Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за водоструйка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнение за водоструйка

    Ползвах Керхер, Бош, Лавор. Всичките хоби серии за 200 - 300 - 400 лева. Караха от 6 месец до година. Взех Щил за малко под 600 лева. Вече 4 години кара. Всеки уикенд мие 4-5 ендуро мотора без почивка и събота и неделя.
    Идва с 3 вида дюзи, много дълъг маркуч и контейнер за препарат.
    Метална карантия.
    Силно препоръчвам.

    Коментар


    • От: Мнение за водоструйка

      Има ли самостоятелно засмукване на водата?
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Мнение за водоструйка

        Не съм сигурен. Ще проверя и ще пиша. Но незнам дали ще е удачно. Около 500 литра на час потребява.

        Коментар


        • От: Мнение за водоструйка

          Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
          Не съм сигурен. Ще проверя и ще пиша. Но незнам дали ще е удачно. Около 500 литра на час потребява.
          О, нашата рекичка си е с достатъчен дебит.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • Здравейте.
            Препоръчайте водоструйка до 200 лв, което е най-малкото зло .
            Не мога да дам 500-600 лв.
            До колкото се ориентирах трябва да търся такава с метална помпа и голяма гаранция.
            Приятел наскоро купи от Лидъл за 210 лв, мисля че е на Parkside.
            Поздрави!

            Коментар


            • Първоначално публикуван от skurtov Преглед на мнение
              Здравейте.
              Препоръчайте водоструйка до 200 лв, което е най-малкото зло .
              Не мога да дам 500-600 лв.
              До колкото се ориентирах трябва да търся такава с метална помпа и голяма гаранция.
              Приятел наскоро купи от Лидъл за 210 лв, мисля че е на Parkside.
              Поздрави!
              Не разбирам от водоструйки и техните налягания , но тази от Лидъл ми се вижда слаба . Ползвах някаква на Керхер ( цена и клас не знам ) , ами може да ти свали кожата буквално...
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • Е то е ясно, че Керхер имат и много добри водоструйки, но и бюджета ми е ограничен.
                Аз не търся много сила, то е ясно и че за тези пари няма да намеря де.
                Иска ми се да взема най-читавото за тези пари, защото както виждам има разлика.
                Едни са с метална помпа, други с пластмасова и т.н.
                Какво мислите за тази - https://www.emag.bg/vodostrujka-nilf.../pd/D1WMD2BBM/

                Коментар


                • В тоя бюджет май лидълските бяха по-по-най.
                  За най-скъпите имам предвид , по 200 и нещо лева май бяха , ако не ме лъже паметта .
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от skurtov Преглед на мнение
                    Здравейте.
                    Препоръчайте водоструйка до 200 лв, което е най-малкото зло .
                    Не мога да дам 500-600 лв.
                    До колкото се ориентирах трябва да търся такава с метална помпа и голяма гаранция.
                    Приятел наскоро купи от Лидъл за 210 лв, мисля че е на Parkside.
                    Поздрави!
                    Ползвам тази:https://www.onlinemashini.bg/elektri...-bar-13-kw/850
                    от 2015 г. до сега никакви проблеми не ми е създавала.
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • Аз ползвам Parkside за 235лева ползвам я през ден за тези пари е супер. Дължината на маркуча за високото налягане е много важна 10метра е на Parkside при 3-4 метра на керхера. Оставям я в единия ъгъл на колата и мия докато керхера го местех по четири пъти докато мия. В комплекта има пено генератор а при керхера се продава отделно. Три години е гаранцията на Parkside при две на керхера. Решението си е твое

                      Коментар


                      • Това с металната помпа хич да не ви е критерий. Като е с пластмасови карантии все тая. А и всичко е сметнато да изкара Х часа. Като не е помпата, ще е корпуса или нещо друго. Имам един Керхер от 100 лв. на 10 години. Преди 2-3 спука корпуса на помпата. 70 лв. струва, ползвам си я така, но не ми трябва толкова често. Разликата със следващия модел на Керхер са колелцата и по-дългия кабел и маркуч. Толкова. За двойни и горница пари. Мил съм и с двете. От Парксайда тук имаше добри отзиви.
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • Благодаря ви!
                          За Макита и аз чувам добри отзиви, но е малко салбичка за тази цена.
                          Лидълската много ми харесва, защото там гаранцията е наистина гаранция, но пък е по-скъпа според моите виждания, та ще видим какво ще реша.

                          Коментар


                          • Тая Макита едва ли се различава от всичко до 150 лв., просто щото е Макита е 200. Изглежда доста малка. Нилфиск по принцип е добра марка, но това също е към хоби серии вероятно. Доста дистрибутори на Керхер не се занимават изобщо с хоби серията(жълтите), то си е китайско и само марката му е Керхер.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • Ползвам от десетина години Керхер. Не ми е създавала ядове, но определено е слаба. Миене на дебел слой кал от шаси на джип си е предизвикателство. Прееба и се въртящата се дюза, а тя вършеше най-добра работа. Пробвах лидълската на Ясен и мога да кажа, че определено е по-добра във всяко отношение. Колко е трайна е рано да се каже.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • Аз имам тази Макита , даже бях писал за нея тук , че ми се струва слабичка . Имах старата лидълска , която умря веднъж в гаранционния срок и ми я смениха, след края на гаранцията пак умря . Взех макитата , после обаче видях в плод и зеленчука , тази новата, която може да смуче от бидон с вода , взех си нея и съм по-доволен . За сега работи , ще видим до кога .
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X