Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

    Доста по-тежка, вярвай ми!
    На този джип ли са монтирани пружини от Г-класа?
    Ако са на него, какви са точно, защото задните пружини на Г-класата са около 20 модела?

    Коментар


    • #17
      От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

      В момента на снимката пружините са на Г -то,специално за ОFF , доста по-високи от нормалните на Джеро/ изтънени в двата края/.Ползвам също и нормални на Г-то ,който не вярва да пробва.

      Коментар


      • #18
        От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

        Аз ти вярвам, опитвам се да разбера какъв е разултата?
        Кажи нещо повече - има ли по-големи ходове колелото, по-твърдо ли вози джипа или по-меко, с какви амортисьори си сега., изобщо сподели всички впечатления? Честно казано, джипа изглежда клекнал отзад на тази снимка(качи още снимки) и затова те питам какви точно са пружините отзад - кажи ми марка, модел, ако са оригинални с какъв белег са, а ако не са оригинални, каква марка си?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:007660187-big.jpg
Прегледи:1
Размер:127.4 КБ
ID:5187546

        Виж как изглежда такъв джип с оригиналното си окачване. На мен твоя ми се струва по-клекнал отзад.
        Последно редактирано от MDRAZHEV; 20-06-10, 19:41.

        Коментар


        • #19
          От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

          Не е клекнало,просто съм натегнал торсионите а пружините за ОFFса свалени от катастрофирало Г, използвано специално за ОFF- ROAD. Струва ми се ,че малко по-меко вози а за ходовете предполагам са по - големи ,аз го използвам за лов.За съжаление не съм обърнал внимание на маркировката. Газови амортисьори отзад.

          Коментар


          • #20
            От: До: Да представим нашите Mitsubishi-та

            момчета имам проблем трябва ми секторна кутия
            като я разглобих съчмите бяха на половина потрошени и движещите зъби счупени
            от къде да намеря втора употреба
            Митсубиши Паджеро 2.3 Дизел 1986 год.
            не е смешно обичам си го
            привет от Емили

            Коментар


            • #21
              От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

              Колеги,вярно ли че автоматичните скоростни кутий на паджеро 2 се различават само по камбаната.Питам защото брат ми счупи неговите на 3.0 бензин, а намерихме от 2.8 дизел.

              Коментар


              • #22
                От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                Не е вярно!3.0 и 2.5д са еднакви (03 72 L) е номера на кутията.разликата е в предния кожух, но лесно се сменя.Кутията на 2.8 няма нищо общо.

                Коментар


                • #23
                  От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                  Първоначално публикуван от rudi Преглед на мнение
                  Колеги, някои заменял ли е кръглите фаровете на Паджеро 2 (японка) десен волан с европейски - нашенски ?
                  Чудим се дали стават от голф или от нещо друго, че с тези доста дразним насрещно идващите автомобили а не бива ?

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/at...1&d=1263850490
                  Едно към едно са фаровете на добрия стар Трабант

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                    здравеите колеги , трябвът ми предните тампони за надлъжните щанги на задниа диф. които са кръгли и са 4 бр. за П2 3000 V6 93 г.дълга база , възможно ли е да станат от галопер или друг подобен ,купетата са същите ,предварително благодаря.
                    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                    Коментар


                    • #25
                      От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                      и аз чупих моите скорости ,много търсене падна ...много четене ... то на външен вид са еднакви ,но помислете за предавателните числа ,бензин дизел .....
                      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                        Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                        здравеите колеги , трябвът ми предните тампони за надлъжните щанги на задниа диф. които са кръгли и са 4 бр. за П2 3000 V6 93 г.дълга база , възможно ли е да станат от галопер или друг подобен ,купетата са същите ,предварително благодаря.
                        Тампоните или по-скоро носачите са два модела. При едните въртешната втулка на тампона е несменяема част от носача, а при другите върви с тампона. Няма (поне аз не съм открил) закономерност по отношение на разновидностите, оборудвани с едните и с другите. Не съм се интересувал как е при Галопера. Мога да кажа само, че в каталога на SuperPro няма съвпадение на номерата на нито единия вид тампони с каквато и да е позиция предназначена за вграждане в друг автомобил.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                          аз ги открих ,по 50 лв. бр. оригинални японски ,ще ги сваля и ще разбера от кои са ,благодаря все пак за инфото ...
                          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                          Коментар


                          • #28
                            От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                            Дали са много преработките по монтиране на автоматична скоростна кутия на Паджеро 2 Супер селект на мястото на ръчната? Слава богу, нямам проблем със скоростите, но много ми се кара автомат
                            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                            Toyota Land Cruiser KDJ 125

                            Коментар


                            • #29
                              От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                              Който се качил на автомат,не изка да погледне друго ,и аз също ,а за преработката ,сигурно е трудна работа ,първо да намериш скорости и другите неща свързани с автомата ,аз докато търсех скорости цените почваха от 2000 лв. за нови 12 000 лв . а и няма кои да се навие да прави тази интервенциа ,затова по добре за тези пари си купи нова кола с автоматични скорости ....
                              MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                              MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                              Коментар


                              • #30
                                От: Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

                                Относоно пружините - Имах едни пружини от един бус Пежо J5,същото като FIAT Ducato, Предните пружини от тези бусове стават на мястото на задните на Паджерото. Пружините са по-твърди и джипа стои по-вдигнато.
                                Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
                                ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X