Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
    Търсиш работа, дават ти акъл!
    "Ако някой ти дава ракия, значи има ракия, ако ти дава акъл, значи няма ракия!"
    А ти какво му даде бе майна .... , каза му се на момчето че в западната част където е и Храбърско има камара предприятия и че пътуването до другия край на града струва бая време и пари.

    Аз съм от Сф. не съм пришълец , ама при всяка възможност гледам да бъда навън от тая лудница . По близо до природата...
    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Да,ще проуча индустриалната зона. Да сме живи и здрави най-вече,ще се оправим. Аз мога и ракия и акъл да давам,имам ги в изобилие ��
      Благодаря ви

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Е, има и нещо положително в цялата история по въпроса с перспективите. Положителното е, че това е чудесен регион, който макар бавно и мъчително, постигна някакво положително развитие. Селата както бяха тръгнали съвсем на умирачка, така вече доста се населиха и също така доста се строи.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Костинброд -Гара Искър 36км-20-25 минути.До преди две години -Орландовци-Гара Искър 10км-40+ минути.Разстоянията не са проблем.От семейството по-важно няма!
          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
          Mark Twain
          СтоЕнчA

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Така е,колега,прав сте. Благодаря ви много

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Първоначално публикуван от Anarchy66 Преглед на мнение
              ...... Да сме живи и здрави най-вече,ще се оправим......
              Помисли и за работа в метрото.
              Дизелов Jeep, не е Jeep.

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                В метрото май е трудно да започнеш, ама гледам има много обяви за електротехници !

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Хъм, аз веднъж направих тая грешка да последвам жена и .... изгубих 25 години от живота си .... Е, не точно, ама като си помисля колко възможности пропилях и на дърти години пак почнах от нула, малко ме е яд на мене си ... А иначе сериозно, търси работа на максимум половин час път от дома ти, иначе ще ти писне от пътуване. Разстоянието винаги е свързано с изненади и непредвидени разходи,
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Освен всичко друго, изброено дотук, гледай да попаднеш на читави шефове, заплатата да ти е добра, работното време да те устройва, децата да имат нови обувки, жената да не те чака много време за вечеря и да си удовлетворен от възможностите за израстване в йерархията, сиреч, да имаш обозрими възможности да командориш някого.
                    И... Като я намериш тая работа, пиши ми едно ЛС, да дойда, да се кандидатирам и аз.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Освен всичко друго, изброено дотук, гледай да попаднеш на читави шефове, заплатата да ти е добра, работното време да те устройва, децата да имат нови обувки, жената да не те чака много време за вечеря и да си удовлетворен от възможностите за израстване в йерархията, сиреч, да имаш обозрими възможности да командориш някого.
                      И... Като я намериш тая работа, пиши ми едно ЛС, да дойда, да се кандидатирам и аз.
                      Прати ми го това ЛС и на мен, моля!
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                        Прати ми го това ЛС и на мен, моля!
                        Сашо... аз тва ЛС колко време го чаках, за да ми писне и да се престраша да застана от другата страна на барикадата...

                        П.П. И, знаеш ли! Оня ден, един от съседната фирма ме гледа как мятам едни кашони в буса и вика "Е-е-е-е-е, няма други шефове, дето да бачкат толкова". Човекът го каза като похвала, ама мен ме жегна издълбоко. Би трябвало, мойта работа да е, да намеря работа на други хора и да намеря хората за тая работа. Не да си намирам аз работа.
                        Ама, пусто, като ме влече хамалското...
                        Последно редактирано от Тропчо; 28-03-19, 00:59.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Една година работих в София,живея в Пловдив.Сутрин от Пловдив тръгвах 1 час по рано и за тоя час бях на Цариградско.От там още един час до Бояна.

                          Вечерта обратно.Това 1 година.400-450 км.на ден.Работих основно в Бояна и Драгалевци.

                          Нито ми тежеше,нито ми пречеше... Недостатък е, че чисто нов автомобил,му взех ресурса за две години и половина

                          6 години работих в тец2 и мини Марица.

                          След малко от Пловдив тръгвам за Сливен ,два дни съм там,след това се прибирам за уикенда и понеделник два дни в Хасково.От другия месец почваме Пловдив-Перник живот и здраве.

                          Изобщо не ми пука разстоянието,щом има пари.

                          п.п Една година и нещо,живях в Златни пясъци.(работих)

                          Всяка седмица по два пъти в двете посоки.

                          Незнам хваля ли се или оплаквам,на мен ми харесва.

                          Пиша това,защото коментирате колко време се губи от Божурище,щом има пари,колкото толкова.Ако един час на ден ви бърка,значи работите за малко пари.
                          Последно редактирано от Roninn; 28-03-19, 06:16.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Един час на ден си е един час на ден и зависи какво ти е по-важно. Има хора дето този един час ги бърка защото работят за много, а не за малко пари.

                            @тропчо:
                            И мен ме влече хамалското и това се явява нещо като спирачка на кариерата. Работя по въпроса.

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Докато им обясня какво да направят, аз вече съм го свършил... Погрешно според мен, но за сметка на това доста често случващо се.
                              В миналото ще остане, каквито сме били...

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Една година работих в София,живея в Пловдив.Сутрин от Пловдив тръгвах 1 час по рано и за тоя час бях на Цариградско.От там още един час до Бояна.

                                Вечерта обратно.Това 1 година.400-450 км.на ден.Работих основно в Бояна и Драгалевци.

                                Нито ми тежеше,нито ми пречеше... Недостатък е, че чисто нов автомобил,му взех ресурса за две години и половина

                                6 години работих в тец2 и мини Марица.

                                След малко от Пловдив тръгвам за Сливен ,два дни съм там,след това се прибирам за уикенда и понеделник два дни в Хасково.От другия месец почваме Пловдив-Перник живот и здраве.

                                Изобщо не ми пука разстоянието,щом има пари.

                                п.п Една година и нещо,живях в Златни пясъци.(работих)

                                Всяка седмица по два пъти в двете посоки.

                                Незнам хваля ли се или оплаквам,на мен ми харесва.

                                Пиша това,защото коментирате колко време се губи от Божурище,щом има пари,колкото толкова.Ако един час на ден ви бърка,значи работите за малко пари.
                                Кое ти е доставя по-голям кеф ?
                                Да цункаш банкнотата, и да гушнеш тотбата с парите преди лягане , или вместо хартийките да са детето и жената ?
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X