Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

    Здравейте колеги. Търся спирачен апарат за предно дясно колело на Мицубиши Паджеро 2.5 ТД 1999г. дясна дирекция.

    Коментар


    • #32
      От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

      От личен опит мога да споделя че, предни пружини от Лада Самара заспиват за задни на Пинин дълга база. Само ладовите малко се отрязват. Разликата в цената е огромна - 600лв.

      Коментар


      • #33
        От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

        Колеги имам Паджеро 2,5 ТДИ дълга база`91, Супер селект -Имам следния проблем,при работещ двигател,освободен от скорост се чува лек метален шум който изчезва при натискане на съединителя.Според мен това са лагери на първичния вал на СК.Номерата им от спецификацията на Мицубиши не кореспондират номерата от спецификациите на големите производители на лагери.
        Въпросът ми е има ли някой опит с проблем като моя и установил ли е някаква взаимозаменяемост с лагери от други производители.
        Питам преди да съм отворил СК за да съм подготвен,но ако никой не се е сблъскал с проблема, след като я отворя обещавам да споделя решението му!

        Коментар


        • #34
          От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

          Първоначално публикуван от batdanko Преглед на мнение
          Колеги имам Паджеро 2,5 ТДИ дълга база`91, Супер селект -Имам следния проблем,при работещ двигател,освободен от скорост се чува лек метален шум който изчезва при натискане на съединителя.Според мен това са лагери на първичния вал на СК.Номерата им от спецификацията на Мицубиши не кореспондират номерата от спецификациите на големите производители на лагери.
          Въпросът ми е има ли някой опит с проблем като моя и установил ли е някаква взаимозаменяемост с лагери от други производители.
          Питам преди да съм отворил СК за да съм подготвен,но ако никой не се е сблъскал с проблема, след като я отворя обещавам да споделя решението му!
          Колега ,по голяма вероятност да бъде лагера на съединителя ,щом като го натиснеш престава да шуми ,закарай я при някой който разбира ,недей бърза да отваряш скорости ...
          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

          Коментар


          • #35
            От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

            Не, правилно си се е ориентирал batdanko, този на съединителя ненатиснат не работи, следователно няма как и да шуми. Но въпросът е, че тези лагери, за които пита, са със засечка за зегерка и затова са по-трудни за намиране. Иначе като размер са си стандартни... май. Трябва да каже каква му е кутията или VINa за по-сигурно.

            Коментар


            • #36
              От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

              Номерата на 5-те лагера от спецификацията на"Мицубиши" ги намерих но за съжаление не отговарят на спецификациите на никой от големите производители.Наверно на самия лагер има и друг унифициран стандартен номер.Ще ви напиша номерата,ако някой знае на кои стандартни номера отговарят моля,да сподели!
              1.МН 044095
              2.МЕ 580495
              3.МЕ 580795
              4.МЕ 580496
              5.МЕ 580964
              Предварително благодаря на отзовалите се!

              Коментар


              • #37
                От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                Начините са: 1.Някой, който ги е сменявал да се отзове. 2. Пишеш номера в Гугъл (без интервала) и по него все в някой сайт ще излязат размери, китайски или руски най-често. 3. Отваряш кутията и с шублера... След това с каталога...

                Коментар


                • #38
                  От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                  Благодаря,ще си поиграя още с чичко Гугъл,но до сега най голямо предлагане на оригиналните за моя изненада идва от Америка!Другата седмица съм на канала и упражнението с шублера ми е до болка познато още от годините на голямото нямане!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                    Тези номера отговарят и по Хюдай и Киа. А там са доста по евтини отколкото по Митцубиши.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                      "Металния шум" може и да е от пружините на феродовия диск.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                        Здравейте, искам да попитам откъде мога да си намеря: пластмасова капачка зараздатъчна кутия на Паджеро 1982г дизел. Това е капачката която я има на лоста за превключване на диферинциалите;2Н,4Н и 4L.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                          Колеги, търся евтини,но и издръжливи амортисьори за П2.
                          Всъщност, става дума за нещо като състезание,на което искам да сложа "някакви" амортисьори,които да изкарат 100-тина км. Мисля си за нещо
                          Май изискванията станаха доста

                          Коментар


                          • #43
                            От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                            И аз да питам нещо:
                            Имам Паджеро2 2.5 ТДИ къса база 94 год. Имам проблеми с предния диференциал.
                            Имам и паджеро1 2.3 ТД дълга база 86 год - ползвам го за донор. има ли разлика в предавателните числа на диференциалите и дали са взаимозаменяеми?
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #44
                              От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                              Можеш да ги сравниш по VIN тук например
                              http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/mi2.mycat

                              Коментар


                              • #45
                                От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                                биалетките на П2 отзад едно към едно с биалетки от опел кадет и в пъти по евтини

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X