Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за мотоциклети

    Първоначално публикуван от fanfan Преглед на мнение
    Не е точно тъй колега гумата е вече на 1000 км и мисля да изкара до края на лятото докато все още е сухо де, и дати кажа за тез пари(107 лв)по–мека и износоустойчива гума не съм купувал при тва да е с ширина 140.Много съм доволен.
    С кой модел на Голдънтаера караш?
    Аз гледам сега в един сайт два модела и се чудя кой от двата:
    1.GOLDEN TYRE GT333110/90 R19 76.1лв и

    2, GOLDEN TYRE GT232
    120/80 R19 86.19лв

    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • От: Гуми за мотоциклети

      Колеги някой с мнения за хайденау к74 120/90 17?ще я карам на Доминатор само на черно.И също дали този размер или 130/80?

      Коментар


      • Избор на гуми за Хонда crf250r

        помогнете ми при избора на гуми предна и задна каква да взема трябва ми да става за гората и от време на време на асфалт но предимно за гора и като цяло оф-роуд

        Коментар


        • От: Избор на гуми за Хонда crf250r

          Колеги взех си задна Дънлоп Геомакс МХ52,
          но не мога да видя маркер за посока по бордовете.
          Изглежда симетрична и се чудя как да я монтирам, моля за съвет.
          http://vbox7.com/play:84ee5e6e

          Коментар


          • От: Гуми за мотоциклети

            Няма посока, слагай смело.

            Sent from my D5803 using Tapatalk
            YAMAHA WR450F

            Коментар


            • От: Гуми за мотоциклети

              Благодаря, колега.
              http://vbox7.com/play:84ee5e6e

              Коментар


              • От: Гуми за мотоциклети

                Здравейте колеги, в момента не намирам никъде налични гуми MICHELIN M12 XC 140/80-18 или S12 XC. Навсякъде са с много дълъг или неизвестен срок за доставка. Ще съм благодарен ако някой знае от къде да си купя комплект предна и задна. Като за предна съм по навит на МS3 на Michelin. Благодаря предварително на отзовалите се.

                Коментар


                • От: До: Гуми за мотоциклети

                  Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                  Motoz миналата година си партнираха по някакъв начин (детайлите и аз не ги разбрах) с GoldenTyre. Гумите са наистина много добри, с невиждана износоустойчивост (материала от който са произведени е 100% естествен каучук) и са с много интересен дизайн на грайфера. Има всякакви модели, предимно за австралийски условия - за твърдо.



                  Имаше един спор. Казваха че нямало истинска офроуд гума (в смисъл не такава за тежки ендуро мотоциклети и за асфалт), която може да изкара шестдневката в Стара Загора. Тази е гумата, която ще изкара! Проверено!
                  Тази от линка на колегата по-горе уж я пишат за меко, но на кал не я търси

                  Но има модел, който е с много подходящи качества за нашите условия:



                  При всички положения тези гуми няма да имат същите качества като най-добрите модели на GoldenTyre, Dunlop и Pirelli, но са доста добри. Най-важното е че цената им е почти два пъти по-ниска от тази на линка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Комбинацията от тези качества - невероятна износоустойчивост, повече от задоволително сцепление и доста ниска цена мисля, че може да направи тези гуми хит на пазара. Много, много по-изгодни са от виетнамките.
                  Къде се продават тези в Бг. От къде да си купя . Аз карал 40% асфалт 60 % офф по пътища с чакъл и камани.... мисля чи тея ще са ми супер. В момента съм с Metzler и са 3 карания половината отиде.... и то каране по 30 км. Разстояние

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X