Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Баща ти е сто на сто е доста по-млад! Не казвам, че имам гадже във форума!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #32
      Хахаха , че какво пречи гаджето, като искаш изпрати ми набора си на лично съобщение . Татко е 65 , сигурно и ти си там някъде

      Коментар


      • #33
        Жоре не се притеснявай бе не ми се вярва да си чак на толкоз години
        като става въпрос за гуми разбрах че данчо ми донесъл гумата кажи му да дава хубави цени като за нас
        гледам че те питал колко процента да сложи кажи му че ако сложи 80% поне ама в минус ще го пишем към спонсорите

        Коментар


        • #34
          Ние бая се понабутахме около старозагорското състезание, та трябва да избива! Сега цените сигурно ще са двойни?!
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #35
            те хубаво ще са двойни ама аз за всяко нещо дето ми трябва имам поне няколко източника от където да се вземе
            абе нали все пак и той трябва да живее човека то е ясно че трябва да се сложи нещо но не бива да се прекалява

            Коментар


            • #36
              ами като се набутахте що не събрахте и втория ден от тия дето дойдоха само за него такса за участие
              те баш бая народ бяха

              Коментар


              • #37
                Аре де, нали все пак сме спонсори, не бива да издребняваме!
                Не се притеснявай, ще ти я даде гумата евтино!
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #38
                  О.К. сега умувам как да си я взема без да идвам до Ст Заг
                  абе ти нали щеше да идваш към нашия "вилает"
                  ако ходи някой от вашите при Бочака ако може там да я занесе няма да е лошо че вие май напоследък му изкупихте моторите
                  оня ден ми вика бре тва от Ст заг повече хора влизат в магазина напоследък отколкото от Хасково

                  Коментар


                  • #39
                    До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

                    Темата е по-стара и от мен('щото аз карам мотор от 1 година, а от това време половината съм бил контузен), но мисля че е много полезна и е добре всеки да споделя впечатления за гумите които ползва по различните терени! Днес си взех от Данчо нови гуми за КТМ-а, че на 5.09 стават 100 дни откакто си счупих крака и по думите на доктора ще съм о.к. за разпъркване на мотора. Та купих си Дънлоп МX51 - дават я нова версия(заместител на 756) за междинни към меки терени, ама незнам как ще е! Определено досега не съм я срещал като модел, а и Данчо не беше в магазина да каже откъде му е попаднала! Ако някой е карал с такава може да сподели впечатления! Все пак гумите дават сцеплението и според мен са най-важното нещо в мотора!
                    КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                    Коментар


                    • #40
                      До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

                      Аз за последно си взех MICHELIN ENDURO COMPETITION ІІІ.Препоръча ми я приятел,италианец.До тук съм я карал два резервоара.Имах късмета да я карам и на сухо и на мокро,на скали и гадна шума.Впечатленията ми са за много балансирано поведение.Държи почти еднакво добре на различните настилки и условия.Може би има леко колебание на скалист терен.Износването не е много по-различно от АС-10-ката.Не съм я карал грам на асфалт обаче.Цената,за която я взех е 180 лв.Препоръчвам я на хора каращи на разнообразни терени и при различни климатични условия.При хора каращи основно по скали и много твърдо мисля,че ще е по-удачно да изберат гума за твърдо.Дано съм бил полезен и успех и безаварийно на всички.

                      Коментар


                      • #41
                        До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

                        и аз..вече съм изтрил няколко мишелина ендуро комп 3 /накупих ги покрай кръговете от източноевропейското по ендуро/ и тр да ви кажа че е много добра гума освен това е и с FIM хомологизация отделно много мотори си излизат от завода с такива.. много здрава и издръжлива и може би единственната гума която я дават за ВСЯКАКЪВ терен от асвалт та до ерзберг ,дори и там има много топ участници с такава
                        между другото сега вече се намира на много по добри цени..да не става като реклама ако някой иска да каже на лични..ще организираме нещата
                        Последно редактирано от mitkov; 19-08-09, 22:54.

                        Коментар


                        • #42
                          До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

                          Личните ми наблюдения за МХ51-на кал(дори лепкава и рядка) държи страхотно.Направо бях изумен-мотора е като занитен.На влажно се справя доста добре към отлично.На камъни(скала/асфалт) малко люлее(може би заради мекия каучук и редкия грайфер).Големия проблем е на прах(пясък) и сипей(изронен макадам и рохкав филц-дребни камъчета примесени с прах/пясък)-усещам мотора почти неуправляем особено при по-агресивни завои.При спускане по стръмен наклон независимо от почвата държи добре(дори и на сипей което е странно).Същото важи и при катерене.Явно проблема е само при завой.

                          Като цяло добра гума за цялата година с изключение на най-сухите месеци когато земята е спечена,но тя за това си е правена-за среден към мек терен.
                          Последно редактирано от ЕМО; 20-08-09, 00:41.
                          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                          Джон Кенеди

                          Коментар


                          • #43
                            До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

                            Някой може ли да каже от къде мога да си купя от Виетнамските гуми-"Fortune".Тука в Габрово ми ги продават по 60лв,ако мога някъде да си намеря вносител със сигурност ще е поне с 20% надолу и бих си купил повече бройки.

                            Коментар


                            • #44
                              До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

                              Колеги, някой карл ли е с предна Дънлоп Д773. Дават я за меко, кал, че и пясък. Взеях я и сега се чудя дали да не взема и задна такава. Се пак идва есен, а тогава вали. Гумата не е монтирана, засега си търкам Митаса и затова не мога да дам мнение. Порових из форума, но за Д773 не намерих нищо. Задната и тя е Митас С04 на 50%, така взех мотора и засега по твърдите и каменисти пътчета в района около Сл. бряг става(тука дъжд не вали) . Проблема идва като прецапам през някоя от рекичките и отсрешния бряг е разкалян. Предната Митаска е нова още и държи, обаче отзад настава смях край брода. Та кажете с оглед на идващата есен(кал и шума) каква задна гума да купя. Ще се кара окло София, а там си вали.

                              Коментар


                              • #45
                                До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Някой може ли да каже от къде мога да си купя от Виетнамските гуми-"Fortune".Тука в Габрово ми ги продават по 60лв,ако мога някъде да си намеря вносител със сигурност ще е поне с 20% надолу и бих си купил повече бройки.

                                Колега Джартов.Един приятел кара само с такива гуми.18-ката е два размера само 110/100 и 120/100.Обаче не отговарят на размера си.По-тесни са.Трябва да си вземеш 120/100 за да дойде колкото 110.Отзиви не мога да ти дам.Единствено ми се струва,че много бързо се износват,за около 4-450 км(стават на нула)и ми изглеждат направени с доста по-малко пластове.Аз скоро съм замислил един тест.Ще взема различни гуми(вкл. и тази)и ще ги карам по едно и също трасе и ще снимам какво се случва с тях.Иначе вносителят е в София.Намира се до Складова база"Илиенци".На дребно продава 110/100 за 45 лв. и 120/100 за 55лв.Последно ходих да взимам гуми за приятеля ми преди две седмици и такива бяха цените.Каза,че за количество от 5 гуми нагоре прави и отстъпки.Успех.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X