Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

    Здравейте,

    не успях да намеря по-подходящо място за темата - затова реших да я са сложа тук.

    Един от сайтовете е добре известен на повечето от форума.
    В него има доста неща, не е само електроника. Има неща да домакинството и редица други, които няма да изброявам.Напоследък обаче доставките от там се бавят доста и намерих нова по-добра алтернатива.

    В новия сайт нещата са доста сходни (дори и като формат на сайта), но има и доста различни продукти и съответно цени. Отново - доставката е безплатна за цял свят.

    www.dealextreme.com

    www.focalprice.com

    Поздрави и дано да съм бил полезен.

  • #2
    До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

    И още един -
    http://www.dinodirect.com

    Препоръчвам изкуствената почва, за любителите на интериорната украса.
    Доставката е около 2 седмици от този сайт. Не е бърза, но пък ако нямате спешна работа, е ок
    Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

    Коментар


    • #3
      До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

      Порачвали ли сте от тези сайтове и наистина ли доставката е безплатна.Мерси

      Коментар


      • #4
        До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

        От последния съм поръчвал и пристигна. Сега чакам още 2 поръчки оттам. Чакам и от DealExtreme, но както казва колегата - там доста се бавят нещата. Доставката е безплатна.
        Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

        Коментар


        • #5
          До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

          Да речем по-точно-доставката е включена в цената !!
          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

          Коментар


          • #6
            До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

            естествено..
            безплатния обяд съществува само във вицовете за него

            Коментар


            • #7
              До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

              Един съвет при покупка от китайските сайтове: ако може, добавяйте нещо по-обемно към поръчката, за да дойде като колет, вместо като обикновено писмо. Колетите ги пускат с тракинг(не че може да се проследи до България, но все пак) и после ви пращат бележка да си го вземете от пощенската станция. А писмата ги носят и ги пускат в пощенските кутии. Та вероятността да пристигне е по-голяма с колет. Освен това, имам една поръчка с обикновено писмо от преди близо месец, още я чакам. 1 седмица след това пуснах втора с по-обемни неща, и днес пристигна.

              П.С. Препоръчвам тези неща от днешната ми доставка :
              http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.24037 - перфектно е за почистване на техника - лаптопи, компютри. Слагате го това нещо върху клавиатурата, то се разстила и влиза между копчетата и попива всякакви прашинки и боклуци. После го "отлепяте" и готово
              За децата :
              http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11379
              Много яка играчка, от истинско дърво, направена е стабилно, не е нещо крехко. Стреля много точно(трябват по-стегнати ластици за по-висока точност Поръчах го за подарък за племенника ми... ама май се зарибих и ще поръчам едно и за мен Има го и във вариант пушка:
              http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.16079
              Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

              Коментар


              • #8
                До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                естествено..
                безплатния обяд съществува само във вицовете за него
                Аз съм си поръчвал вече няколко пъти от тези сайтове (от дреболии до ГПС)- има прилични неща, но има и ненужни боклуци - четете ревютата.

                А по отношение на обяда .. не виждам какво толкова има да го коментирате . Важното е че не ви товарят допълнително. И не плащаш повече от обявената цена.

                Толкоз по въпроса - който не му харсва - просто да не си купува.

                Коментар


                • #9
                  До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                  Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение

                  Толкоз по въпроса - който не му харсва - просто да не си купува.
                  естествено, че на който не му харесва ...

                  аз лично съм много доволен от отношението на продавачите - два пъти ми се случва да не получа заявката - след кратък разговор с продавача се получава явлението resend - непознато в нашите бизнесотношения, или алъш-вериш , по-скоро.

                  та дори на въпроса ми, трябва ли и колко да платя за втория item, нещо непонятен им се струва на хората .

                  или на мене ми е странно, знам ли.

                  досега изключая тези две доставки, които пристигнаха след resend, всичко е съвършено точно.

                  та, безплатен обяд няма, аз лично съм свикнал да си плащам!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                    от горния коментар - разбрах че след известо забявяне и подканяне от страна на купувача стоката все пак е доставена.


                    На мен ми се е случвало следното - един от артулите в комплекта беше дефектен. Един мейл със снимка и описание реши проблема - и не съм си плащал допълнително. Изпратиха ми цял нов комплект, въпреки че дефектното нещо се продава и по отделно.

                    С отлед на темата - сетих се нещо което е добре да се знае. Тези сайтове вървят със своите недостатъци също така:

                    Имайте предвид че ако случайно решите да си отмените поръчката (преди да е изпратена)- обработката им трае 5-7 дни и междувременно това което сте си поръчали (и после отменили като поръчка) може да ви бъде изпратено наместо да си получите парите. Ако го нямат в наличност - връщат парите в Pay Pal сметката ви.

                    Не е болка за умиране - просто помислете дали наистина това е стоката която искате, преди да я платите за да избегнете излишни главоболия.

                    Коментар


                    • #11
                      До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                      Ето ви още един сайт http://www.lightinthebox.com/
                      За съжаление все още не съм поръчвал от там и не знам дали идват нещата , но има много интересни неща.

                      Коментар


                      • #12
                        До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                        Само да информирам че си получих доставката от focalprice - време за доставка - 15 дни (до Канада). Така че и този сайт е проверен донякъдел

                        Коментар


                        • #13
                          До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                          http://www.monoprice.com/home/index.asp - специализиран за кабели, накрайници и пр.

                          Коментар


                          • #14
                            До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                            Нов китайски сайт за електоника с безплатна доставка за целия свят

                            Може да ви е от полза - всякакви електронни джаджи на едро и на дребно, включително телефони.
                            http://www.chinabuye.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай

                              Първоначално публикуван от rmihalev Преглед на мнение
                              Ето ви още един сайт http://www.lightinthebox.com/
                              За съжаление все още не съм поръчвал от там и не знам дали идват нещата , но има много интересни неща.
                              Поръчах си една камерка за задно виждане от този сайт и дойде с малко закъснение от около ... 2 месеца - поръчката беше около Коледа , че може и за това да се забави доставката.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X