Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

    Какво е това Паджеро 2 с кодирани ел. стъкла? Колко кабела отиват в машинката за ел. стъклото? Май някой е объркал нещо в инсталацията при смяната.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

      Обратната ситуация не я пробвах. Нямах време и желание. Паджеро 2, фейслифт, 99 г. 3 кабела.
      Относно объркването - много е смешно да декларираш нещо, без да си запознат със ситуацията. Заприличваш на депутат.
      I get High by going Down

      Коментар


      • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

        Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
        Обратната ситуация не я пробвах. Нямах време и желание. Паджеро 2, фейслифт, 99 г. 3 кабела.
        Относно объркването - много е смешно да декларираш нещо, без да си запознат със ситуацията. Заприличваш на депутат.
        За да не е смешно и да не приличам на депутат ще се обоснова. Това е схема на ел. стъклата на Паджеро 3, можеш да си представиш, колко по сложна е на 2-ката:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:74.3 КБ
ID:5661896
        Как да кодирам тези две прости моторчета?
        Това са машинките, които има в предните врати на Паджеро до 2000 г.:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled1.jpg
Прегледи:1
Размер:128.7 КБ
ID:5661898
        Понеже в по- долния цитат си писал, че машинките не са взаимозаменяеми между лява и дясна дирекция, а те са, затова написах оня пост. Окабеляването и бутоните не са. Ако, смениш целите врати, може да се получи някаква аномалия, зависи какво ще ползваш като окабеляване, куплунзи и копчета от старата врата, и какво от новата. Но, ако, някой си вземе само машинките, те ще станат. Казвам го от опит.
        Ако, при теб е нещо по- различно, тогава си прав, ама едва ли има друг модел Паджеро 2.

        Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
        Машинките за прозорците на Паджеро 2 от лява и дясна дирекция не са взаимозаменяеми. Кодирани са със местоположението си спрямо водача и така сработват. На моята лява дирекция смених врата на шофьора със такава от дясна дирекция. Сглобих, пробвах и изненада - свалям прозореца на пътника, сваля се и този на шофьора(понеже вратата е на пътника от дясната дирекция). Интересно дали могат да се препрограмират....
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

          По-долу е схемата на П2. Изводите си ги прави сам.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:99.jpg
Прегледи:1
Размер:65.9 КБ
ID:5661920

          За да е по ясно на всички, когато смених вратата смених и окабеляването и ключалката, без стъклоповдигача с мотора. Като не сработи, смених и него. И се оправи.
          Това е, друго време за губене нямам.
          I get High by going Down

          Коментар


          • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

            Предна помпичка за чистачките на Спорт 3.0 177к.с. 2000 г - пасва повече от перфектно от Хонда, моята я смених с такава : http://namaleniavtochasti.com/accord...histachki.html

            Коментар


            • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

              Скоростите от 2.5 стават ли на 3000 150кс? Стартерите са на различни места, но ако се сложи камбаната от бензиновите на дизеловите?

              Коментар


              • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                Има ли представа някой, от какво ( или какви ) задни амортисьори могат да станат на Аутлендър 2008 г 2,2 дид 156 коня, но да са с 4-5 см по дълги, и с по-голям ход от събрано до разтегнато състояние.Оригиналните имат около 10см ход, който е малко недостатъчен за нашите пътища, а по-дълги ми трябват , защото съм го повдигнал с 4 см.Дължината на оригиналните е 437 мм разтегнати и 316 свити.Отгоре щифт, долу ухо.Мога да удължа наличните , но хода ще си е същия.
                Последно редактирано от gaydarov; 28-02-19, 18:31.

                Коментар


                • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                  Първоначално публикуван от gaydarov Преглед на мнение
                  Има ли представа някой, от какво ( или какви ) задни амортисьори могат да станат на Аутлендър 2008 г 2,2 дид 156 коня, но да са с 4-5 см по дълги, и с по-голям ход от събрано до разтегнато състояние.Оригиналните имат около 10см ход, който е малко недостатъчен за нашите пътища, а по-дълги ми трябват , защото съм го повдигнал с 4 см.Дължината на оригиналните е 437 мм разтегнати и 316 свити.Отгоре щифт, долу ухо.
                  Дай малко повече информация за амортисьора? Ухо-шпилка ли е или ухо-ухо и колко е дълъг в разпънато състояние? Скоро и аз търсих амортисьори по размер и имам малко записани данни за различни модели.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                    Дал съм данните,ще повторя-горе шпилка, долу ухо с тампон, 437мм разпънат, 316 свит.Това оригинал.Аз търся да е дълъг около 480мм разпънат, свит пак около 316 или по-малко.Дори ухото с тампона долу да е различен размер, ще го приспособя.

                    Коментар


                    • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                      Заден амортисьор от Витара е 500мм. разгънат, сгънат не съм го мерил, но е с общо взето максимален ход за тази дължина. Мерен от средата на ухото до началото на резбата на шпилката. Шпилката е на "буталото", ухото на "цилиндъра", имам излишни обратни - с ухо на "буталото" и шпилка на "цилиндъра" от Астра. Имам и излишни от Витара, но са с наранена резба на шпилката.

                      Писал съм ги бутало и цилиндър, че да не напиша по-голяма глупост, надявам се да ме разбираш какво имам предвид.
                      При лифт 4см. си по-скоро за +7-8см. разгънат по моите сметки.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                        Наранената резба не може ли да се прекара с флашка(плашка) или е много зле?Защото като гледам витаровите може и да станат.Заслужава си да рискувам да едно платя изпращане по Еконт поне за проба.

                        Коментар


                        • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                          Някой да има мнение по въпроса
                          Последно редактирано от gaydarov; 11-03-19, 21:37.

                          Коментар


                          • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                            Знае ли някой какъв е цокъла на крушката за дълги светлини на Аутлендър 2008.

                            Коментар


                            • От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                              Здравейте,

                              Знаете ли дали са съвместими шаситата на Паджеро II дълга база и Паджеро спорт първа генерация?
                              Изгнило е шасито на джипката и намерих здраво шаси от спорт, дали ще паснат?

                              Коментар


                              • Здравейте, имам П2 къса база 95г. и не мога да намеря булбар за него.Можете ли да ми кажете от какъв друг джип става?Благодаря.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X