Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ти, татенце, си без колан...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Ти, татенце, си без колан...

    Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
    Колега, моля за услуга. Преди време един познат ми каза че пищялката на колана спира да пищи след 350 пискания. Аз и досега не знам дали се ебаваше с мен или ги беше броил наистина.
    Понеже нямам нерви да пробвам с мойта кола, а на тебе така и така ти се налага да го слушаш - би ли ги преброил и споделил?
    Еее, чак дотам немам нерви. Ако вземат да ти коват пирони в главата ще си правиш ли труда да ги броиш ?
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • #92
      До: Ти, татенце, си без колан...

      Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
      Еее, чак дотам немам нерви. Ако вземат да ти коват пирони в главата ще си правиш ли труда да ги броиш ?


      Оправиха ли я вече?

      Коментар


      • #93
        До: Ти, татенце, си без колан...

        Оправиха, грънци.Като отида в сервиза все едно съм в детската градина.Аз пеш да бях отишъл да я доставя тази част досега да съм я сменил.
        А иначе бипканията са точно 90 преди да спре .
        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
        LZ1YBB

        Коментар


        • #94
          До: Ти, татенце, си без колан...

          Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
          Аз пеш да бях отишъл да я доставя тази част досега да съм я сменил.
          ЕС Транс Русе, Емил Цветков 0888 208 858
          Виж дали няма да ти свърши работа по-бързо.

          Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
          А иначе бипканията са точно 90 преди да спре .
          Имаше един виц. "Девушка, какой у вас номер обуви? Тридцат пятъй. Ой - а пахнет как сорок третий..."
          Определено пироните звучат като да са повече. Евала за нервите...
          Сега вече знам че колегата се е майтапил. (Аз така и предполагах де...) Благодаря ти за потвърждението.

          Коментар


          • #95
            До: Ти, татенце, си без колан...

            Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
            ЕС Транс Русе, Емил Цветков 0888 208 858
            Виж дали няма да ти свърши работа по-бързо.
            Благодаря, но колата е гаранционна и затова чакам доставката в сервиза и не откачам кабели.
            ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
            LZ1YBB

            Коментар


            • #96
              До: Ти, татенце, си без колан...

              ЕС Транс са дилъра на Нисан за Русе и поемат гаранционни интервенции. Работят с Нисан от деветдесетте години, значително повече от дилъра в Бургас , кото май има и затруднения в момента ...
              Както и да е...

              Коментар


              • #97
                От: До: Ти, татенце, си без колан...

                Здравейте Колеги!! Темата е отпреди 9 години.......но катастрофите не спират!!! Само преди няколко дена 4-ма мъже намериха смъртта си при челен удар между техния Сеат Толедо и БМВ М серия!! Резултата...4 трупа в Сеата и само един счупен крак в БМВ-то!! Дали хората в Сеата са били с поставени колани.......нищо не се казва по информационните сайтове!! Но като гледам колко е смачкан Сеата......предната лява гума му е стигнала между двете седалки!! Задавам си въпроса.....дали 4-та са можели да оцелеят, ако бяха в кола равностойна по тегло и здравина с БМВ-то??? Ако някой има поглед върху такова сравнение...да пише!!! И какво да направим за да не се окажем жертви....да сменим старата си кола с по нова и по голяма...или с някой по старичък джип със сериозно и здраво шаси???

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X