Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за водоструйка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за водоструйка

    Колеги дайте отзиви за водоструйки,кой как си мие колата,доволен ли е от измиването,повреждала ли се е,препарати,които използвате!?Аз съм се замислил за БОШ АКУАТАК 100/1500W,350л/час,100 бар,6 кг,цена-179лв на промоция/като естествено това е хоби вариант,няма да отваряме автомивка!
    Прикачени файлове
    0887/400121 Антон Донев

  • #2
    До: Мнение за водоструйка

    тази на киров ли я гледа ? ако е така същата я купих от там /но я ползвам за други работи /много съм доволен
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #3
      До: Мнение за водоструйка

      Да ,точно там!
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • #4
        До: Мнение за водоструйка

        И аз съм взел да се замислям за водоструика, че то не се издържа с тези кожудерски авто-мивки мисля да се сдобия някакъв хоби вариант на блекен-декер или керхер. А точно такъв бош има един прятел, доволен е от нея но за 3-4 години ползване оказа няколко дефекта, първо се прецака пистолета а сега като се включи е взела да и искачат маркучите за водата но работи безотказно.
        Последно редактирано от Kelevski; 26-11-09, 17:56.
        Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

        Коментар


        • #5
          До: Мнение за водоструйка

          179лв са си 15автомивки по три на месец си е 5месеца .3-4години щом е издържала значи си заслужава от всякаде
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • #6
            До: Мнение за водоструйка

            Аз също съм много доволен от този модел водоструйка имам такава от две години и работи перфектно.Между другото този модел е с метална помпа за разлика от другите марки и модели от този клас.
            Последно редактирано от min4o; 26-11-09, 19:10.

            Коментар


            • #7
              До: Мнение за водоструйка

              Попроучил съм нещата,естествено ,че Керхера е Мерцедеса,но за тези пари получаваш "китаерхер" -дърво/разбрах,че евтините им давали много дефекти/,то не ,че Боша и той не е китайски,ама като,че ли за хоби/градински/клас и за тези пари
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • #8
                До: Мнение за водоструйка

                Аз съм с керхер най-евтиния вариант 150лв. от технополис, много компактна, от няколко месеца няма ядове. Само дето ми пада боята ако бия много от близо, но без нея няма как да свалям калта от джипа всяка седмица.. а калта е навсякъде и по много
                :)

                Коментар


                • #9
                  До: Мнение за водоструйка

                  Тя от много близо и пръсти реже,не на шега!!!Зависи налягането какво е.100 бара не са шега работа,да не говорим,че има и по 500,че сигурно и нагоре!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мнение за водоструйка

                    Аз имам Бош,и даде дефект на пистолета,дръжката заяждаше нещо,смени се гаранционен,но моята е професионална,за тези хоби версията съм чувал че били платмасови и гаранцията отпадала при натоварване и ако изгори нещо по нея,защото как ще докажеш на сервиза че не си я натоварвал?и аз се бях насочил към нея,но ако са три коли една след друга какво правим?при нас имаме автопарк и проблем с миенето не съм имал.
                    Има една поговорка,нищо не си дал,нищо не си взел,всеки сам си преценява
                    П.с моята е от следващите модели,с колелцата,преди година някъде около 600 лв струваше.

                    Поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мнение за водоструйка

                      А бе и аз се колебая дали да не е по-сериозен вариант,че и ние имаме и коли и камиони/не тирове/, а и като се замисля може и по машините да се мие,пода на цеха и т.н.,а бе много полезно нещо си е!Но пък никой не е казал,че трябва да се измие всичко наведнъж,то мисля,че си пишеше на колко работа,колко трябва да почива .
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мнение за водоструйка

                        тази я копувах лятото и мисля че се водеше профи дадоха ми две години гаранция,следващите три модела кото че ли бяха под 300лв
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мнение за водоструйка

                          Имате ли представа при доста варовита вода, дали много бързо ще замине водосруйката дори и малко по-скъп вариант да е ?
                          Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                          Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мнение за водоструйка

                            А бе то се монтира филтър преди нея за по-едрите частици,отделно може да се монтира омекотител,ама тя става една!Ако решиш да вземаш,мога да ти дам координати на фирми,които се занимават с обработка на води.
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мнение за водоструйка

                              Абе омекотител уж имаме, но нещо... му нямам много вяра
                              Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                              Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X