Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за водоструйка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Мнение за водоструйка

    Не вярвам скоро да си я купувал защото уж и аз ги следях но ми писна.35-13+ е Боша - над 300кинта го взех и за сега е добре.Подържа чисти 2 коли 2 мотора килими и пътеки N-на брой.

    Коментар


    • #92
      От: Мнение за водоструйка

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Дано не е акватек 100.
      Аз изпуснах две лидълски промоции и на третата си направих аларма и бях първи в магазина.
      Моята е такава .От една година не работи,сменях и веднъж четки.От Киров не намерих ,казаха ,че не предлагат резервни части.Сложих от някаква прахосмукачка.Работи известно време и пак спря и от тогава не съм я отварял.
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • #93
        От: Мнение за водоструйка

        Аз втора година съм с Нилфиск.Произвеждат се в Дания.Тук ги продават в магазините на Керхер.Оказа се ,че е доста сериозна марка,просто при нас не са популярни.Сравнена със същия клас машина на Керхер,тази има по-голям дебит,по-голямо налягане,и е с метална помпа.Доволен съм много.
        0884 987 137
        В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

        Коментар


        • #94
          От: Мнение за водоструйка

          За тия нилфиск чувам още преди 5 г.добри неща Пак отбелязвам че при кирхер данък марка е голям процент.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #95
            От: Мнение за водоструйка

            Някой да има представа дали лидълските водоструйки могат да засмукват сами вода? Знам, че по-добрия вариант е маркуч от водопровода, но пред блока няма как да стане.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #96
              От: Мнение за водоструйка

              На някой да му се намира пистолет за :
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PW1300TD.jpg
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5703088

              Коментар


              • #97
                От: Мнение за водоструйка

                Първоначално публикуван от zemooo99 Преглед на мнение
                Аз втора година съм с Нилфиск.Произвеждат се в Дания.Тук ги продават в магазините на Керхер.Оказа се ,че е доста сериозна марка,просто при нас не са популярни.Сравнена със същия клас машина на Керхер,тази има по-голям дебит,по-голямо налягане,и е с метална помпа.Доволен съм много.

                За сравнение. В същия ценови клас NILFIKSK-C мощност 1,7kw е с налягане 120бара. KARCHER-K4 RWB мощност 1,8kw налягане 130бара...това на MAX.
                Последно редактирано от Vankala; 18-02-16, 09:51.
                jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                Коментар


                • #98
                  От: Мнение за водоструйка

                  При мен от замръзване на скил от евтините се строши наклоненото колело, което натиска буталата. Въртях се чудих се и първо реших да пробвам да го заваря, при нагряване с горелката да изгори маслото то се стопи , явно е било от цам . После реших, че можа да си го направя от желязо на струга, като мерих наклона на колелото усетих, че буталата имат доста повече ход и реших да пусна по-голям наклон на колелото. В резултат водоструйката стана доста по мощна и пистолета започна да рита, но при малко повече работа изключва термозащитата на мотора. Мисля си за пистолет с по-голяма дюза от по голям модел .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • #99
                    От: Мнение за водоструйка

                    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                    Мисля си за пистолет с по-голяма дюза от по голям модел .
                    Три години ползвах евтин KERCHER с по слабо налягане.Всичко друго правеше но да смъкне калта на тракторите ми не можеше,идваше слабичка и за това взех К-4 с VARIO-ROWER струйник тип метла и 130б налягане.Сега нещата са коренно различни.Един път можеш да си регулираш налягането от пистолета (струйника) и още веднъж от това на каква дистанция държиш пистолета. Като искаш вземи си,има ги в наличност-76лв,стават за К3 и К4.
                    Прикачени файлове
                    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                    Коментар


                    • От: Мнение за водоструйка

                      Мойта си е фабрично с такъв накрайник,мисля че стигаше до 160 бара,дебита 420 литра май беше...или 380 може би.....забравил съм,но ако реша,и гумите мога да нарежа.Краси ,ако измислиш как да вдигнеш дебита,ефекта ще е поразителен,не ти трябва да вдигаш налягането.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Мнение за водоструйка

                        Аз съм го вдигнал, но големия дебит през същата дупка вдига налягането, което тормози мотора. Сега съм с пистолет райдър, не знам дали накрайниците стават от керхер .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Мнение за водоструйка

                          Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
                          На някой да му се намира пистолет за :
                          [ATTACH=CONFIG]852455[/ATTACH]
                          Забравих да напиша, че ще си го платя!

                          Коментар


                          • От: Мнение за водоструйка

                            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                            Сега съм с пистолет райдър, не знам дали накрайниците стават от керхер .
                            Не мисля че са стандартни,пък може и да станат..знаеш ли
                            jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                            Коментар


                            • От: Мнение за водоструйка

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              Аз съм го вдигнал, но големия дебит през същата дупка вдига налягането, което тормози мотора. Сега съм с пистолет райдър, не знам дали накрайниците стават от керхер .
                              Може да пробваме
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Мнение за водоструйка

                                Първоначално публикуван от ПОПЕТО Преглед на мнение
                                За сравнение. В същия ценови клас NILFIKSK-C мощност 1,7kw е с налягане 120бара. KARCHER-K4 RWB мощност 1,8kw налягане 130бара...това на MAX.
                                Да, обаче фиска дава 100 литра повече.
                                0884 987 137
                                В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X