Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    Ехааа, супер е станало, Ванко си е жив австралиец като гледам.
    Тая рекламна кампания да би да е за да ожените момчето, а Чечи???

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      А той е пътник вече, почти са го излъгали........
      Ама колкото и да си приличат наш Ванко си е по убав, пък и прасетата някак си са по симпатични от тея слонове

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки


        Абе наш Ванко си е по-убафф. Диванета , таз неделя съм на линия. Кой баир ще хващаме.
        Последно редактирано от 4ef4o; 06-11-12, 07:07.
        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          Еи Жоро пак заработи някоя друга бира еи така от нищото. Там на снимката с момчето дето е, даже и те си приличат хаха.

          4ef4o баирите вече може с почти 100% успеваемост да ги отгатваме кой ще са. Всяка седмица едни и същи. Само дето в каменното дере е настъпил апокалипсис скоро и половината гора е вътре в дерето вече. Искахме дървета да прескачаме, сега вече имаме в изобилие.
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            Абе Ванко,абе ти си бил гоЕм ПИЧ бе !!! Мауеее !!!

            А за деренцата да си кажа чесно си бяха доста весели.В едното всъщност в най-хлъзгавото влязох с такъв ентусиазъм че не можах да разбера как легнах във водата.
            Както бях легнал се опитах да стана и в момента на ставането пък седнах по гъз.Всичкото това се развиваше в локва дълбока 20см.Весела работа.обаче жалко че никой не можа да ме снима.

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
              Весела работа.обаче жалко че никой не можа да ме снима.
              Аз може тебе да не съм те снимал, ама на тая локвичка съм снимал нашия Бате Миро та горе долу ми е ясна картинката ......

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                Иване(варненския), вие когато излизате, аз разбирам после. Не се и натискам много. На Монката съм обещал едни разходки, а той вас ще ви светне после...
                абе неви ли е идвало на ум да видите местните ловни полета поне на мапса. 340 м денивелация и в Габрово има, ама има и тук.
                Живот и здраве за догодина пак ще има изненадани. Само дано да не си на море.
                На туй дето му викаме Полигона, кой караше там преди май тази година. Никой!
                тъй, че дъртото си е дърто!
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  А за дъртото и опитното я знам тая работа. Догодина като гледам до Юли месец се очертава да съм си тука, гледам държавни изпитчета разни имам.
                  А ние в деренцата си се кефим и си правим и там карането. Около Климентово има едно дето напоследък искам там да идем пак. Има снимки по напред в темата от там на едни високи прагове каменни.
                  А за трасенцето няма какво да се лъжем, ако не беше ти и състезанието което направихте, нямаше да ни доиде и на акъла даже да караме там сигурно.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    Дерета да искаме, между ТВ-кулата и Каменар целия склон към града е в дерета. Трябва да ги "картографираме" . И около Аязмото дето преди се събирахме, има едно две интересни дето все се каня да ги обходя.
                    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      В неделя след състезанието покарахме малко заедно с групата от Шумен...
                      То Шумен ще излезе голям град бее, както те казаха "Варна било пристанището на Шумен"

                      Голям Арман голяма рабта ейй...като е лигаво е много забавано...


                      Тука си намерихме някаква заигравка и започнаха излагациите


                      Първо всички започнаха да се качват нагоре....












                      После започнаха да слизат надолу..














                      Тук малко объркахме пътя и трябваше да се върнем нагоре....въпреки че надолу по ми беше добре ама....








                      Имахме си и публика даже...


                      Чудехме се дали тази гъба е отровна...


                      Ама Весо си хапна и нищо не му стана ...












                      Ванко - танца на радостта...


                      Коментар


                      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                        Пойграли сте си малко

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          Много готини снимки, екстра сте си покарали !!!

                          " .... и трябваше да се върнем нагоре....въпреки че надолу по ми беше добре ама.... "
                          Това ми напомня как и аз веднъж обърках пътя и слязох в едно дере ! Чак не искам да си спомням какъв го ядох...голям !! Нямаше и помощ от приятел и 50 метра за час и половина
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            Много добра,и добре подготвена е варненската група , гледах клипчетата , на всяко критично място има човек за да помага ако се наложи. При нас се набляга повече на сейра и скритата камера. Тази година ходих няколко пъти до Варна , но все без мотор. През новата година,живот и здраве, се надявам да си взема и мотора , та да ме разведете по варненските пътеки.
                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                                Много добра,и добре подготвена е варненската група , гледах клипчетата , на всяко критично място има човек за да помага ако се наложи...
                                Потвърждавам - така е! Удоволствие е да се кара с варненци!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X