Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Болтове и гайки за гуми на добри цени

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Болтове и гайки за гуми на добри цени

    Понеже смятам да слагам на тераното джанти от паджеро, а те са с едни по-други гайки, и се оказа че щпилките на тераното са с различна стъпка - 1.25 вместо 1.5, та се наложи да си търся съответните гайки със стъпка като за мен.

    Тук ми съобщиха цена от 6лв, за бройка, която цена никак не ми хареса, и както винаги започнах ровичкането. Попаднах на ето това:
    http://stores.ebay.com/DP-accessories

    А конкретно мойте гайки са тия:
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/30-TO...Q5fAccessories

    или, 30 гайки на цена от 45 долара + 13 долара шипинг. Или цена в левове по днешен курс около 2.55лв за брой, което е доста по-понисима цена, над 2 пъти по-ниска от тукашната.

    В същия сайт има и заключващи болтове и други благинки.

    За заключващи, поради астрономическата цена и почти невъзможното намиране на гайки от тоя тип и с тая стъпка, ще използвам такива с конично легло, като ще се направи преходна втулка. Спрях се на ето тези:
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mc-Ga...item3efa86f9b3

    Като за подобни тук отново чух интересни цени.

    Надявам се да съм бил полезен някому.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    ....или, 30 гайки на цена ...
    4 гуми х 6 гайки = 24 гайки..
    една-две за резервната

    ако слагаш секретна гайка
    4 гуми х 5 гайки = 20 гайки..

    останалите до 30 какво ще ги правиш?

    Коментар


    • #3
      До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

      Предполагам че ще взема 24 или 25.

      4 гуми по 5=20 + 3 за резервната = 23. Ще имам една или 2 резервни. Всичко се случва.

      Просто трийсетте излизат най-евтино като цена за бройка. За това дадох и линка точно към тях.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

        Пита ли тези за цени?

        http://www.etebg.com/autospares/index.html
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

          Утре ще ги питам. Току виж ме изненадали.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

            Питах ги. 3.50лв бройката. Продават и на дребно и пращат с куриер. Далеч по-добра цена от 6-те лева, дето ми съобщиха от друга известна фирма, продаваща такива.

            Обаче поръчах ония от САЩ, понеже не са ми спешни, а са и по-евтини. Във всеки случай - благодаря за линка. Сигурно ще е полезен и за други.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Утре ще ги питам. Току виж ме изненадали.
              Звънях днес на фирмата от линка.
              Изненадаха ме!
              Обещават доста бързо изпълнение, но цената о-оооо цената!!!
              Благодаря за споделената информация.
              Успех
              Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
              Димитър Димов +ЧЧ7784854894

              Коментар


              • #8
                До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

                Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
                Звънях днес на фирмата от линка.
                Изненадаха ме!
                Обещават доста бързо изпълнение, но цената о-оооо цената!!!
                Благодаря за споделената информация.
                Успех
                Ми сподели за какво си питал, и каква е цената, та и други да знаят.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

                  Разговарях е много културна женица.Беше доста услужлива да провери в каталози / поне така каза/, направи ми впечатление, задаваше доста насочени въпроси.
                  Търсих информация за възможност да ми изработят фланци за Ленд Ровър Дискавъри.
                  Според жената моите фланци трябва да се изработят от "голяма заготовка"/каквото и да означава това/ задължително с набити шпилки и цената на един стоманен фланец прогнозно ще е около 170-190 лева.
                  Като срок за изпълнение предположи, че ще станат за 2-3 дни като остава уговорката ако имат много работа да забавят с ден.
                  плащането за частни лица 100 процентово авансово.Готоват апродукция изпращат по куриер.
                  Успех
                  Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
                  Димитър Димов +ЧЧ7784854894

                  Коментар


                  • #10
                    До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

                    Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
                    Разговарях е много културна женица.Беше доста услужлива да провери в каталози / поне така каза/, направи ми впечатление, задаваше доста насочени въпроси.
                    Да, и на мен това ми направи добро впечатление. Усещаш че насреща си имаш човек, дето е наясно за какво става въпрос, и е в състояние да прецени какво точно ти трябва, дори и да не можеш да обясниш съвсем добре.

                    До колкото разбирам явно си имат и достатъчно работа, което е добре. Дай боже да има повече такива.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

                      Женицата освен ,че е културна е и доста технически грамотна
                      цена на едро за барабанни болтове за НИСАН 2лв бр.
                      а ето и тел.на техен човек в София0888550779
                      Последно редактирано от the_trident; 04-12-09, 18:59.
                      ПАВКО
                      0888802068

                      Коментар


                      • #12
                        До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Пита ли тези за цени?

                        http://www.etebg.com/autospares/index.html
                        Преди година си смених моите БРОНЗОВИ гайки със стоманени от тази фирма. Проблеми с доставката и качеството няма.
                        [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

                          Липсват ми няколко гайки и искам да си поръчам от въпросната фирма.
                          Какво трябва да обясна за да бъда разбран?
                          Става въпрос за оригиналните гайки за Паджеро, с шайба прикрепена към тях.
                          Благодаря.
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • #14
                            До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

                            Sparky, ако имаш излишни Паджерови гайки, мога да те освободя от няколко срещу съответната им цена.
                            VARADERO SD2

                            Коментар


                            • #15
                              До: Болтове и гайки за гуми на добри цени

                              Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                              Sparky, ако имаш излишни Паджерови гайки, мога да те освободя от няколко срещу съответната им цена.
                              Нямам. Те за мицубиши са със стъпка 1.5, а на нисан с 1.25, така че не ми вършеха работа. Трябва да обясниш че не са конусни, ами са с плоско легло с шайба. Мисля че в техния каталог са с номер 58. Пише че са за Toyota Yaris, ама явно има някаква грешка.

                              Във всеки случай, свали си размерите на твойте и ги дай на жената, като говорите по телефона. Ще те разбере, стига са можеш поне малко да обясниш. Резбата е ясна - M12x1.5. Диаметър на шийката - около 18.5мм, диаметър на шайбата - 30мм, а дължина от долната част на шайбата до дъното - 12мм. Спомени и че предполагаш че са с номер 58, и после и дай размерите. Ще останеш приятно изненадан как те разбира от половин дума. Кажи и че са за оригиналните алуминиеви джанти на Pajero.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X