Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за водоструйка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Мнение за водоструйка

    здравей ,какво стана изпробва ли я вече?
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #32
      До: Мнение за водоструйка

      Днес я пробвах надвечер за първи път.Наистина в един момент засмука въздух/усеща се по звука на помпата/ и веднага я спрях.Може би маркуча се беше прегънал/входящият/.Иначе обезвъздушаването е както го е описал Кольо.Като цяло съм доволен,макар,че не съм имал друга и нямам база за сравнение и от един път не може да се прецени обективно!Иначе тези 100бара са ми малко съмнителни/макар ,че това е макс.налягане,а номинално 80бара/,ама пак казвам-нямам база за сравнение!
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • #33
        До: Мнение за водоструйка

        Антоне ,да ти кажа и и аз за какво я използвам.изпитвам тръбопроводи с нея.последно надух тръбопропровод с дължина около 1 км и диаметър ф355 на 13 бара за по малко от 30 мин.което си е рекорд,защото с оригинална/за проби/ на REMS не успях затова твърдя че е яка машина
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #34
          До: Мнение за водоструйка

          Не казвам,че е лоша,просто очаквах да реже ламарина
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • #35
            До: Мнение за водоструйка

            колеги тьрся пистолет за водоструика някои ако има да предлга
            КАРАКУША МОТО

            Коментар


            • #36
              До: Мнение за водоструйка

              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              Не казвам,че е лоша,просто очаквах да реже ламарина
              Ъъъъ... НЕ ти препоръчвам да си пъхаш ръката на какпковия накрайник (ако имаш такъв де), боли много! Иначе ако иаш някъде напукана боя или кит, пробвай, да видиш как изчезва
              Майтапа настрана, все пак идеята е да не можеш да си отрежеш ръката. Което не пречи да си изкъртиш радиатора, ако го "струйнеш" неправилно.

              П.П. Аз май на моята и е... мамата. Настъпах я със задната гума малко и нещо изпращя. Още не съм се престрашил да видя какво точно
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #37
                До: Мнение за водоструйка

                Днес и аз си купих водоструйка.
                Жълта, което значи Керхер...



                Малко слаба ми се вижда, за да измие хубаво, без следи калта от стъклата(щото там си личи най-много) трябва да задържа на едно място. Но за 150 лв-толкова. Определено върши работа, ето как изглеждаше витарата преди банята:





                И след:





                Сега е толкова чиста, че чак ме хваща срам
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  До: Мнение за водоструйка

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Днес и аз си купих ...
                  Честита ти придобивка
                  Хич не е толкова слаба, същата е като мята, като гледам снимката. Ако имаш съмнения, сложи капковия накрайник и пръсни отблизо по напукания кит Ама по-добре недей. Ако искаш да е съвсем чисто, без губа няма да мине.
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Мнение за водоструйка

                    Имам идея да присадя помпата от водоструйка към двигателя на джипа (можеш да го измиеш винаги и навсякъде ). Някой знае ли , дали на входа й трябва налягане, или може да смуче от кофа ? На някой ако му се намира водоструйка с изгорял двигател да не я изхвърля .

                    Коментар


                    • #40
                      До: Мнение за водоструйка

                      Имам една водоструика която мисля че работи, но няма накраиници взета е от Германия ще е дам тънко.Ако решиш пиши на лични или на 0878907541///0885907540- Тома
                      Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Мнение за водоструйка

                        Първоначално публикуван от plamkata Преглед на мнение
                        Имам идея да присадя помпата от водоструйка към двигателя на джипа (можеш да го измиеш винаги и навсякъде ). Някой знае ли , дали на входа й трябва налягане, или може да смуче от кофа ? На някой ако му се намира водоструйка с изгорял двигател да не я изхвърля .
                        Струйки разни, тия дето се продават масово по магазините искат поне някакво налягане. Не разбрах с какво ще я задвижваш помпата - нейното моторче не съм го мерил, ама сигурно прави 2-3хиляди оборота?
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • #42
                          До: Мнение за водоструйка

                          Идеята ми е двигателя да задвижва в зависимост от нуждата, компресор с дебит достатъчен за гайковерт ,помпа за водоструйка , генератор за 220 волта или нещо друго .Най-вероятно с външен монтаж за по лесно а и ще се ползват в стационарно положение на джипа

                          Коментар


                          • #43
                            До: Мнение за водоструйка

                            Имам изправно моторче с лагерите и плунжерите на Керхер (от около 130 лв.). Ползвам я от около 2 години и то никак не интензивно, но клапаните сдадоха багажа.
                            Измислено е така, че плунжерите се движат в пластмасов корпус. Вярно, че на мен клапаните ми се повредиха, но ако не бяха те, едва ли щеше да кара още много. Мога да кача и снимки утре-другиден и ако някой реши, че ще му свърши работа, да се обади.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Мнение за водоструйка

                              Темата за водоструйка ме заинтригува и мен след като за пореден път я закарах на ремонт .КУПИХ си преди около 2 години въпросната водоструйка на БОШ от бриколаж.СЛЕД година ВЯРНА служба ИЗГОРЯ мотора Смениха го ГАРАНЦИОННО след 3 месеца пак ИЗГОРЯ .ГАРАНЦИОННО ми Дадоха ЧИСТО НОВА И сега ПАК ПОВРЕДА Не иска да изклиучва от спусъка на пистолета И ПАК СЕРВИЗ. БОШ ПОВЕЧЕ НЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ .НА КОЛЕГИТЕ ИМ ПОЖЕЛАВаМ КЪСМЕТ

                              Коментар


                              • #45
                                До: Мнение за водоструйка

                                Моята засега работи,но я усещам ,че понякога засмуква въздух и веднага я спирам.Добре би било да има някъкъв буферен съд и филтър.
                                Между другото как стои въпроса с връщането на парите ,което рекламират?
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X