Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте на всички (VW Touareg V10 TDI)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Айде звънкай като дойдеш
    ще се покефиме, ама то няма много кал там, аз днес с голфа подскачах ама не успях да кача един от баирите

    П.С. ако ще е до 18:00 ч.
    no signature no problems

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от tutin

      Tova mi zvuchi dobre
      Айде tutin !!! ... ПЕТ ЧАСА на Въртележката fanatic ни чака

      аз имам една среща и ще гледам да приключа по-ранко .... (дано успея, не обещавам на 100%)

      Коментар


      • #33
        няма грижи и утре е ден, жалко че фронтерата е в бокса ще трябва да тормозя голфето
        no signature no problems

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от Slick
          Първоначално публикуван от tutin

          Tova mi zvuchi dobre
          Айде tutin !!! ... ПЕТ ЧАСА на Въртележката fanatic ни чака

          аз имам една среща и ще гледам да приключа по-ранко .... (дано успея, не обещавам на 100%)
          Стига, брутално се навивам така. Не мога да дойда, не съм в БГ в момента. За това не мога да дойда и в неделя.. чак или неделя вечерта или понощите се връщам. Иначе това ми изглежда супер като начало, ще е добър fun на пистата там !

          Айде понеделник вечер ?
          VW Touareg V10, 5000cc

          Коментар


          • #35
            ОК няма грижи аз тук работя, пък и знаете къде е само малко ще ни псуват ендуристите ама така или иначе тая писта отдавна не се стопанисва и подържа и е яко буренясала и изорана така че няма проблем. Кой когато иска тогава да ходи
            no signature no problems

            Коментар


            • #36
              АЗ
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #37
                Добре дошъл във форума.
                Имаш истински всъдеход. Един от наи-проходимите произвеждани някога. За заводски джипове говоря.
                От теб зависи дали ще затвърдиш мнението на сладурите за Туарега или ще го представиш в истинската му светлина.
                Спомням си първите мнение когато бях като теб преди една година. Дали защото Куадра беше отъпкал пътя или защото направо тръгнах на разходки ама думата паркетник липсваше. Обаче вчера се зачетох в мненията за Гранд Чероки от преди две години. Много интересно

                Коментар


                • #38
                  Уважаеми kinex,

                  Тук мисля сме се събрали достатъчно разумни и знаещи хора и е някак си не колегиално да се опитвате да "надъхвате" някой за неща които трябва отдавна да са ви станали ясни.

                  Щом като сте прочели миналите постове по повод на вашата машина и нещо не сте съгласни моля да си припомните че предложих да организирам лично една "разходка" на която ще осигуря и водач и екип за заснемане. Добре сте дошъл когато желаете да направите демонстрация а за водач ще избера абсолютно стандартна, най-обикновена "джипка". И след това ще пуснем филмчето тук да показваме как с вашия автомобил "размазвате" един стандартен УАЗ, НИСАН y260 или Тойота 70...

                  Уважението към събеседника изисква и да не му се подлага динена кора...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от kinex
                    За заводски джипове говоря.
                    Ми те не бяха ли всичките заводски
                    sigpic УАЗ-452

                    Коментар


                    • #40
                      Kinex, tova ti li si v avatara ti ? Lele kak e hapnal vodata, brez radiatora.. vodno udarche ?
                      VW Touareg V10, 5000cc

                      Коментар


                      • #41
                        не е той, но нищо не му става на джипа имаше го някъде из форума на филмче минава си като пич
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                          Уважаеми kinex,

                          Тук мисля сме се събрали достатъчно разумни и знаещи хора и е някак си не колегиално да се опитвате да "надъхвате" някой за неща които трябва отдавна да са ви станали ясни.

                          Щом като сте прочели миналите постове по повод на вашата машина и нещо не сте съгласни моля да си припомните че предложих да организирам лично една "разходка" на която ще осигуря и водач и екип за заснемане. Добре сте дошъл когато желаете да направите демонстрация а за водач ще избера абсолютно стандартна, най-обикновена "джипка". И след това ще пуснем филмчето тук да показваме как с вашия автомобил "размазвате" един стандартен УАЗ, НИСАН y260 или Тойота 70...

                          Уважението към събеседника изисква и да не му се подлага динена кора...

                          Няма нужда от такива офицялности.
                          Точно защото нещата отдавна са ми ясни за това го надъхвам. От време на време пиша по някое мнение еи така за баланс че някак субективно ми се струва за някои джипки да се говори само за качествата им а за други щото са лъскави само за недостатъците. Нещата са много комплексни.
                          За разходката ставаше въпрос за РеинджРовър Спорт. За съжаление не можах да го подсигоря. Човека каза да не го занимавам с глупости.
                          Аз със Гранда нямам намерение да размазвам никои. Нямам нужда да се доказвам. Нямам нужда и от покана за разходка. Всяка седмица карам с изброените модели и стандартни и тунинговани.
                          Това за динената кора не го разбрах. Мисля че показвам уважение към всяко мнение дори и да е различно от моето.

                          Коментар


                          • #43
                            Ужас. Аз имам леко страх от водни удари , предната ми кола беше (и все още е - продава се) Peugeot 607, нагазих в едни води след поредния дъжд в София и.. няма такъв основен ремонт за 5000 лв. Това беше момента, в които просто финално реших че трябва да се кача на нещо високо и дупките/локвите вече да не са фактор.

                            Но въпреки всичко, на този джип там да не му е изкаран въздушнuя filter/тръба някъде на високо, това там на картинката ми се струва бая дълбочко.. направо си е подводнило двигателя.
                            VW Touareg V10, 5000cc

                            Коментар


                            • #44
                              Първоначално публикуван от kinex
                              Това за динената кора не го разбрах. Мисля че показвам уважение към всяко мнение дори и да е различно от моето.
                              Не разбрах в какво точно се изразява уважението. Нито в обръщението "сладури" (аз съм един от тях) Нито във факта че се опитвате да убеждавате човек който ясно пише че е новак в откровени лъжи:

                              Имаш истински всъдеход. Един от наи-проходимите произвеждани някога. За заводски джипове говоря.
                              Защото Туарега може да има много предимства и хубави черти но е с МАЛКИ ДА НЕ КАЖА НИКАКВИ ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА ОФРОУД!
                              Точно защото нещата отдавна са ми ясни за това го надъхвам. От време на време пиша по някое мнение еи така за баланс че някак субективно ми се струва за някои джипки да се говори само за качествата им а за други щото са лъскави само за недостатъците. Нещата са много комплексни.
                              За разходката ставаше въпрос за РеинджРовър Спорт. За съжаление не можах да го подсигоря. Човека каза да не го занимавам с глупости.
                              Аз със Гранда нямам намерение да размазвам никои. Нямам нужда да се доказвам. Нямам нужда и от покана за разходка. Всяка седмица карам с изброените модели и стандартни и тунинговани.
                              И за да прекратя порочната практика в този портал да се говорят откровени лъжи ОБЯВЯВАМ СЛЕДНОТО ОТ МОЕ ИМЕ И ОТ ИМЕТО НА МНОГО ХОРА ДО МЕН:

                              ФОЛКСВАГЕН ТУАРЕГ, ПОРШЕ КАЙЕН И ГРАНД ЧЕРОКИ НЯМАТ НИКАКЪВ ШАНС ДОРИ ЗА СРАВНЕНИЕ С КОЯТО И ДА Е МАШИНА ОТ РОДА НА:
                              TOYOTA 70,80, NISSAN Y260, Y60, UAZ, МЕРЦЕДЕС Г, Дефендер, Вранглер и т.н. КОГАТО СТАВА ДУМА ЗА ТЕЖЪК ОФРОУД. ТЕЗИ МАШИНИ СА ПРЕДНАЗНАЧЕНИ ОСНОВНО ЗА ПЪТЯ И ИМАТ СИЛНО ОГРАНИЧЕНИ ВЪЗМОЖНОСТИ ИЗВЪН НЕГО!

                              КОЙТО ТВЪРДИ ЧЕ НЕ СЪМ ПРАВ ЩЕ ТРЯБВА ДА ГО ДОКАЖЕ. АЗ ЛИЧНО ЩЕ ОСИГУРЯ ВОДАЧ, ЕКИП ЗА ЗАСНЕМАНЕ и СЪДИИ. АКО НЕ СЪМ ПРАВ ФИЛМА КАТО ДОКАЗАТЕЛСТВЕН МАТЕРИАЛ ЩЕ БЪДЕ СЛОЖЕН НА ЗАГЛАВНАТА СТРАНИЦА НА ПОРТАЛА ЗАЕДНО С ТОЗИ ТЕКСТ.

                              ОТТУК НАТАТЪК ВСЯКО ПОДОБНО МНЕНИЕ ЩЕ БЪДЕ СЧИТАНО ЗА САМОХВАЛСТВО ОСВЕН АКО НЕ БЪДЕ ДОКАЗАНО. ГОРНОТО Е ВАЛИДНО ЗА ВСЕКИ СОБСТВЕНИК НА ФОЛКСВАГЕН ТУАРЕГ, ПОРШЕ КАЙЕН И ГРАНД ЧЕРОКИ КОЙТО СМЯТА ЧЕ НЕ СЪМ ПРАВ.
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #45
                                Държа да отбележа, Туарег има по-добри офроад показатели от Cayenne. За Ауди Q7 изобщо не говорим дори.

                                Със сигурност не е с проходимостта на танковете, които листваш по-горе, пък и кой би тръгнал да казва че това е N1 и няма друг джип. Но и аз си мисля че hardwore офроyд-ерите малко го подценяват туарега.

                                Все пак има разни форуми тук там из нета, специално за туарегаджии т.н. и там все пак хората разбират от туй унуй и туарега му дават висока оценка. Поне когато се сръвнява със своя клас.

                                То да твърдим че туарег е по-проходим от УАЗ и тайота там не знам кой модел, е като да твърдим, че УАЗ има повече комфорт от Туарег

                                На мен основната ми цел е да запазя комфорта, които имах от лимузината, като всъщото време се освободя от ограниченията на ниската кола и като се порадвам на свобода оффроад в лек вариант. Мисля това може да се постигне, без да трябва да се лишаваме от лукса, но взимайки предвид разбира се реалните възможности на една кола. Не бих качил Туарег на морените както казах, но пък не бих и тръгнал със Нива на море

                                Мисля има някъде посредата баланс и аз ще намеря начин да се забавляваме заедно от време на време, без задължително да трябва да си оставям боята или да катеря еверест на всяка разходка
                                VW Touareg V10, 5000cc

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X