Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    София
    WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Пас ....
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Търся си работа в София, някой ако има някакво предложение... ЦЕЛИЯ СЪМ В СЛУХ!

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Отдавна се чудя да пиша ли в темата. Търся си сериозна работа като електроинженер. Да не е в София и по възможност на по-малко от 3часа път от Шумен. Нямам опит с програми за чертане и английският ми не е много добър, за всичко останало бих казал, че съм доста добре, не се притеснявам от тест или изпит за проверка. Като минимално заплащане - 1500лв. които смятам, че без проблем мога да заслужа, все пак си търся сериозна работа, а в големите централи рядко пускат места и за едно място се борят много хора. За повече информация - на лично.
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Търся човек за работа в София. Работата на екипа е свързана с височинни ремонти - полагане на топлоизолации и др. Търся човек, който да започне като асистент на височинните монтажници, а в последствие, ако има желание и умения (и най-вече положителна нагласа за това) може да се научи на техниката за достъп с въжета и да работи на високо. Работата не е ракетно инженерство, но се изисква желание, отговорност и внимание, защото от работата на асистента в голяма степен зависи работата на целия екип, а и безопасността му също.
            Изисквания към кандидата:
            1. Да му се работи, другото са подробности
            2. Да е съвестен и да разбира, че от неговата работа зависи работата на црелия екип.
            3. Елементарен опит или познания от строително-ремонтни работи е много положителен, но и човек без опит, ако има желание бързо ще се научи.

            Работи се по обекти, затова е необходимо да може свободно да се придвижва в София, но и колело и градски транспорт вършат работа.

            Като цяло се търси човек с пълна заетост, но работата и екипа са динамични и лесно може да се правят уговорки за почивни дни.

            Отговарям на всякакви въпроси тук, на л.с. или по телефона.
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Първоначално публикуван от tonizdravkov Преглед на мнение
              София
              Възможна ли е работа от вкъщи? По специално за полския език питам.

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                Търся човек за работа в София. Работата на екипа е свързана с височинни ремонти - полагане на топлоизолации и др. Търся човек, който да започне като асистент на височинните монтажници, а в последствие, ако има желание и умения (и най-вече положителна нагласа за това) може да се научи на техниката за достъп с въжета и да работи на високо. Работата не е ракетно инженерство, но се изисква желание, отговорност и внимание, защото от работата на асистента в голяма степен зависи работата на целия екип, а и безопасността му също.
                Изисквания към кандидата:
                1. Да му се работи, другото са подробности
                2. Да е съвестен и да разбира, че от неговата работа зависи работата на црелия екип.
                3. Елементарен опит или познания от строително-ремонтни работи е много положителен, но и човек без опит, ако има желание бързо ще се научи.

                Работи се по обекти, затова е необходимо да може свободно да се придвижва в София, но и колело и градски транспорт вършат работа.

                Като цяло се търси човек с пълна заетост, но работата и екипа са динамични и лесно може да се правят уговорки за почивни дни.

                Отговарям на всякакви въпроси тук, на л.с. или по телефона.
                Пропуснал съм нещо важно телефона е 0897 802 302 - Александър
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Няколко деня съм извън София, но по телефона и във форума съм наличен. Среща на живо другата седмица.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Първоначално публикуван от Peter P Преглед на мнение
                    Възможна ли е работа от вкъщи? По специално за полския език питам.
                    За съжаление не, в офис е задължително.
                    WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Айде да пробвам и тук
                      Търся си работа в Русе, или околията. Последните 10 години съм работил като геодезист, почти всичко, без подземни рудници ( ако не виждам слънцето не съм щастлив ), преди това съм работил доста различни неща : барман, поставяне на витражи, оператор на пулт в телевизия ( май-ефирен оператор ме водеха тогава ) , изграждане на отоплителни системи ..... няма да изброявам всичко. Оправен съм дето се вика
                      Имам малко специфични изисквания , за съжаление. Трябва да съм всеки ден в Русе. Понякога през деня за няколко часа ще съм зает с член от семейството.
                      Та критериите ми са , или да е почасова работа някаква , или с доста гъвкаво работно време. Работа не ме плаши. Роб не ставам.
                      Оправям се и с компютрите, уча се доста бързо. Езици ..... английски на улично ниво говоримо, писмено чета ... писането много зле; немския много зле , руския - що годе го помня. Нямал съм практика за езиците и съм ги забравил, но бързо влизам в час Преди 2 години , на един лагер-училище за водни спасители в Румъния, след една седмица водех нормални битови разговри на румънски, сега почти не помня нищо.
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Учех във Варна/СУ "Черноризец Храбър"/ и работех като барман.Завърших/"Защита на населението от бедствия и аварии"/ и Съдбата разпореди да се прибера в родния край Димитровград/Хасково.Търся си работа като барман в един от тези два града,поради невъзможност да си намеря работа по специалноста.

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от точо Преглед на мнение
                          Учех във Варна/СУ "Черноризец Храбър"/ и работех като барман.Завърших/"Защита на населението от бедствия и аварии"/ и Съдбата разпореди да се прибера в родния край Димитровград/Хасково.Търся си работа като барман в един от тези два града,поради невъзможност да си намеря работа по специалноста.
                          _
                          Имаш ЛС.

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            тел. 0888096999

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                              _
                              Имаш ЛС.
                              Възможно още нямо право на ЛС.....
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                                Възможно още нямо право на ЛС.....
                                --
                                Има,има,чухме се... чакаме развитие сега.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X