Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Търся-Предлагам работа

    Автосервиз "Рубин" София, търси работници. 0888543953 инж.Филипов

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Бивши счетоводители може ли !!!
      Поздрави !
      Станко.

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Търся човек за работа в София. Работата на екипа е свързана с височинни ремонти - полагане на топлоизолации и др. Търся човек, който да започне като асистент на височинните монтажници, а в последствие, ако има желание и умения (и най-вече положителна нагласа за това) може да се научи на техниката за достъп с въжета и да работи на високо. Работата не е ракетно инженерство, но се изисква желание, отговорност и внимание, защото от работата на асистента в голяма степен зависи работата на целия екип, а и безопасността му също.
        Изисквания към кандидата:
        1. Да му се работи, другото са подробности
        2. Да е съвестен и да разбира, че от неговата работа зависи работата на црелия екип.
        3. Елементарен опит или познания от строително-ремонтни работи е много положителен, но и човек без опит, ако има желание бързо ще се научи.

        Работи се по обекти, затова е необходимо да може свободно да се придвижва в София, но и колело и градски транспорт вършат работа.

        Като цяло се търси човек с пълна заетост, но работата и екипа са динамични и лесно може да се правят уговорки за почивни дни.

        Отговарям на всякакви въпроси тук, на л.с. или по телефона - 0897 802 302
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
          Търся човек за работа в София. Работата на екипа е свързана с височинни ремонти - полагане на топлоизолации и др. Търся човек, който да започне като асистент на височинните монтажници, а в последствие, ако има желание и умения (и най-вече положителна нагласа за това) може да се научи на техниката за достъп с въжета и да работи на високо. Работата не е ракетно инженерство, но се изисква желание, отговорност и внимание, защото от работата на асистента в голяма степен зависи работата на целия екип, а и безопасността му също.
          Изисквания към кандидата:
          1. Да му се работи, другото са подробности
          2. Да е съвестен и да разбира, че от неговата работа зависи работата на црелия екип.
          3. Елементарен опит или познания от строително-ремонтни работи е много положителен, но и човек без опит, ако има желание бързо ще се научи.

          Работи се по обекти, затова е необходимо да може свободно да се придвижва в София, но и колело и градски транспорт вършат работа.

          Като цяло се търси човек с пълна заетост, но работата и екипа са динамични и лесно може да се правят уговорки за почивни дни.

          Отговарям на всякакви въпроси тук, на л.с. или по телефона - 0897 802 302
          Все по-усилено се търси добър колега...
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Здравейте,търся отговорен човек за паспортизация на кабели ,оптики,коаксиали,фтп,утп,в град София.
            Свидетелство за управление на МПС.
            Работата се състои в намиране на кабели на подземната кабелна мрежа на ЧЕЗ.Правят се трасета на по 200-400-600 метра,записват се ,измерва се междушахтието.
            Става дума за шахтите които се намират по тротоарите на улиците.Може и без опит.Работи се навън.Най студените месеци по полвин ден.
            Трудов договор и осигуровки.Чиста сума за получаване 850 лв.Бонуси за коледа,великден.
            Служебна карта за телефон.
            0887 377417 Томов.
            Последно редактирано от Иво Томов; 18-07-18, 20:51. Причина: Допълване
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Понеже моя позната ме помоли и смятам, че може да е интересна за някого, пускам обява от нейно име Предлага се работа за шофьори кат. С с валидни карти за професионална квалификация и дигитален тахограф в Irlam, Manchester. Работата е за фирма AK Logistics, доставка на бяла техника в района на Манчестър. Работи се от понеделник до събота от 7 до 14,30-15,00 ч., като се налага понякога да се работи и до 17,00 при повече доставки. Работи се с помощник, английски не се изисква на високо ниво,, но е добре да се знае поне на разговорно ниво. Заплащането е твърдо 100 паунда на ден (около 2400 ня месец преди данъци). Работи се като самонает, което означава, че данък и осигуровки се плащат самостоятелно или през счетоводна кантора. Предлагат посрещане и настаняване в собствена стая за 300 паунда на месец с всички сметки. За подробности звънете на 00447861731212 - Йовита Фернандес или пишете на лс. Пак повтарям, че аз нямам ангажимент към обявата, просто правя услуга, защото смятам, че може да е от полза за някого.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Привет,колеги. За тези,които не ме познават, казвам се Динко,на почти 30г от гр. Тополовград ,работещ към момента в Тец Марица Изток 2 ЕАД.
                Предстои ми преместване в близост до град Божурище,понеже годеницата е от там, а няма как да я доведа тук,разбирате ме. В момента имаме довършителни работи с къщата и месец май се нанасяме.
                Та..Ще ми трябва работа,ако мога да бъда полезен на някого,ще се радвам. В момента работя като електромонтьор в Тец 2,кабелна бригада,високоволтово напрежение. Преди това,в същото предприятие работих в щателен цех-монтьор котелно оборудване. Бил съм и охрана,но това не е професия. Общия ми стаж в Тец 2 е 7 години,а като цяло около 10 години.
                Не питам задължително за нещо свързано с електротехниката.
                Мога да изпратя CV довечера ако някой ми поиска.
                С английския език съм на ТИ,както и с Microsoft office package. За съжаление бях започнал да изучавам бизнес администрация в един колеж в Пловдив,но се оказа с неподновена акредитация и 2 години плащах за нищо,след това не съм започвал нова специалност за висше образование. Смея да твърдя,че съм мн интелигентен, а и не само,но всичко е описано в автобиографията ми.
                Благодаря ви за отделното внимание.

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  .
                  ...... Извършвам Трансфер на всякакви пътни превозни средства в рамките на Европа .

                  Това означава придвижване на собствен ход от точка А до точка Б ..... Заплащане по договорка за всеки конкретен случай.

                  .... контакт ;;;; на имейл - arcobalestro@mail.bg
                  Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Първоначално публикуван от Anarchy66 Преглед на мнение
                    Привет,колеги. За тези,които не ме познават, казвам се Динко,на почти 30г от гр. Тополовград ,работещ към момента в Тец Марица Изток 2 ЕАД.
                    Предстои ми преместване в близост до град Божурище,понеже годеницата е от там, а няма как да я доведа тук,разбирате ме. В момента имаме довършителни работи с къщата и месец май се нанасяме.
                    Та..Ще ми трябва работа,ако мога да бъда полезен на някого,ще се радвам. В момента работя като електромонтьор в Тец 2,кабелна бригада,високоволтово напрежение. Преди това,в същото предприятие работих в щателен цех-монтьор котелно оборудване. Бил съм и охрана,но това не е професия. Общия ми стаж в Тец 2 е 7 години,а като цяло около 10 години.
                    Не питам задължително за нещо свързано с електротехниката.
                    Мога да изпратя CV довечера ако някой ми поиска.
                    С английския език съм на ТИ,както и с Microsoft office package. За съжаление бях започнал да изучавам бизнес администрация в един колеж в Пловдив,но се оказа с неподновена акредитация и 2 години плащах за нищо,след това не съм започвал нова специалност за висше образование. Смея да твърдя,че съм мн интелигентен, а и не само,но всичко е описано в автобиографията ми.
                    Благодаря ви за отделното внимание.
                    В Божурище има индустриална зона-фирмите там бяха затлачили фейсбук групите на региона с обяви за работа. Това миналата година, когато последно имах ФБ. Сега предполагам е още по-зле, защото това, което чувам е, че масово не могат да си намерят работници. За "някаква" работа като начало няма да имаш проблем. Обявяват се някакви средни към ниски за София заплати. Единствената фирма, която бих избягвал, са тия с автоклиматиците-много лоши отзиви има за нея-лоши условия, малко пари и голямо текучество. Има и предприятия, които тепърва ще отварят .
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Да,колега,аз също чух лоши отзиви за въпросната фирма,а и заплащането е ниско. Не е задължително да е в божурище. София +25км е добре.
                      Все пак знам горе долу за какви пари искам да работя,но и нямам прекалено големи очаквания. Сегашната ми заплата е мн добра за стандарта в бг,но няма как да остана тук. Ще питам и търся,но си рекох и във форума да пиша.
                      Благодаря ви, колега

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Първоначално публикуван от Anarchy66 Преглед на мнение
                        .... Ще питам и търся,но си рекох и във форума да пиша.
                        Благодаря ви, колега
                        Няколко поста по-нагоре #243 има описание с какво се занимаваме ние. Ако представлява интерес се обадете да поговорим.
                        Александър 0897 802 302
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                          Няколко поста по-нагоре #243 има описание с какво се занимаваме ние. Ако представлява интерес се обадете да поговорим.
                          Александър 0897 802 302
                          Благодаря ви,колега. Това е единственото,с което нямам здрави гащи да се захвана,а именно височинна работа. От край време си ми е проблем това и за съжаление не го израстнах..
                          Благодаря много все пак

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Първоначално публикуван от Anarchy66 Преглед на мнение
                            Привет,колеги. За тези,които не ме познават, казвам се Динко,на почти 30г от гр. Тополовград ,работещ към момента в Тец Марица Изток 2 ЕАД.
                            Предстои ми преместване в близост до град Божурище,понеже годеницата е от там, а няма как да я доведа тук,разбирате ме. В момента имаме довършителни работи с къщата и месец май се нанасяме.
                            Та..Ще ми трябва работа,ако мога да бъда полезен на някого,ще се радвам. В момента работя като електромонтьор в Тец 2,кабелна бригада,високоволтово напрежение. Преди това,в същото предприятие работих в щателен цех-монтьор котелно оборудване. Бил съм и охрана,но това не е професия. Общия ми стаж в Тец 2 е 7 години,а като цяло около 10 години.
                            Не питам задължително за нещо свързано с електротехниката.
                            Мога да изпратя CV довечера ако някой ми поиска.
                            С английския език съм на ТИ,както и с Microsoft office package. За съжаление бях започнал да изучавам бизнес администрация в един колеж в Пловдив,но се оказа с неподновена акредитация и 2 години плащах за нищо,след това не съм започвал нова специалност за висше образование. Смея да твърдя,че съм мн интелигентен, а и не само,но всичко е описано в автобиографията ми.
                            Благодаря ви за отделното внимание.
                            Здравей,би трябвало с теб да се познаваме,4 години бях ръководител на външна фирма в ТЕЦ 2 ,правихме нова оптична мрежа с Николай Москов.Къде точно търсиш работа.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Здравей,би трябвало с теб да се познаваме,4 години бях ръководител на външна фирма в ТЕЦ 2 ,правихме нова оптична мрежа с Николай Москов.Къде точно търсиш работа.
                              Здравейте,зависи кога е било това,в електроцеха съм от октомври 2014а година. Ние се занимаваме изключително рядко с оптика в работата си. С николай Москов нямам контакт.
                              Търся работа в София +25км,в зависимост от местоположението ще преценя с какво ще пътувам. Ще живея в с.Храбърско до Божурище.

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Значи търсиш Люлин,Надежда и т.н.квартали от онази страна на София.Ако теца те влече отивай до Люлинският.
                                Няма страшно в умирачката...
                                Страшното е да си жив!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X