а не ги лови и аааа "надупили" я
                    че или си тръгва без ГПС или ,,,... а на нея уви не и се ходело пеш
                    накрая се оженила за некъв турист като си мислела че тва туристите със сигурност трябва да са готини люде ама нашия човик често круизел с приятели и тя веднъж решила да го проследи...
                    ......... и аааааААААА

                    Коментар


                    • #11
                      Митков, КАКЪВ Е ТОЗИ ЕЗИК дето използваш???
                      Тука има дами бе.
                      Направо съм в шок .
                      Софийче този човек никога не съм го чувал да говори така. Сигурно ти си му завъртяла главата. Това е едно иначе така симпатично и интелигентно момче. Най голямата простотия дето съм го виждал да прави е да кара на задна гума по улиците на града и да предизвиква небивала пъргавост у бабичките, които иначе не признават тротоарите като място за ходене.
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • #12
                        ???? Кво му е на езика на човека бе? Съвсем правдоподобно го е разказал мене ако питаш))
                        Па и тва да не е некой грозен жип ръзиръш ли, да я кара да лежи отдолу да му праат карданите ... Нищо такова, само романтика неква ...

                        Коментар


                        • #13
                          ЛИРИЧНО ЕНДУРО ОТКЛОНЕНИЕ
                          Открихме десетте прилики

                          Както вече всички знаете, Жоро Хаджиев твърди, че “Ендурото и сексът не са шега работа”. Познавайки духовития му характер, като че ли дълго време приемах въпросния девиз просто като проява на чувство за хумор. Но след кратки наблюдения върху спорта и поопознаване на хората, които го практикуват, вече разбрах, че трябва без резерви да се доверявам на подобни твърдения, плод на дългогодишните наблюдения на опитните ветерани по темата. С удоволствие ще споделя с вас какви прилики открих между двете “дисциплини”, като целта ми е само да насоча мисловния ви процес в дадената насока, а оттам-нататък сами ще ги upgrade-вате Сигурна съм, че можете да родите големи бисери, пък и сте доста по-наясно от мен...

                          - И ендурото, и сексът доставят удоволствие.
                          - Практикуването и на двете води след себе си сериозни последствия.
                          - И при двете не можеш да се разминеш само с “първия път”. Започнеш ли, спиране няма.
                          - Предпазните средства са задължителни и в двата “спорта”. Качествените гуми също.
                          - И ендурото, и сексът изискват наличието на партньор (говоря конкретно за нашия шампионат, където се участва по двойки – в другия случай под партньор се разбира и самият мотор). Това е по-добрият вариант, защото и в двата случая не е за предпочитане схемата “Помогни си сам.”
                          - Рано или късно, всеки ездач изпада в “умопомрачение” и стига до изневяра – дали на любимата марка, дали на любимата партньорка...
                          - И в двата случая само една погрешна стъпка може да ти докара редица главоболия, че дори и болничен престой...
                          - Докато стигнеш до същинското практикуване, трябва бая да потренираш, особено с преодоляването на препятствия (и прегради) от всякакъв род.
                          - На особено голяма почит и засилено търсене се радват екземплярите, които могат да практикуват освен хард-ендурото и малко freestyle.
                          - Издръжката и на мотора, и на жената винаги подлага на изпитание семейния бюджет, а нерядко посяга и към неприкосновения фонд “И аз съм човек.” Но какво ли не прави човек за единия кеф...
                          - Ендурото има фар, а жената – една лампичка, която по подразбиране все светва, когато още не си готов. Светлината от фара ще ви изведе от тъмнината на гората, обаче тази от “лампичката” ознаменува края на светлите ви и безгрижни ергенски дни...

                          И най-важното! Моля ви, момчета, когато практикувате някоя от двете дисциплини, никога не забравяйте значението на думата “ендуро”, а именно – издръжливост. Защото в противен случай и ендурото, и сексът ви ще станат “шега работа”!
                          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                          Коментар


                          • #14
                            Лиричното отклонение определено много ми хареса София надявам се че него наистина ти си го писала
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #15
                              Бога ми, София, не знаех че съм толкова гениален
                              От днес ми ставаш психоаналитик
                              Всичко друго го приемам като чиста монета, но как ще преминавам на Хонда, не знам.
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X