Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за мотоциклети

    Ако е ниска, криви обръча по камъни и корени. Затова ендурото са с балонни 18ки, размери 120 и 130.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • От: Гуми за мотоциклети

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Ако е ниска, криви обръча по камъни и корени. Затова ендурото са с балонни 18ки, размери 120 и 130.
      120 и 130 нали е ширината,аз карам доминатора с 120/90 или 130/80.
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Гуми за мотоциклети

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        Ако е ниска, криви обръча по камъни и корени. Затова ендурото са с балонни 18ки, размери 120 и 130.
        Краси, колко е разликата във височината между 110/100/18 и 110/90/18?Да слагам ли вторият размер или да търся друга гума?

        Коментар


        • От: Гуми за мотоциклети

          110/90/18 аз съм виждал само Митас и определено е по-ниска, поне визуално от 110/100/18.
          Силата е нищо без контрол.

          Коментар


          • От: Гуми за мотоциклети

            Кроси ви попита ендуро или крос.Разликата между двете гуми е огромна ако че и двете са таралижки.
            Или някой си мисли за шосейно ендуро а.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Гуми за мотоциклети

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              Кроси ви попита ендуро или крос.Разликата между двете гуми е огромна ако че и двете са таралижки.
              Или някой си мисли за шосейно ендуро а.
              Mitas cross C04 110/90/18

              Коментар


              • От: Гуми за мотоциклети

                Първоначално публикуван от dimov125ktm Преглед на мнение
                Краси, колко е разликата във височината между 110/100/18 и 110/90/18?Да слагам ли вторият размер или да търся друга гума?
                - 100% от 110 мм = 11 см височина;
                - 90% от 110 мм = 9,9 см височина;
                Разликата е ясна...при един и същи цолаж.
                Mitsubishi L200 DobbleCab

                KTM XC 450 RW 2009
                KTM 350 SX 2011

                Коментар


                • От: Гуми за мотоциклети

                  Колеги имате ли преки впечатления от Pirelli MX Extra X задна гума? Поразгледах чуждите форуми само позитивни мнения видях, но все пак някой тук, ако има конкретни наблюдения нека даде мнение
                  Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                  Коментар


                  • От: Гуми за мотоциклети

                    Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
                    Колеги имате ли преки впечатления от Pirelli MX Extra X задна гума? Поразгледах чуждите форуми само позитивни мнения видях, но все пак някой тук, ако има конкретни наблюдения нека даде мнение
                    Здравей, колега! Сложих си такава гума в началото на тази пролет, та и до сега. Карам я със мус. Имах притеснения докато бе по- мокро, но те изчезнаха още с първото излизане. Гумата наистина покрива голям диапазон от различни терени, както показват диаграмите. Естествено е, че няма универсална шина, но общите ми впечатления са много добри. Днес, за моя изненада, установих че не мога да намеря такава на пазара в и около Габрово. Ако не открия до дни, мисля да се насоча към друг вариант. Смятам, че тази си заслужава- http://www.pirelli.com/tyre/ww/en/mo...ype%3Doff-road . Но се предлага само 18 цола, а аз съм с 19. Успех в избора!
                    П.П. Виж диаграмата- http://bobimx.com/621-Pirelli-Pirelli-Scorpion-MX-Extra-X-10090-19.html

                    Последно редактирано от offar; 01-11-12, 17:54. Причина: Допълнение
                    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                    Коментар


                    • От: Гуми за мотоциклети

                      Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                      Здравей, колега! Сложих си такава гума в началото на тази пролет, та и до сега. Карам я със мус. Имах притеснения докато бе по- мокро, но те изчезнаха още с първото излизане. Гумата наистина покрива голям диапазон от различни терени, както показват диаграмите. Естествено е, че няма универсална шина, но общите ми впечатления са много добри. Днес, за моя изненада, установих че не мога да намеря такава на пазара в и около Габрово. Ако не открия до дни, мисля да се насоча към друг вариант. Смятам, че тази си заслужава- http://www.pirelli.com/tyre/ww/en/mo...ype%3Doff-road . Но се предлага само 18 цола, а аз съм с 19. Успех в избора!
                      П.П. Виж диаграмата- http://bobimx.com/621-Pirelli-Pirelli-Scorpion-MX-Extra-X-10090-19.html

                      Tъкмо вчера я поръчах и то от габровски мотомагазин, но 18 инча иначе много си мислех за мишелин ас10, но човека от онлайн магазина ми предложи и пирелито на което се и спрях май съм направил добър избор
                      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                      Коментар


                      • От: Гуми за мотоциклети

                        Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
                        Tъкмо вчера я поръчах и то от габровски мотомагазин, но 18 инча иначе много си мислех за мишелин ас10, но човека от онлайн магазина ми предложи и пирелито на което се и спрях май съм направил добър избор
                        Значи съм видял точно тази гума, която си поръчал в габровския магазин. Определено си направил много по-добрия избор. Карал съм и ас10 и няма база за сравнение. Поздрави!
                        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                        Коментар


                        • От: Гуми за мотоциклети

                          Да кажа и моето мнение за гумата която монтирах и дори тествах. До сега карах с АС10,120/90/18, бях чел , че тези гуми са много издържливи , и предвид това , че мотора ми пълен е 180кг. и 70+ к.с. се бях спрял на тях. За съжаление се оказа , че не са толко издържливи , освен това не държат нито на сухо , нито на меко , нито на твърдо. Затова реших да сменя марката и размера , спрях се на тази:

                          http://bobimx.com/421-Pirelli-Pirell...-14080-18.html

                          Характеристиките отговаряха на моят тип каране , като се надявах всичко написано да е истина. Поръчах я , и пристигна много бързо , но още като я видях в Еконт , ми се видя много тясна , а когато я сложих до старата ми се видя още по-тясна.







                          Тази в ляво е 120/90/18 , а тази в дясно 140/80/18 , освен , че е по-тясна , е и значително по-висока. Монтирах я понеже от опит знаех , че по-високите и по-тежки гуми държат повече. Още на другият ден я тествах , като теста премина в компанията на още 12 мотора. Още с първите метри гумата ме изненада , държеше перфектно , карах я на всякакъв терен , сухо , кално , сипей , скали , плаващи камъни. С тази гума Супер Тенерето се качи навсякъде където се качиха KTM,Beta,XR,KLX,WR ,CRF, като много от моторите не успяха да стигнат там където тази гума ме качи , но най-много ме изненада как се държи мотора на кален терен покрит с дебел слой листа ,на места беше единствения мотор който излезна от първия път. Та съм много доволен , че вече случих на гума , сега ще сменя и предната , защото само заради нея паднах няколко пъти.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Гуми за мотоциклети

                            Колеги дайте мнения за DUNLOP GEOMAX MX71.Или предложете друга гума за твърд терен.Благодаря предварително.
                            Последно редактирано от ИВАН-ПРАВЕЦ; 04-02-13, 22:10.
                            DRZ 400S

                            Коментар


                            • От: Гуми за мотоциклети

                              А аз каква гума да сложа отзад на доминатора за предна избрах тази http://www.z-moto.net/object.php?id=101
                              а за отзад трябва да е 120/90-17 или 130/80-17 и бюджета ми е за около 70 кинта за задна. Хонда Доминатор НХ 650!!

                              Коментар


                              • От: Гуми за мотоциклети

                                Здравейте, колеги. Имам една Бета супермото и искам да й сложа ендуро гуми. Решил съм да не сменям каплите (които са 17-ки) ами да търся подходящи гуми за супермото каплите. Та задни гуми намерих, харесал съм си, но никъде не намирам предни. Сегашната гума(виж снимката) е Дънлоп, размер 110/80/17, и гумата, която търся трабва да пасне на тая капла, значи 120/80/17 някъде. Ако някой има за продаване, да пише. Благодаря предварително
                                P.S. Нарочно не пуснах темата в "Купувам-продавам", защото не съм сигурен дали изобщо има ендуро гуми с тоя размер .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:predna guma Beta.jpg
Прегледи:1
Размер:80.4 КБ
ID:5472563

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X