Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търся-Предлагам работа

    Строителен техник съм и си търся работа
    В строителството съм от 16 години.
    До 2000год. бях по горбети в Русия и Германия
    След 2000год. създадох бригада с която построих редица обекти хотели;къщи;кооперации и др.(груб строеж)
    От година изработваме и щампован бетон
    Търся работа индивидуално като техник или обект за изпълнение
    тел за връзка 0887/223 665 П. Солаков Варна
    Ето снимки на само някои от обектите които съм построил.
    Прикачени файлове
    Audi a4 2,5 tdi
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
    Не всичко, което има две бузи е лице!

    Коментар


    • #17
      До: Търся-Предлагам работа

      Търся работа - дребни строителни ремонти.Ето някои неща които съм правил;




      За кратко няма да откажа и обща работа или нещо друго стига да ме устроива заплащането.
      GSM 0886555627 -Ванката. Може и на лични но понякога нямам достъп до интернет по 4-5 дни.
      Разстояния 60-80км от Перник не са проблем.

      Опс! Извинявам се за големите снимки - исках да ги пусна като колегата преди мен но съм убъркал нещо.
      Последно редактирано от vanka.ta; 18-12-09, 08:59.
      Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

      Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

      Коментар


      • #18
        До: Търся-Предлагам работа

        Мисля да разкривам нова дейност.
        След Нова Година, ще търся човек за работа.
        Инсталатор на видеокамери и СОТ. Трябват сръчности и умения от всякакъв тип.
        Първият, който ще назнача, трябва да е с менажерски умения, така че като премине курса на обучение - 2 месеца, да стане менажер на групата.
        Как стоят нещата при мен ?
        По мъжки, нямам намерение да подслаждам живота на никого, нито да му заоблям ръбовете. Всичко се казва право в очите и от двете страни. Думичката " не може ", се забравя в миг. Интересувам се само от резултатите, не и от причините - разбира се при спазване на всички законови изисквания и техническа безопасност.
        Човек трябва сам да си бие камшика и сам да препуска.
        Не обичам да се правя на пъдарин. Контролирам само крайните финасови параметри на процеса, и ако за три месеца специалиста не започне да си изкарва заплатата, следва освобождаване.
        Заплатата: За първите 3 месеца ми е в чекмеджето.
        За първите 2 когато се обучава е на т.нар. Санитарен минимум - 800лв, след това 1 месец, докато навлиза в работата + 200, и следващия месец е обвързана с резултатите, но падне ли под 1400, човека не става и трябва да си ходи.
        Всички нормативи са нагласени така, че ако бачка яко да взима до 2500 - 3000 и не се корегират надолу НИКОГА.
        Обичам богати колеги, а не притеснени люде. Ако някой не обича парите, няма как да го мотивирам да работи, затова алтруисти не се търсят. Мразя трудовия героизъм. Ако се налага да работим извънредно, значи някой от нас не си върши работата. Все пак извънредния туд се заплаща по 2, но е крайно нежелателен.
        Това е в общи линии.
        Курса на обучение, зависи от СОТ и ще започне от 15 Януари, или от 1 Февруари.
        Дотогава ако има кандидатури, моля на лични.
        Последно редактирано от Nik Nikolov; 23-12-09, 10:33.
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #19
          До: Търся-Предлагам работа

          ТЪРСЯ РАБОТА !!! От Пловдив съм. Три години не съм се прибирал в България,а от деня в ,който се прибрах търся работа но положението май наистина е страшно. Цял живот съм бил шофьор.Имах и собственни камиони,дистрибутор и търговец на бира и мин.вода,строителен работник,търговски пътник,търговски представител и какво ли още не.Мисля ,че знам как се работи качественно и съвестно ,така че мога да бъда полезен и на някои колега от вас ,както и на себе си.Ако някой може да помогне ще съм благодарен,защото гладен мога да стоя,ама да не карам Паджерото ми е много трудно. БЛАГОДАРЯ !!!

          моб. 0887 63 87 87 Дом:032 25 31 06 Електронна поща: jorkata4x4@abv.bg

          Коментар


          • #20
            До: Търся-Предлагам работа

            Колеги,от никъде,нищо ли ???

            Коментар


            • #21
              До: Търся-Предлагам работа

              Предложение за съвместна дейност
              Занимавам се с производство на безалкохолни напитки.Зимата е слаб сезон ,затова съм се замислил за допълнителна дейност ,друго производство,търговия,партньорство,ишлеме и т.н.Разполагаме с около 4 дка площ от които около 1,5 застроени и можем да осигурим място за друга дейност.Освен това 3 камиона /4т,8т,11т пол.товар/,електрокар и др.Мога да осигуря хора за работа.
              Базата се намира в с.Гавраилово ,на 15км от Сливен
              Ако имате някакви предложения,пишете на лично или се обадете на тел. в подписа ми!
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • #22
                До: Търся-Предлагам работа

                имам бус форд пътнически, 8+1 и си търсим с него двамата работа.по всеко време,за предпочитане график,бригади персонал.абе квото се сетите.тел.0898581267-макс
                КАРАЙ ЗА ДА ЖИВЕЕШ,ЖИВЕЙ ЗА ДА КАРАШ.

                Коментар


                • #23
                  До: Търся-Предлагам работа

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  ....
                  Курса на обучение, зависи от СОТ и ще започне от 15 Януари, или от 1 Февруари.
                  Дотогава ако има кандидатури, моля на лични.
                  Конкурса за подбор на кадри, бе проведен от външна фирма, специализирана в областта на " Човешки ресурси ".
                  Днес 20.01.10, ще ми прдставят двамата кандидати, които са избрали по зададени от мен предварителни критерии, и които аз до този момент не съм виждал.
                  Благодаря на всички отзовали се, както и се извинявам, ако някой кандидатствувал не е получил обратен отговор от фирмата провела конкурса.
                  Обяснението е в неочаквано големият брой кандидати.

                  P.S. Да поясня още нещо, бях поставил като изискване - Кандидатите да са без работа в момента, защото все пак става дума за прохождащ бизнес.
                  В случай на неуспех аз рискувам няколко хиляди лева.
                  Не бих поел отговорност и да подведа човек, който ще рискува съдбата на семейството си, като постъпи на работа в бизнесначинание с неизвестен край, ако в момента този човек има осигурена работа.
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • #24
                    До: Търся-Предлагам работа

                    Тук не е най-подходящото място за подобна обява, но честно казано ми писна да пиша и разнасям CV-ta като пощальон по краищата на София.
                    Професионалният ми опит е базиран изцяло върху електротехника/енергетика, да се разбира, че съм работил върху ремонт и изграждане на всякакви битови и промишлени инсталации до 20kV , в това число и слаботокови и противопожарни.
                    Това е което умея най-добре(професионално) но бих се замислил и върху други предложения. От преживяното досега, съм добил известен опит и в ремонта на автомобили, както и на компютърни периферии.
                    С думи прости - търся си работа. В къщи съм вече втори месец и започнах да изкуквам.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Търся-Предлагам работа

                      Нека и аз се впиша. И аз търся работа.Опита ми като монтьор е доста голям.Извършвал съм всякакви ремонти. Търся работа за постоянно срещу добро заплащане.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Търся-Предлагам работа

                        Еми то и аз търся работа. Изпратил съм СВ-та по 40 обяви сигурно и от нито една отговор, сигурно защото много хора търсят.

                        На 19 съм, от София. До момента съм работил 2 години в мотосервиз и продавач в магазин за мото аксесоари. 3 месеца в куриерска фирма със скутер, но дойде зимата. В супер маркет. И др...

                        Не уча, завършил съм Националната природо-математическа гимназия. Не притежавам категория за правоуправление. Нямам изисквания към заплащането.

                        0889932208 Иво Михайлов
                        [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                          Айде и аз.
                          ...

                          Излизам от списъка на търсещите . Ще ми се да вярвам , че новият ми шеф е намерил подходящия човек .
                          Последно редактирано от Макавеев; 03-02-10, 21:55.
                          Уморените коне не ги убиват , нали ??

                          Коментар


                          • #28
                            До: Търся-Предлагам работа

                            А от днес и Аз си търся работа.Не съм уволнен/все още/но смятам да си намеря друга работа.Работя в строителството.На специфична работа,с добра заплата.Търся промяна.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Търся-Предлагам работа

                              може би не е баш по темата, но искам да попитам запознат ли е някой дали в Пловдив мога да искарам курс по индустриален алпинизъм? може и на лични за контакти...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Търся-Предлагам работа

                                Търся работа за брат си. Строител - зида, маже... май може всичко. С добър стаж по професията, работил е и в Германия доста време.
                                Просто във Враца май съвсем умря строителството.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X